Konoha NFFORPG Informační Stránka
Nejdříve se musíte přihlásit!
Pokud nemáte ještě účet, můžete se bezplatně zaregistrovat právě zde: http://kon-nfforpg-info-web.forumczech.com/register
Stránky jsou určeny výhradně pro hráče NFFORPG na Konoha.cz!

Klan Yarui

Goto down

Klan Yarui

Příspěvek pro Admin za Sun Sep 01, 2013 12:48 am


Správce klanu: Jaden, Patrajz

Členové klanu dokážou kombinací Katonu a Suitou vytvořit nový element Futton (kyselina). Nejsilnější členové klanu jsou schopni vytvořit a využívat i nejčistší a nejkoncentrovanější kyseliny, které jsou v boji nevýslovně silné. Futton se skládá z Katonu a Suitonu, proto můžou členové klanu ovládat pouze tyto 2 elementy.
Klan Yarui existuje tak dlouho, že už se zapomnělo, kdy a kdo vlastně prvně přišel do Krvavé mlžné. Ano, je tomu tak, členové klanu přišli do Kirigakure v době její největší krutosti, jelikož hledali sílu, kterou by podpořili svou moc. Jejich techniky byly tehdy na samých počátcích, takže se nesmíte divit, že hledali silné zázemí. To našli v Kirigakure no Sato. Usadili se zde se vším, co měli, což bylo pár karavanů a spousta členů. Čtvrtý Mizukage jim daroval pár domků a něco do začátku jejich nového života. Do 50 let se klan rozrostl na dvojnásobek. Jejich techniky pokročily a Mizukage měl v ruce trumf. Netrvalo to ani pár let a vypukla válka. Kirigakure byla doslova zruinován, ale ano, díky Yarui klanu neprohrála na plné čáře. Byl to opravdu velkolepý boj, ale klan byl téměř rozprášen klanem Senju, jelikož proti nim byli v přesile a nepřezdívalo se jim jen tak pro nic "Klan s tisíci dovednostmi". Z majestátného klanu zbyly jen hrstky přeživších, kteří se zapřísáhli, že nedopustí, aby se jejich klan jen tak ztratil. Proto zmizeli i ze zraku Kirigakure no Sato a přežívali v malých vesnicích a stali se kočovným klanem, který chodil od vesnice do vesnice. Učili se, jak plně využít svůj potenciál a snažili se opět navýšit svou populaci. Snažili se naplno porozumět Katonu a Suitonu, jelikož z nich se skládá Futton.
Učili se respektu i novým tradicím, kterým se naučili v různých vesnicích, chtěli vědět vše, co jen bylo možné, aby zajistili svému klanu budoucnost a to se i nakonec podařilo. Po mnoha desetiletích, se klan opět vrátil do Kirigakure no Sato. Rozhodli se, že pokud mají zaniknout, zaniknou pod velení Mizukage a dokáží tak, jak hrdí jsou na to, že pochází z Kirigakure no sato. Tento návrat se jim povedl s plnou parádou, jelikož při moci byla Pátá Mizukage, Mei Terumī, jedna z členů klanu Yarui, svůj původ však nesměla prozradit, jelikož to byla žena dvou tváří, měla vytrvalost a Kekkei Genkai klanu Yarui a navíc i dalšího klanu. Právě proto se stala Mizukage. Přivítala klan opět ve vesnici a založila jim malinkatou kolonii hned vedle Kirigakure no Sato a tam se klan usadil.
V dnešní době jsou členové klanu připraveni položit život za svou milovanou Kirigakure no Sato a pomoci ji v období její největší krize. Členové klanu jsou vůči svým vlastním jutsu imunní. Vůči jutsu dalších členů jsou imunní vůči technikám do třídy C. Futton je slabý proti Suitonovým technikám a při kontaktu s vodou jeho účinnost klesá.

Techniky povolené od začátku hry:

Japonský název: Kushi
Český název: Plivanec
Typ (úroveň): D
Popis: Člen klanu je schopen plivat z úst slabší kyselinu, kterou může zasáhnout protivníka a ta mu zajistí zranění. Je to primitivní technika, ale při zasažení zraku, je protivník v úzkých.
Technika neubírá skoro žádnou chakru.

Japonský název: San no Dangan
Český název: Kyselinová střela
Typ (úroveň): C
Popis: Uživatel pomocí chakry nashromážděné v puse vyplivne masu kyseliny, která vytvoří jakýsi vodní proud, který letí přímo na nepřítele. Kyselina není schopna měnit směr, letí tím směrem, kterým byla poslána. Kyselina může způsobit menší otevřené rány, ale při zásahu očí je to velmi bolestivé.

Japonský název: San no Touriame
Český název: Kyselinová sprška
Typ (úroveň): C
Popis: Uživatel vyplivne větší množství chakry do vzduchu, která se rozpráší na menší kapky, které poté padají k zemi. Tato technika je výborná pro využití v případě, že je ninja chycen, jelikož je proti svým technikám imunní, může se takto snadno dostat z nepřítelova sevření či pout. Technika způsobuje nepříjemné "spálení" kůže.

Další možné techniky k osvojení:

Japonský název: Futton: Gutai San
Český název: Technika kyseliny: Stlačená kyselina
Typ (úroveň): B
Popis: Uživatel vytvoří malou kuličku, asi 10 cm v průměru, stlačené kyseliny, která se na rozkaz uživatele uvolní a rozprskne se do všech směrů, jedinou šancí, jak se nepoleptat, je schovat se za nějaký předmět.

Japonský název: Futton: Suikiri no Jutsu
Český název: Technika kyseliny: Kyselinový opar
Typ (úroveň): B
Popis: Uživatel začne z úst vylučovat kyselinový opar, který vypadá jako obyčejná mlha, ale po několika chvilkách v tomto oparu, se začne naleptávat pokožka a další části těla.
Čím déle je tělo vystaveno působení této techniky, tím více poškozeno je, proto by před tímto oparem měl postižený rychle najít nějakou skrýš. Technika dokáže rozleptat i kosti. Velikost oparu závisí na zkušenostech ninji.

Japonský název: Sui Bunshin no jutsu
Český název: Technika kyselinového klonu
Typ (úroveň): B
Popis: Technika vytvoří kyselinový klon, který může po uvolnění techniky vybuchnout, nebo se pouze roztéct a i tím něco poleptat.

Japonský název: Futton: Suikangoku no Jutsu
Český název: Technika kyseliny: Kyselinové vězení
Typ (úroveň): B
Popis: Toto jutsu je obdobou techniky Suirou no jutsu (Vodní vězení), jen s tím rozdílem, že je nepřítel zachycen v kyselině, což je ve většině případů jistá smrt.
Tato technika využívá velmi silné kyseliny a potřebuje pár minut na shromáždění dostatečného množství chakry.

Japonský název: Kinjutsu: San no Jigoku
Český název: Zakázaná technika: Kyselinové peklo
Typ (úroveň): A-S
Popis: Jedna z nejsilnějších technik klanu Yarui. Po nashromáždění dostatečné masy chakry, se uživatel nesmí po celou dobu vytváření kyselinového mraku hýbat, jakmile je mrak vytvořen, vše začne. Z mraku začnou velkou rychlostí padat kapky téměř čisté kyseliny, toto jutsu může nabývat neuvěřitelně velkých ploch a proto je tato technika v klanu považována za Zakázanou.

Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 25. 04. 13

Zobrazit informace o autorovi http://kon-nfforpg-info-web.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru