Konoha NFFORPG Informační Stránka
Nejdříve se musíte přihlásit!
Pokud nemáte ještě účet, můžete se bezplatně zaregistrovat právě zde: http://kon-nfforpg-info-web.forumczech.com/register
Stránky jsou určeny výhradně pro hráče NFFORPG na Konoha.cz!

Klan Akimichi

Goto down

Klan Akimichi Empty Klan Akimichi

Příspěvek pro Admin za Sun Sep 01, 2013 4:46 pm

Klan Akimichi Akimichi_clan

Správce klanu: Tobicek

Další ze čtyř vznešených klanů v Konoze. Je známo, že ve vedení se již vystřídalo 15 hlav rodiny, posledními hlavami byl Chōza Akimichi a jeho syn, Choji Akimichi, kteří vedli klan v době Čtvrté války ninjů. Členové klanu disponují obrovskou fyzickou silou. Jsou schopni přeměnit velké množství kalorii na chakru, kterou využívají ve svých tajných technikách. Většina této vytvořené chakry je v průběhu technik spotřebována a udržet tak její produkci v delší bitvě může být velmi únavné. Proto členové klanu hodně jí a udržují si tak velkou rezervu kalorií neboli chakry. Pokud jejich vlastní kalorie k boji nestačí, mohou využít 3 barevné pilule, špenátová, kari a chilli, které přemění zbytek jejich tuků na chakru za cenu jejich zdraví. Mnoho členů klanu využívá k boji také Bō (dlouhá bojová tyč), jejich zvláštní schopností je to, že jsou schopny přizpůsobit se velikosti majitele. Akimichi klan má zvláštní vztah s Nara a Yamanaka klanem.

Techniky povolené od začátku hry:

Japonský název: Baika no Jutsu
Český název: Zvětšovací technika
Typ (úroveň): D
Popis: Tajemství tohoto jutsu zná pouze klan Akimichi. Uživatel je pomocí této techniky schopen volně měnit velikost celého těla a to i na dlouhou dobu. Obvykle se zvětšuje celé tělo, a uživatel se tak změní v obra, ale lze i zvětšit pouze trup, díky čemuž dostane tvar jakési koule. Toho se poté využívá například při technice Nikudan Sensha.

Klan Akimichi Akimichi2

Japonský název: Mizudan Suisha
Český název: Vodní lidský tank
Typ (úroveň): D
Popis: Poté, co uživatel vypije velké množství vody, se přemění do tzv. "lidského balvanu", zatáhne končetiny a ze vzniklých otvorů se vypouští chakra, která působí jako hnací síla a rozkutálí tak obrovský lidský balvan. Voda dodává uživateli i váhu, což může způsobit ještě větší poškození. Tato technika je vynikající jako obrana před vodním elementem.

Klan Akimichi Ballistic_Waterwheel

Další možné techniky k osvojení:

Japonský název: Nikudan Sensha
Český název: Masový tank
Typ (úroveň): C
Popis: Ohromující taijutsu trik, který využívá nadváhu jako smrtelnou zbraň. Uživatel prvně použije Zvětšovací jutsu, aby se přeměnil do tzv. "lidského balvanu", zatáhne končetiny a ze vzniklých otvorů se vypouští chakra, která působí jako hnací síla a rozkutálí tak obrovský lidský balvan. Tato technika je o něco efektivnější než technika Vodního lidského balvanu, rotace je rychlejší a účinky o to drastičtější, pouhé letmé střetnutí s takovouto technikou znamená vážné problémy.

Klan Akimichi Human_boulder

Japonský název: Nikudan Hari Sensha
Český název: Pichlavá lidská dělová koule
Typ (úroveň): C-B
Popis: Vylepšená verze Masového tanku. Jednodušší verze této techniky využívá drátu, na kterém jsou rozvěšeny kunaie, ty jsou obmotány kolem těla uživatele a vytváří tak ostnatou dělovou kouli, která je velmi nebezpečná. Silnější úroveň této techniky spočívá v rapidním růstu vlasů, kterými je poté tělo uživatele obaleno a vlasy zatvrzeny do jehlic. Tím je dosaženo destruktivnějšího efektu než pouhými lanky s kunaii.

Klan Akimichi Nikudan_hari_sensha

Japonský název: Bubun Baika no Jutsu
Český název: Částečná zvětšovací technika
Typ (úroveň): C
Popis: Toto tajné jutsu se traduje v Akimichi klanu a hodně se podobá Zvětšovací technice, ale zvětšuje pouze určitou část těla. Lze tak docílit mnohem silnějšího a rozsáhlejšího výpadu. Rychlost zvětšení části těla je opravdu blesková, proto je těžké se nečekanému útoku vyhnout.

Klan Akimichi Partial_Multi


Japonský název: Chou Baika no Jutsu
Český název: Super zvětšovací technika
Typ (úroveň): B
Popis: Tato technika zvětší uživatelovo tělo do neuvěřitelné velikosti. Způsob útoku záleží na situaci a vynalézavosti uživatele, ať už se jedná o kopy, údery či zalehnutí. Avšak extrémní fyzický růst také extrémně zatěžuje tělo. Tuto techniku mohou použít i slabší uživatelé, po požití Kari pilule.

Klan Akimichi Super_Multi

Japonský název: Chō Harite
Český název: Super úder
Typ (úroveň): B
Popis: Po použití Zvětšovací techniky, uživatel koncentruje tok chakry do dlaní, to se projeví objevením speciálních znaků na dlaních. Síla i hmotnost rukou se maximalizuje. Do rukou je nashromážděno tolik chakry, že se stává viditelnou a uživatelovy dlaně mají stejnou ničivou sílu jako železná kladiva. Tato technika drtí a devastuje vše, do čeho dlaně udeří.

Klan Akimichi Mega_Palm_Thrust

Japonský název: Chōdan Bakugeki
Český název: Motýlí bomba
Typ (úroveň): B
Popis: Toto je technika, která je životu nebezpečná. Tuto techniku lze použít samostatně, nebo po pozření poslední ze tří barevných pilulí a to po pozření Chilli pilule. Ta spaluje veškerý tuk v těle a mění ji na chakru. Tato pilule je schopná dodat uživateli stonásobek jeho normální chakry. Intenzita koncentrované chakry uniká z těla skrze páteř a vytváří tak tvary, které připomínají motýlí křídla. Uživatel koncentruje tuto unikátní chakru do svých pěstí či jiných končetin a promění veškerou svou tělesnou hmotnost v sílu, kterou využije pro úder. Obrovské množství chakry je schopno změnit strukturu těla uživatele a tak ho přímo ohrožuje na životě.
Bez pilule je technika o něco slabší, ale za to po jejím použití nehrozí smrt či vážné zdravotní následky.

Klan Akimichi Chodan_Bakugeki

Japonský název: Karorī Kontorōru
Český název: Kontrola kalorií
Typ (úroveň): A
Popis: Tato technika umožňuje členům klanu volně manipulovat se svými kaloriemi a měnit je v chakru. Klan vyvinul speciální barevné pilule pro jednodušší kontrolu přeměny kalorií, ovšem tyto pilule znamenají určitý risk, tato technika žádné negativa nemá. Na nejvyšší úrovni techniky, uživatel mění kalorie na chakru a uvolňuje chakru v podobě dvou velkých motýlích křídel. V této podobě, může uživatel použít složité klanové techniky jako je Motýlí bomba několikrát bez pocitu únavy či jiných nepříznivých účinků.

Klan Akimichi Choji_Thin

Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 25. 04. 13

Zobrazit informace o autorovi http://kon-nfforpg-info-web.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru