Konoha NFFORPG Informační Stránka
Nejdříve se musíte přihlásit!
Pokud nemáte ještě účet, můžete se bezplatně zaregistrovat právě zde: http://kon-nfforpg-info-web.forumczech.com/register
Stránky jsou určeny výhradně pro hráče NFFORPG na Konoha.cz!

Klan Yuki

Goto down

Klan Yuki

Příspěvek pro Admin za Sun Sep 01, 2013 12:55 am


Správce klanu: Jaden

Původ tohoto klanu je pro každého lehce domyslitelný už jen z jeho názvu. Ano, jedná se o tentýž klan, jehož členem byl i Haku.
Kdysi byli snad všichni lidé s Kekkei Genkai považováni za zrůdy a odsuzováni, někdy i zabíjeni, což vedlo k tomu, že se tento klan kompletně ztratil z povrchu zemského a všech nenávistných zraků, jelikož i jeho členové jednou takovou Kekkei Genkai oplývali. A to sice schopností kombinovat živly Fuuton a Suiton a vytvořit z nich Hyouton. Živel Ledu. Zmizení klanu Yuki ale neznamenalo, že by zanikl. Jeho členové se pouze stáhli a žili životy jako prostí lidé, skrývaje svou schopnost vládnout ledu ze strachu o své životy, který byl tehdy rozhodně oprávněný.
To se ale změnilo, když se v Kirigakure dostala k moci Mei Terumī, Pátá Mizukage, která změnila celou vesnici. A jelikož sama oplývala hned dvěmi Kekkei Genkai, nebylo divu, že se i pohled na takové lidi změnil.
Tak pro klan Yuki konečně nastala šance vystoupit ze stínů a vrátit se ke svým kořenům. K bytí ninji.
Klan Yuki byl znovu sjednocen a usídlil se přímo v Kirigakure, kde započal své znovuzrození. Netrvalo dlouho a brzo se stal díky schopnostem a odhodlání všech členů vydobít si své místo na slunci a uznání pomalu nejmocnějším a nejváženějším klanem v Kirigakure.


Techniky povolené od začátku hry:

Japonský název: Koohari no Touriame
Český název: Sprška ledových jehel
Typ (úroveň): C
Popis: Jedná se o slabší verzi techniky Sensatsu Hyoushō. Uživatel poskládá několik pečetí, načež se z vlhkosti vzduchu kolem něho vytvoří asi 20 ledových jehel, které se směrem od uživatele rozletí na nepřítele.

Japonský název: Hogo aisudōmu
Český název: Ochranný ledový dóm
Typ (úroveň): C
Popis: Uživatel během chvíle vytvoří asi 2 cm hrubou ledovou kopuli, která je schopná ochránit i více cílů před fyzickými útoky, tato technika je slabá proti ohnivým technikám či výbuchům.

Japonský název: Tsubame Fubuki
Český název: Útok vlaštovek
Typ (úroveň): C
Popis: Jedna z velmi efektivních technik klanu. Uživatel vytvoří hejno zhruba 10 ledových vlaštovek, které jako celek zaútočí na nepřítele. Křídla vlaštovek jsou velmi ostrá a jejich let je možné částečně ovládat, avšak pouze jako hejno, ne jednotlivě. Opět se jedná o techniku slabou proti ohnivým technikám.

Další možné techniky k osvojení:

Japonský název: Hissatsu Hyōsō
Český název: Technika ledových bodců
Typ (úroveň): C-B
Popis úrovně C: Po vytvoření příslušných pečetí, začnou kolem uživatele v okruhu ze země vyrůstat ledové bodce ostré jako břitva, technika dokáže prorazit techniky úrovně C a nižší a materiál silný jako dřevo. Problém v technice je ten, že nepřítel pod sebou ucítí velké chvění, takže to ho varuje a může se technice lehce vyhnout.
Popis úrovně B: : Po vytvoření příslušných pečetí, začnou kolem uživatele v okruhu ze země vyrůstat ledové bodce ostré jako břitva, technika dokáže prorazit techniky úrovně B a nižší a materiál silný jako kámen (nikoliv kov). Problém v technice je ten, že nepřítel pod sebou ucítí velké chvění, takže to ho varuje a může se technice lehce vyhnout.
Vzdálenost působení: Technika na úrovni Pokročilého genina působí v kruhu o poloměru 5 metrů. Při dalších úrovních postavy (Chunin, Pokročilý chunin, Jounin apod.) se plocha techniky zvětšuje o 10 metrů.


Japonský název: Sensatsu Hyoushō
Český název: Tisíc ledových jehel smrti
Typ (úroveň): B
Popis: Jedná se o ledovou verzi suitonové techniky, kterou používal sám Haku. K této technice je potřeba voda, které se musí uživatel po dotvoření pečetí libovolným způsobem dotknout. Z té se poté kolem oběti, pokud je dost blízko, vytvoří tisíc ledových senbonů, které se na něho ze všech stran vrhnou.
K pečetím je potřeba obou dlaní. Jediný kdo uměl ledová jutsu použít pomocí jedné dlaně byl Haku.
Slabinou této techniky je, že se před ní dá teoreticky uniknout horem, jelikož zeshora není oběť jehlami ohrožena.


Japonský název: Hyōrō no Jutsu
Český název: Ledové vězení
Typ (úroveň): B
Popis: Technika, využívající led jako vězení. Uživatel vyšle na nepřítele led, který může ovládat a s jeho pomocí nepřítele v onom ledu uvěznit. Tato technika může být použita i jako obrana, kdy se uživatel sám skryje do ledu. Technika je dosti silná, aby ustála slabší protiútok ohnivými technikami.

Japonský název: Makyō Hyōshō
Český název: Démonická ledová zrcadla
Typ (úroveň): A
Popis: Jedná se o jednu z nejefektivnějších technik klanu. Pomocí této techniky vytvoří uživatel v mžiku formaci 21 ledových zrcadel, které by někomu mohly připadat jako zrcadlové vězení. Uživatel uvnitř uvězní svého soupeře a sám se skrývá v ledových zrcadlech, mezi kterými poté obrovskou rychlostí přeskakuje a na nepřítele tak může útočit odkud se mu zamane. Zrcadla může uživatel vytvářet i v menším množství a na různých místech, nezávisle na formaci 21 zrcadel. Třeba vysoko ve vzduchu, nebo na jiném místě bojiště, kam by se mohl chtít přesunout. Mezi dvojicí zrcadel která používá uživatel právě k přesunu však nesmí být žádná překážka, která by mu mohla v přesunu zabránit.
Využije přitom však ohromné množství chakry. A čím déle je tato technika aktivní, tím více uživatel ztrácí na rychlosti. I když se jedná o zrcadla z ledu, lze je zničit jen velmi silnými ohnivými technikami.

Japonský název: Haryū Mōko
Český název: Technika běsnícího tygra
Typ (úroveň): B
Popis: Uživatel pomocí blízkého zdroje ledu nebo vody vytvoří ledového tygra. Tento tygr je uživatelem poté vyslán na cíl, kterému způsobí škodu svými drápy a tesáky.
Dostane-li se do kontaktu s vodou, promění tuto v led, tudíž je neobyčejně účinný proti vodním technikám.

Japonský název: Ikkaku Hakugei
Český název: Technika jednorohé bílé velryby
Typ (úroveň): B
Popis: Uživatel pomocí blízkého zdroje ledu či vody vytvoří ledovou velrybu s jakýmsi rohem na čele. Tato technika se využívá především k zablokování nepřítele či jeho technik kvůli gigantické velikosti velryby, která ji zároveň činí dosti nemotornou, a jako taková se tedy moc nehodí k útoku na jiné, než znehybněné cíle.

Japonský název: Rōga Nadare no Jutsu
Český název: Lavina vlčího tesáku
Typ (úroveň): B
Popis: Uživatel pomocí blízkého zdroje ledu či vody vytvoří několik obrovských ledových vlků. Toto jutsu se používá hlavně v horách či u velkých zdrojů ledu, jinak by vypotřebovalo větší polovinu uživatelovy chakry. Sníh i led se spojí a vytvoří tak obrovskou lavinu, která má podobu běžících vlků. Tato technika lze prolomit bleskovými technikami, které naruší tvar laviny a ta se poté rozpráší.

Japonský název: Kokuryū Bōfūsetsu
Český název: Blizard černého draka
Typ (úroveň): A, Kinjutsu
Popis: Jedna ze dvou nejtajnějších a nejničivějších technik klanu. Uživatel vytvoří z ledu velkého černého ledového draka. Síla a rychlost tohoto draka je obrovská. Draka ovládá uživatel, může jej využít, jak se mu jen zamane.
Jeden živel tuto techniku obvykle nemá šanci zastavit.
Technika je v klanu považována za zakázanou, kvůli povaze Černého ledu. Ten je totiž dílem negativních emocí, jako je nesmírná touha zabíjet nebo bezhlavá nenávist, které se při tvorbě techniky musí nacházet v uživatelově chakře, která je obrazem jeho duše.

Japonský název: Sōryū Bōfūsetsu
Český název: Blizard dvojčat černých draků
Typ (úroveň): A, Kinjutsu
Popis: Nejničivějších technika klanu. Uživatel vytvoří z ledu 2 velké černé ledové draky. Tito draci se využívají pouze pro jediný účel, ničení. Jakmile se začnou otáčet a proplétat se, můžete si být jisti, že horší už to být nemůže. Dvojčata vytvoří gigantické tornádo, které má enormní ničivou sílu, vtahuje objekty v blízkosti sta metrů a navíc kolem tornáda poletují kusy ledu, které mohou být ostré. Jakmile spatříte tuto techniku, je nejrozumnějším tahem rychle se vzdálit.
I tato technika je v klanu považována za zakázanou, ze stejného důvodu jako Kokuryū Bōfūsetsu.
A krom toho je velmi obtížné tornádo ovládat, a to se tak obvykle krátce po vytvoření vymkne uživateli z rukou a ještě chvilu nekontrolovatelně běsní a útočí na vše v dosahu, včetně uživatele.

Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 25. 04. 13

Zobrazit informace o autorovi http://kon-nfforpg-info-web.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru