Konoha NFFORPG Informační Stránka
Nejdříve se musíte přihlásit!
Pokud nemáte ještě účet, můžete se bezplatně zaregistrovat právě zde: http://kon-nfforpg-info-web.forumczech.com/register
Stránky jsou určeny výhradně pro hráče NFFORPG na Konoha.cz!

Klan Endo

Goto down

Klan Endo

Příspěvek pro Admin za Sun Sep 01, 2013 12:57 am


Správce klanu: Jaden

Klan Endo vznikl na hranicích Sunagakure no Sato a Konohagakure no Sato. Klan používající oheň a klan využívající písek se po delších bojích rozhodly uzavřít mír a spojily některé svoje potomky. Křížením těchto dvou rodin vzniknul specifický element Garasu, který potomci klanu Endo (tak se spojený klan nazývá) dědí.
I přes uzavření míru bylo mezi bývalými členy velké napětí stejně jako některými novými potomky. Proto začalo docházet k rozporům uvnitř klanu a postupnému vyvražďování bývalých příslušníku písečného klanu. Postupem času proto došlo k úbytku členů klanu. Posledních několik členů odešlo ze Suny, kde celý klan sídlil a zamířily do Kirigakure no Sato, důvod byl jednoduchý. Členové klanu chtěli zapomenout na bolestivou minulost a tak se co nejvíce vzdálili od země Ohně a Větru. Klan nyní žije v Kirigakure no Sato, v průběhu času se klan rozrostl a nyní tvoří dostatečně velkou populaci, aby si hrdě mohli říkat klan.
Klan by nejraději posílil svoje řady a postavil se opět na nohy, aby se stal silným a početným. Bohužel pravidla klanu zakazují členům, aby uzavírali sňatky s jinými dívkami než členkami klanu. Bohužel mezi členy je silná nevraživost a napětí takže není možné, aby mezi některými z potomků vzniklo manželské pouto. I přesto klan našel cestu, jak posílit a nyní děla Kirigakure no sato jenom čest. Garasu (element skla) vzniknul sloučením dvou elementů a to ohně a písku. Garasu je na rozdíl od obyčejného skla poměrně silné a odolá tak Katonu a Raitonu, většině technik Fuutonu a Suiton, není však silnější než techniky Dotonu. Záleží však na tloušťce skla, čím silnější technika tím i silnější sklo.

Techniky povolené od začátku hry:

Japonský název: Me ni mienai buki
Český název: Neviditelné zbraně
Typ (úroveň): D
Popis: Jednoduchá technika, využívající skla k vytvoření ninja nástrojů jako jsou shurikeny, kunaie, meče atd… Tyto zbraně mají jednu velmi špatnou vlastnost. Jsou průhledné, tudíž je velmi těžké se jim vyhnout či je vůbec zahlédnout. A i když je možné je zahlédnout, mohou nepřítele na pár vteřin oslepit odleskem slunečních paprsků.

Japonský název: Nami no hahen
Český název: Vlna střepů
Typ (úroveň): C
Popis: Technika pro klan typická, uživatel po několika rychlých pečetích z úst vyvolá velkou vlnu skla, která se během letu ještě více roztříští a může vážně zranit nepřítele. Nevýhoda je, že toto sklo je velmi křehké, téměř jakýkoliv pevný objekt útok odrazí.

Japonský název: Garasushīrudo no keisei
Český název: Skleněná obranná formace
Typ (úroveň): C
Popis: Uživatel kolem sebe vytvoří skleněnou krychli, do které se uzavře a která tak funguje jako dokonalý štít. Jediný způsob, jak se dostat ven je buď techniku prolomit, nebo ji uvolnit. Sklo je při neustálém dodávání chakry velmi odolné a vydrží i silnější útoky, jako jsou některé ničivé B-rank techniky. Oheň sklo rozžhaví a uživatel se uvnitř začne pomalupéct, takže se dá říct, že slabinou techniky je tento živel, pokud je oheň dost silný. Toto jutsu může být použito i na jiné osobě, avšak spotřebovává ohromné množství chakry a vyžaduje značnou míru koncentrace, tudíž nezbývá uživateli mnoho prostoru pro jakoukoliv jinou činnost.

Japonský název: Gurasupurizun
Český název: Skleněné vězení
Typ (úroveň): C
Popis: Technika paralyzující soupeřovy pohyby. Během chviličky se dotekem uživatele kolem těla soupeře vytvoří hrubá vrstva skla, která mu nedovolí se pohybovat. Jelikož je vrstva jen pár milimetrů nad kůží, je téměř nemožné sklo rozbít fyzickou silou.
Kompletnímu uzavření do skla lze uniknout pouze hbitým vymaněním se z uživatelova doteku.

Další možné techniky k osvojení:

Japonský název: Nenshō mirā
Český název: Spalující zrcadlo
Typ (úroveň): C
Popis: Uživatel před sebou vytvoří stěnu roztaveného a kapalného skla. Tato stěna může zastavit přicházející útoky, načež je obalí vrstvou skla a pošle je okamžitě zpět na nepřítele. Například, použije-li soupeř shurikeny, narazí do stěny, zpomalí, až se téměř zastaví, během této chvíle se obalí vrstvou roztaveného skla a jsou okamžitě vystřeleny zpět na soupeře. Toto jutsu je perfektní k obraně proti ohnivým technikám, které již roztavenému sklu nemohou svou teplotou nijak uškodit, a projektilům jako jsou shurikeny, kunaie, či např. hliněnné střepy, avšak nevhodné proti technikám vodním, větrným, či bleskovým.

Japonský název: Garasu-ro
Český název: Skleněná pec
Typ (úroveň): B
Popis: Velmi nebezpečná technika. Pomocí této techniky je nepřítel chycen do Skleněného Vězení a poté je sklo pomalu zahřáto na teplotu tání, což je velmi bolestivé a někdy dokonce i smrtící. Skleněnou pec lze aktivovat, aniž by se člověk dotyčného, chyceného ve Skleněným vězení dotýkal, avšak jakmile je Skleněné vězení zničeno, přestane účinkovat i Skleněná pec.

Japonský název: Shinrin wandārando
Český název: Les divů
Typ (úroveň): A
Popis: Jedno z mála plošných technik klanu. Uživatel po delší přípravě vytvoří obrovský les, kde je vše tvořeno ze skla. Už jen tvorba tohoto "lesu" je velmi náročná na chakru, pokud si ale uvědomíte, že je pak vše, na co šlápnete či čeho se dotknete, schopno se proměnit na smrtící či ostré zbraně, je soupeř v pasti.
Sklo je však pořád sklem, a jako takové je průhledné, z čehož vyplývá, že se v tomto lese prakticky není za co schovat.
Tato technika slouží pouze k tvorbě vhodného bojového prostředí. Les sám o sobě ovládat nelze.

Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 25. 04. 13

Zobrazit informace o autorovi http://kon-nfforpg-info-web.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru