Konoha NFFORPG Informační Stránka
Nejdříve se musíte přihlásit!
Pokud nemáte ještě účet, můžete se bezplatně zaregistrovat právě zde: http://kon-nfforpg-info-web.forumczech.com/register
Stránky jsou určeny výhradně pro hráče NFFORPG na Konoha.cz!

Klan Yamanaka

Goto down

Klan Yamanaka Empty Klan Yamanaka

Příspěvek pro Admin za Sun Sep 01, 2013 1:08 am

Klan Yamanaka Mind_Transfer_Technique

Správce klanu: Tobicek

Rodina ninjů, kteří žijí v Konoze. Vlastní a provozují své květinářství, specializují se na techniky, které se zabývají myslí. Členové klanu jsou zaměřeni na paměťová jutsu, který z nich dělají odborníky na shromažďování informací a špionáže. Jsou také skvělými senzorovými ninji, jejich techniky zahrnují přenos vědomí, čtení myšlenek a telepatickou komunikaci. Yamanaka klan má zvláštní vztah s Akimichi a Nara klanem.

Techniky povolené od začátku hry:

Japonský název: Shintenshin no Jutsu
Český název: Technika přenosu mysli
Typ (úroveň): C
Popis: Díky této technice může uživatel přenést svou mysl do cizího těla, nad kterým tak získá plnou kontrolu. Mysl oběti však zůstává v těle oběti a uživatel s ní může během pobytu v těle oběti komunikovat. Touto technikou si lze i těla s obětí vyměnit.
Nicméně, přenos mysli probíhá po rovné linii, a tak lze touto technikou minout, což má za následek to, že zůstane uživatelovo tělo necelou minutu bez mysli a tudíž bezbranné. Nebo, pokud je vůle oběti dost silná, může oběť mysl uživatele ze svého těla vytlačit.
Další nevýhodou je, že veškerá zranění, která utrží tělo oběti během toho, co se v něm nachází uživatelova mysl, utrží i tělo uživatele.

Klan Yamanaka Shintenshinnojutsubj3

Další možné techniky k osvojení:

Japonský název: Shinranshin no Jutsu
Český název: Technika rozrušení těla a mysli
Typ (úroveň): B
Popis: Ninjutsu využívající přenos uživatelovy chakry do nervového systému nepřítele. Tato technika mu dovoluje ovládat nepřítelovo tělo i na dálku. Nepřítel ztrácí kontrolu nad svým tělem. Narozdíl od Shintenshin no Jutsu u této techniky ale nedochází k přenosu mysli. Ta zůstává v těle uživatele.
Situace, kdy je uživatel v početní nevýhodě je přesně ta, kdy se toto jutsu hodí a protivníky obrátí proti sobě.
Během této techniky musí ale uživatel neustále držet pečeť pro ní potřebnou, a stát v klidu, jinak se technika přeruší.
Touto technikou lze ovládat 3, s vypjetím sil až 4 cíle naráz.

Klan Yamanaka Inoichi

Japonský název: Shinran Enbu no Jutsu
Český název: Technika tance rozrušení mysli
Typ (úroveň): A
Popis: Jedná se o silnější verzi techniky Shinranshin no Jutsu. Shinran Enbu no Jutsu umožňuje uživateli ovládnout naráz 5, až 10 cílů, podle toho jak zkušený uživatel je. 7 je lepší průměr, 10 je číslo kterého dosáhnou jen mistři této techniky.

Klan Yamanaka 1000px-Mind_Body_Destruction_Dance_Technique

Japonský název: Shinten Bunshin no Jutsu
Český název: Klonová technika přenosu mysli
Typ (úroveň): C
Popis: Tato technika umožňuje uživateli přenést své vědomí do více cílů. Stejně jako u Shintenshin no Jutsu je uživatelovo tělo bezbranné v průběhu techniky. Na rozdíl od Shintenshin no Jutsu může uživatelova mysl lehce měnit směr, když cestuje do nepřítelova těla. Nelze si však s cíly vyměnit těla tak, aby byly dvě či více myslí v těle uživatele a rozdělená mysl uživatele v tělech oběti.
Počet těl, co lze takto posednout, se odvíjí od schopností uživatele.
Touto technikou lze ovládat 2 cíle naráz s tím, že se s každým rankem uživatele počet těl co je schopný ovládat zvýší o jedno.

Klan Yamanaka 1000px-Mind_Clone_Technique

Japonský název: Yamanaka ichizoku terepashī
Český název: Telepatie Yamanaka klanu
Typ (úroveň): B
Popis: Technika umožňuje uživateli telepaticky komunikovat s ostatními ninji. Uživatel také může přenést tuto schopnost na jinou osobu, pokud se dotýká jeho čela. Může komunikovat s více lidmi najednou a ti mohou taktéž komunikovat mezi sebou, pokud je využívána tato technika.

Klan Yamanaka 1000px-Yamanaka_Telepathy

Japonský název: Kanchi Denden
Český název: Přenos vjemu
Typ (úroveň): C
Popis: Držením dlaně na hlavě cíle přenáší uživatel všechny svoje vjemy, včetně vjemů ze senzibilských schopností, přímo do hlavy cíle.
Přerušením dotyku se přeruší i tato technika.

Klan Yamanaka Perception_Transfer

Japonský název: Shinten Kugutsu Juin no Jutsu
Český název: Technika přenosu mysli loutky s prokletou pečetí
Typ (úroveň): B
Popis: Uživatel této techniky přenese svou mysl do loutky se znakem „Prokletí“ na čele, kterou umístí někde, kde se bude jeho nepřítel pravděpodobně pohybovat. Pokud nepřítel loutku poškodí, či ta, ovládáná uživatelem, nepřítele zraní, aktivuje se prokletá pečeť. Uživatelovo vědomí se přenese z loutky do těla nepřítele a nepřítelovo vědomí se zapečetí do loutky. Uživatel získá absolutní kontrolu nad nepřítelovým tělem, jelikož je mysl oběti uvězněna v loutce.
Stejně jako u techniky Shintenshin no Jutsu, je i u této uživatelovo tělo ponecháno bezbranné a zranění, které utrží v nepřítelově těle, se projeví i na jeho vlastním těle.

Klan Yamanaka 640px-Ao_trapped1

Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 25. 04. 13

Zobrazit informace o autorovi http://kon-nfforpg-info-web.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru