Konoha NFFORPG Informační Stránka
Nejdříve se musíte přihlásit!
Pokud nemáte ještě účet, můžete se bezplatně zaregistrovat právě zde: http://kon-nfforpg-info-web.forumczech.com/register
Stránky jsou určeny výhradně pro hráče NFFORPG na Konoha.cz!

Klan Aburame

Goto down

Klan Aburame Empty Klan Aburame

Příspěvek pro Admin za Sun Sep 01, 2013 5:56 pm

Klan Aburame Aburame_clan

Správce klanu: Tobicek

Jeden ze čtyř vznešených klanů v Konoze. Základním rysem tohoto klanu je hmyz. Členové Aburame klanu jej totiž využívají jako zbraň. Při narození je členům klanu nabídnuta úmluva, podle které je bude hmyz poslouchat a oni jim na oplátku propůjčí své tělo jako útočiště. Jedná se o speciální typ hmyzu, který se nazývá Kikaichū. Členové klanu mohou mít i dodatečný hmyz, který je umístěn v nádobách či tykvích, které sebou nosí. Hmyz může tělo opustit i vlézt dovnitř pomocí pórů v kůži. Jako zdroj potravy jim slouží hostitelova chakra, což je činí poněkud nebezpečnými. Vztah mezi hostitelem a hmyzem je oboustranně prospěšný. Hostitel poskytuje hmyzu útočiště a zdroj potravy, z jeho těla se stává živoucí hnízdo až pro deset tisíc jednotlivců. Na oplátku hmyz plní veškerá přání hostitele, což umožňuje hostiteli provádět techniky i bez ručních znamení. Samičky Kikaichū mohou být ponechány na cíli, samečci ji vždy neomylně najdou podle sladkého zápachu, který samičky produkují. Členové klanu také umí komunikovat s ostatními druhy hmyzu. Z těchto důvodů je klan Aburame jeden z nejlepších, co se týče sledování či špionáží. Hmyz nevydává žádný zvuk, pach (kromě samičky) a je snadno přehlédnutelný. I když techniky tohoto klanu úzce souvisí s hmyzem, je známo pouze pár jedinců, kteří byli schopni si vychovat zvláštní druh hmyzu, který je vzácný i mezi členy klanu. Známý je například Shikuro a Torune. Hlavním poznávacím rysem jsou brýle, které zahalují oči a oblečení, které v mnoha případech pokrývá většinu jejich těla.

Techniky povolené od začátku hry:

Japonský název: Hijutsu: Mushiyose
Český název: Technika přivolání brouků
Typ (úroveň): D
Popis: Tato technika slouží k přilákání brouků. Ninja vytvoří síť z chakry, která přiláká okolní hmyz. Jelikož umí Aburame komunikovat s brouky, hodí se tato technika ke sběru informací. Nicméně má toto jutsu jen malý dosah.

Klan Aburame Bug_Gathering_Technique

Japonský název: Hijutsu: Mushidama
Český název: Tajná technika: Hmyzí sféra
Typ (úroveň): C
Popis: Pomocí hmyzu ve svém těle uživatel vytvoří jakousi neprodyšnou vrstvu hmyzu okolo nepřítele a tím jej dostane do pasti. Jakmile je nepřítel v pasti, hmyz začne vysávat jeho chakru a blokovat jeho pohyb. I kdyby se oběti podařilo vymanit z hmyzího sevření, brouci jej budou podle jeho chakry pronásledovat.

Klan Aburame Secret_Technique_Insect_Sphere

Japonský název: Mushi Kame no Jutsu
Český název: Hmyzí stěna
Typ (úroveň): C
Popis: Ninja vytvoří kolem sebe rotující kopuli z brouků, kteří ho chrání před útoky. Ninja musí však uvnitř kopule stále držet pečeť soustředění. Kromě toho, tato technika je slabá proti výbuchům, které sice pohltí, ale které ji zároveň zničí.

Klan Aburame Bug_Jar_Technique

Japonský název: Ningen no Kokūn
Český název: Lidský kokon
Typ (úroveň): D
Popis: Ninja vytvoří kokon, který lze využít ke skrytí, ke špionáži nebo také jako spací vak. Kokon je voděodolný.

Klan Aburame -Human_Cocoon_Technique-

Japonský název: Mushi Bunshin no Jutsu
Český název: Hmyzí klony
Typ (úroveň): C
Popis: Ninja vytvoří z brouků přesnou kopii sebe sama. Klon funguje spíše jako mechanická loutka, kterou uživatel využívá k odlákání pozornosti či k taijutsu výpadům. Nedokáže mluvit ani provádět techniky, avšak jakmile je zasažen, rozpadne se na brouky, ze kterých se může znovu sformovat zpět.

Klan Aburame Shino%27s_Bug_Clone

Další možné techniky k osvojení:

Japonský název: Tetsuzankō
Český název: Železný náraz hory
Typ (úroveň): D
Popis: Ninja narazí spolu se svým klonem, který útočí z opačné strany, do nepřítele. Toto taijutsu je dost silná, aby nepřítele pořádně odhodilo a způsobilo mu zranění.

Klan Aburame Iron_Tackle

Japonský název: Hijutsu: Mushimayu
Český název: Tajná technika: Hmyzí kokon
Typ (úroveň): B
Popis: Tato technika dovoluje uživateli urychlit evoluci a rozmnožování svého hmyzu. Uživatel se obalí do kokonu a tím pomůže hmyzu v evoluci a rozmnožování, jelikož jeho tělo je jejich hnízdem. Toto jutsu je pro Aburame klan nesmírně výhodné, jelikož využívají chyb v technikách. Avšak užití tohoto jutsu uprostřed boje je velmi nebezpečné, proto musí být uživatel v klidu a neměl by být v nebezpečí.

Klan Aburame Secret_Technique_Insect_Cocoon

Japonský název: Mushi Jamingu no Jutsu
Český název: Hmyzí rušení
Typ (úroveň): B
Popis: Ninja rozešle svůj hmyz, který se rozptýlí do širokého okolí. Hmyz vydává chakra signály, které jsou stejné jako chakra uživatele, kterou se krmí. Nerovnoměrný pohyb hmyzu a neustále přeskupování vytváří "falešné obrazy". Ty matou senzibily a znesnadňují jim zjistit cokoliv o osobách v lokaci, kde tato technika působí, jelikož jsou schopní vycítit jen chakrový šum.

Klan Aburame Insect_Jamming_technique

Japonský název: Bōsui no Jin
Český název: Formace vřetena
Typ (úroveň): C
Popis: Uživatel vyšle své brouky na nepřítele, kteří ho lapí do jakési rotující vřetenovité formace. Technika slouží hlavně k obraně.

Klan Aburame Spindle_Formation

Japonský název: Hijutsu: Mushitatsumaki
Český název: Tajná technika: Hmyzí tornádo
Typ (úroveň): B
Popis: Uživatel vyšle své brouky na nepřítele, kteří ho lapí do jakéhosi tornáda, a uvnitř tornáda mu způsobují zranění.

Klan Aburame Insect_Tornado

Japonský název: Kidaichū Mushikui
Český název: Kousanec obřího parazitického brouka
Typ (úroveň): A
Popis: Uživatel vyšle na svůj cíl několik svých brouků. Ti se mu usadí na kůži, zavrtají se pod ní, a poté mu začnou požírat maso a odčerpávat chakru, dokud svou oběť nesežerou zevnitř. Tímto procesem také extrémně rychle rostou.

Klan Aburame Kidaich%C5%AB_%E2%80%94_Mushikui

Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 25. 04. 13

Zobrazit informace o autorovi http://kon-nfforpg-info-web.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru