Konoha NFFORPG Informační Stránka
Nejdříve se musíte přihlásit!
Pokud nemáte ještě účet, můžete se bezplatně zaregistrovat právě zde: http://kon-nfforpg-info-web.forumczech.com/register
Stránky jsou určeny výhradně pro hráče NFFORPG na Konoha.cz!

Klan Hyuuga

Goto down

Klan Hyuuga Empty Klan Hyuuga

Příspěvek pro Admin za Sun Sep 01, 2013 3:29 pm

Klan Hyuuga Main_house

Správce klanu: Tobicek

Nejproslulejší klan z Konohy, taktéž jeden ze čtyř vznešených klanů. Všichni členové klanu vlastní Byakugan, Kekkei Genkai, která jim dává rozšířené zorné pole, schopnost vidět skrze pevné objekty, vidět chakra systém a mnohé další věci. Klan je rozdělen do 2 větví, hlavní a vedlejší. Hierarchie klanu funguje tak, že vedlejší větev ochraňuje větev hlavní. Členové vedlejší větve jsou "obdařeni" prokletou pečetí, což dává hlavní větvi absolutní kontrolu nad vedlejší. Tato pečeť také zajišťuje, že tajemství Byakuganu nebude prozrazeno, jelikož tato pečeť zapečetí Byakugan po smrti uživatele. Díky této pečeti však existují rozepře mezi hlavní a vedlejší větví klanu. Členové klanu se učí stylu Jemné pěsti, která společně s Byakuganem umožňuje uživateli vidět systém vedoucí chakru a přesnými údery tak zablokovat tok chakry. Jejich preciznost s chakrou je téměř dokonalá a jsou schopni pracovat s tenketsu (chakra body) po celém těle. Ultimátní techniky jako jsou například techniky Osmého trigramu, jsou určené pouze pro hlavní větev, existují však i jedinci, kteří tato dogmata neberou v potaz.

Byakugan

Klan Hyuuga 16a681dbde_33700969_o2

Doslovně přeloženo jako Bílé oko nebo Vševidoucí bílé oko, je Kekkei Genkai, Dojutsu Hyuuga klanu. Tato Kekkei Genkai je součástí Tří velkých dojutsu, spolu se Sharinganem a Rinnenganem.
Ti, kteří zdědí tyto oči, mají nevýrazné bílé oči (Mohou vypadat, že jsou světle šedé či nafialovělé). Pokud se Byakugan aktivuje, panenka se stane více výraznou spolu s cévami poblíž očí. Na rozdíl od ostatních dvou dojutsu, není potřeba tuto schopnost probouzet, jelikož každý člen klanu ji umí aktivovat již od mala.
První schopností Byakuganu je, že poskytuje uživateli rozšířené zorné pole, zorné pole 360° s výjimkou jednoho slepého bodu nad třetím hrudním obratlem. Toto tajemství ovšem nezná nikdo kromě členů klanu.
Druhá schopnost je schopnost vidět skrze pevné objekty a využít tak pohled z jiného úhlu. Schopnost vidět z jiného úhlu a vzdálenost se liší d uživatele k uživateli a může se zlepšovat. Uživatel může v raném věku vidět pouze na ploše 50 metrů, ale časem se může zlepšovat. Existují i případy, kdy byl rozsah pohledu až 10 km. Existují však i různé techniky, které Byakugan blokují.
Třetí a nepochybně nejužitečnější schopností Byakuganu je schopnost vidět chakru, tok chakry a taktéž chakra oběhový systém uvnitř těla. Díky této schopnosti jsou členové klanu použít jejich hlavní bojový styl, Styl jemné pěsti. Na rozdíl od obyčejných pěstí, které způsobují vnější zranění, se tento styl zaměřuje na způsobení vnitřních zranění. Každý úder, který je správně usazen, zasáhne oběhový systém chakry, což je soustava cév nesoucí chakru. Tato síť cév je úzce spjata s funkcí tělních orgánů, které také prorůstá, a tudíž jsou zasaženy i ony. Neexistuje žádná známa obrana proti Jemné pěsti. Jediná možnost je zablokovat dávku chakry, která se dostane do těla při úderu. Díky této schopnosti je uživatel schopen vidět chakru, bariéry při kterých se chakra používá a je schopen rozpoznat, kdy je užito genjutsu.
Zkušený uživatel Byakuganu může pomocí Jemné pěsti zablokovat tok chakry svého nepřítele, což mu dává absolutní kontrolu nad oponentovou chakrou. Údery, které nepotřebují sílu, a přesto způsobují velká zranění. Styl jemné pěsti byl označen jako nejmocnější taijutsu v celé Konoze.
Přílišné užívání Byakuganu bez odpočinku si vybírá svou daň. Způsobuje tělesné vyčerpání a taktéž uživatelův zrak se zhorší, není schopen rozeznat objekty od sebe a vše mu splývá v jedno. Avšak na rozdíl od Sharinganu není tento stav trvalý, po náležitém odpočinku se oči opět zregenerují a jsou opět schopny užití.

Techniky povolené od začátku hry:

Japonský název: Shōtei
Český název: Úder dlaní
Typ (úroveň): D
Popis: Toto jutsu využívá rychlých, přesných pohybů dlaní, které zasáhnou soupeřovo tělo. Stejně jako ostatní techniky Stylu jemné pěsti, i tato technika vysílá chakru do soupeřova oběhového systému chakry, způsobí vnitřní zranění, která mohou dočasně ochromit protivníka.

Klan Hyuuga Palm_Heel_Strike

Japonský název: Mizu Hari
Český název: Vodní Jehly
Typ (úroveň): D
Popis: Po soustředění chakry mimo tělo, jsou ze zdroje vody a uživatelovi chakry vytvořeny malé jehličky, které vystřelují proti cíli. Při použití Byakuganu může být tato technika použita proti velmi malým cílům jako je například hmyz.

Klan Hyuuga Chakra_needle_technique

Japonský název: Hakke Sanjūni Shō
Český název: Hmat 32 úderů
Typ (úroveň): D
Popis: Díky Byakuganu může člen vidět body chakry u soupeře. Pomocí této techniky může člen klanu zasáhnout tyto body a uzavře tak tok soupeřovy chakry. To oběti ztěžuje užívání chakry a vzhledem k tomu, že jde o taijutsu, i pohyb.
Technika zasahuje 32 tenketsu bodů na těle, v pěti vlnách výpadů. V první vlně jsou zasaženy body 2, v druhé 4, ve třetí 8, ve čtvrté 16 a v páté 32.

Klan Hyuuga Hinatavsguren

Další možné techniky k osvojení:

Japonský název: Hakke Rokujūyon Shō
Český název: Hmat 64 úderů
Typ (úroveň): C
Popis: Díky Byakuganu může člen vidět body chakry u soupeře. Pomocí této techniky může člen klanu zasáhnout tyto body a uzavře tak tok soupeřovy chakry. Jedná se o vylepšení techniky Hakke Sanjūni Shō. Soupeřova chakra je zablokována na delší dobu, jelikož bylo zasáhnuto více bodů, a i soupeř sám utrží horší zranění a dokáže pak sotva stát.
Tato technika přidává k původním 5 výpadům šestý, během kterého je zasaženo dodatečných 32 bodů, což dělá celkem oných 64.

Klan Hyuuga Neji

Japonský název: Hakkeshō Kaiten
Český název: Rotace
Typ (úroveň): C
Popis: Tajné taijutsu, které se dědí pouze v hlavni větvi klanu. Tato technika využívá kontrolované vypouštění chakry z chakra bodů z těla ven a rotace. Tato technika se využívá v případě nebezpečí, či velkého plošného útoku, který by mohl znamenat zranění v důsledku slepého místa Byakuganu. Po vypuštění chakry z chakra bodů, se začne uživatel rychle otáčet, neboli rotovat. Vytvoří tak rotující štít chakry, který odrazí útok. Uživatel může v průběhu měnit sílu i velikost štítu. Technika je účinná pouze při rotaci, samotná chakra nestačí k odražení útoku.

Klan Hyuuga Neji%27s_Rotation

Japonský název: Hakke Kūshō
Český název: Nebeská dlaň
Typ (úroveň): C
Popis: K této technice je zapotřebí rychle najít zranitelné místo pomocí Byakuganu a zasáhnout ho extrémně prudkým úderem dlaní na dálku, a to sice tak, že je proti nepříteli sílou úderu vyslána tlaková vlna, která ho dodatečně i odhodí. Jedná se v podstatě o Kaiten, soustředěný do jednoho místa.

Klan Hyuuga SkyPalm

Japonský název: Jūkenpō Ichigekishin
Český název: Jemná pěst - Úder celým tělem
Typ (úroveň): C
Popis: Pomocí své schopnosti, dostat chakru ven ze svého těla, může člen klanu zasáhnout svého soupeře tlakovou vlnou chakry, která vychází z celého těla, ta nepřítele okamžitě odrazí a dostane pryč od uživatele.

Klan Hyuuga Gentle_Fist_Art_One_Blow_Body

Japonský název: Hakke Hyaku Nijūhachi Shō
Český název: Hmat 128 úderů
Typ (úroveň): B
Popis: Díky Byakuganu může člen vidět body chakry u soupeře. Pomocí této techniky může člen klanu zasáhnout tyto body a uzavře tak tok soupeřovy chakry. Jedná se o vylepšení techniky Hakke Rokujūyon Shō a je to i zároveň nejdokonalejší technika tohoto typu. Soupeřova chakra je zablokována na velmi dlouhou dobu a soupeř sám se ocitne v poměrně kritickém stavu.
Počet výpadů je rozšířen o sedmý, při kterém je zasaženo dalších 64 bodů, celkem tedy 128.

Klan Hyuuga Eight_Trigrams_One_Hundred_Twenty-Eight_Palms

Japonský název: Shugohakke Rokujūyon Shō
Český název: Strážce osmi věšteckých pečetí: 64 úderů
Typ (úroveň): B
Popis: Technika vyvinutá Hyuugou Hinatou. Tato technika dovoluje vydávat konstantní proud chakry z dlaní a vytvářet tak z chakry malé jakoby vlasovcovité ostří. Pomocí přirozené pružnosti lze zasáhnout jakýkoliv cíl v okolí, přesto že se tato technika spíš hodí na malé a křehké cíle, je-li použita ofenzivně. Při použití techniky se uživatel pohybuje velmi rychle, což mu umožňuje zasáhnout stovky cílů. Jedná se o alternativní verzi Shugohakke Rokujūyon Shō. Je také velmi přesná, takže může zasáhnout či rozsekat i menší cíle například hmyz. Kromě toho lze stejně jako u Kaitenu kontrolovat velikost chakra paprsků z dlaní, takže lze vytvořit větší a pevnější síť chakry, kterou lze použít jako alternativu Kaitenu. A narozdíl od Kaitenu je také těžší tuto techniku zastavit, jelikož je chakrová obranná síť tvořená z ostrých chakrových nitek.

Klan Hyuuga Protection_of_the_Eight_Trigrams_Sixty-Four_Palms

Japonský název: Hakke Hasangeki
Český název: Drtič hor
Typ (úroveň): B
Popis: Silnější varianta Hakke Kūshō. Uživatel zasáhne cíl zblízka a uvolní obrovskou vlnu chakry. Útok odrazí protivníka, způsobí mu vnitřní zranění, a je možné, že ho pošle proti možným překážkám, jako jsou skály, které způsobí dodatečná vážná zranění. Od toho se také odvíjí název techniky.

Klan Hyuuga Eight_Trigrams_Mountain_Crusher

Japonský název: Hakke Kūhekishō
Český název: Dlaň nebeské zdi
Typ (úroveň): B
Popis: Během tohoto útoku použije uživatel techniku Hakke Kūshō oběmi dlaněmi, nebo jednou dlaní spolu s nějakým spolubojovníkem z klanu Hyuuga. Síla výpadu se tak zdvojnásobí.

Klan Hyuuga Hakke_K%C5%ABhekish%C5%8D


Japonský název: Jūho Sōshiken
Český název: Pěsti lvích dvojčat
Typ (úroveň): B
Popis: Uživatel nashromáždí extrémní množství chakry kolem svých pěstí, které se sformuje do tvaru lvích hlav. Poté s nimi zaútočí na soupeře. Jediný výpad touto technikou může mít fatální dopad, a pokud nepřítele nepřizabije, minimálně ho pořádně ochromí.

Klan Hyuuga -Gentle_Step_Twin_Lion_Fists-

Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 25. 04. 13

Zobrazit informace o autorovi http://kon-nfforpg-info-web.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru