Konoha NFFORPG Informační Stránka
Nejdříve se musíte přihlásit!
Pokud nemáte ještě účet, můžete se bezplatně zaregistrovat právě zde: http://kon-nfforpg-info-web.forumczech.com/register
Stránky jsou určeny výhradně pro hráče NFFORPG na Konoha.cz!

Klan Inuzuka

Goto down

Klan Inuzuka Empty Klan Inuzuka

Příspěvek pro Admin za Sun Sep 01, 2013 1:54 pm

Klan Inuzuka Inuzukaichizoku

Správce klanu: Tobicek

Klan proslulý pro jejich spolupráci s psy. Jejich hlavním poznávacím rysem jsou tedy oni a charakteristické červené tesáky na tvářích. Členové dostanou svého zvířecího společníka, jakmile dosáhnou určitého věku. Poté jsou shinobi a jeho zvířecí společník prakticky nerozdělitelní. V důsledku jejich téměř absolutního splynutí, je možné smíchat jejich chakry a vytvářet tak společná jutsu, která členům dodává divoký a zvířecí vzhled. Členové klanu jsou schopni se svými společníky komunikovat, ale jinak než řečí, na rozdíl od Kuromara, který umí mluvit.

Techniky povolené od začátku hry:

Japonský název: Shikyaku no Jutsu
Český název: Zvířecí mimikry na všechny čtyři
Typ (úroveň): D
Popis: Tato technika umožňuje uživateli zvýšit své bojové instinkty a reflexy obdobně jako je tomu u zvířat. Tím, že se přesunou na všechny čtyři končetiny, které jsou stimulovány chakrou, jsou schopni bojovat jako divoké zvíře. Tato technika závisí na schopnostech uživatele, je to základní technika pro klan Inuzuka, zvýšená úroveň tohoto jutsu se projevuje zvířecím vzhledem, velké špičáky, drápy na prstech, zúžení panenek … Tato technika dodává fyzickou sílu, rychlost, vytrvalost, což je nejlepší pro bojovou taktiku Inuzuka klan, taktiku Běž a zaútoč, takže je téměř nemožné odhadnout, kdy uživatel zaútočí.

Klan Inuzuka Four_Legs_Technique

Japonský název: Tsūga
Český název: Ostrý tesák
Typ (úroveň): D
Popis: Toto jutsu zahrnuje pouze jednoho člena klanu k využití útoku. Blesková rotace má za následek negativní dopad na svého soupeře nebo blízký objekt a to zvláště když člen klanu použije drápy. Při použití této techniky se ninja otáčí a útočí z různých úhlů.

Klan Inuzuka Tobi_vs._Kiba

Japonský název: Jūjin Bunshin
Český název: Lidský-zvířecí klon
Typ (úroveň): D
Popis: Upravená verze Transformace, která je jedinečná a vlastní ji pouze Inuzuka klan. Umožňuje psímu společníkovi se proměnit na dokonalou kopii svého majitele. S kombinací s Shikyaku no Jutsu je prakticky nemožné rozeznat ninju od jeho společníka. Tato technika jde prolomit zaútočením a zasazením úderu proměněnému psímu společníkovi.

Klan Inuzuka Man_Beast_Clone

Japonský název: Dainamikku Mākingu
Český název: Dynamické značkování
Typ (úroveň): E
Popis: Psí partneři pošlou proud moči na svého soupeře a tak člen klanu může soupeře najít, aniž by se díval, kde je, ale vyhledá ho pomocí čichu. Při zásahu očí může moč soupeře i na několik momentů oslepit.

Klan Inuzuka Marking

Další možné techniky k osvojení:

Japonský název: Gatsūga
Český název: Tesák přes tesák
Typ (úroveň): C
Popis: Společné jutsu uživatele a společníka. Blesková rotace má za následek negativní dopad na svého soupeře nebo blízký objekt a to zvláště když člen klanu použije drápy. Při použití této techniky se ninja otáčí a útočí z různých úhlů spolu se svým psím společníkem. Tato technika je ničivější než pouhá Tsūga.

Klan Inuzuka Dual_piercing_fang

Japonský název: Gatenga
Český název: Tesák dvojitého ostří
Typ (úroveň): C
Popis: Další možná alternativa Tsūgy, uživatel společně se svým společníkem vytvoří rotační kotouč, který se točí podobně jako pilový kotouč.

Klan Inuzuka Fang_Rotating_Fang

Japonský název: Jinjū Konbi Henge: Sōtōrō
Český název: Proměna v dvouhlavého vlka
Typ (úroveň): B
Popis: Kombinovaná přeměna, kdy se uživatel spojí se svým společníkem. Jedna z nejúčinnějších technik Inuzuka klanu, uživatel a společník společnou přeměnou vytvoří legendárního Dvouhlavého vlka, což enormně zvýší jejich sílu i rychlost. Tato technika jim dodává extrémní ničivou sílu.

Klan Inuzuka Man_Beast_Combination_Transformation_Double-Headed_Wolf

Japonský název: Garōga
Český název: Vlčí tesák přes tesák
Typ (úroveň): B
Popis: Nejsilnější a zároveň nejtajnější technika klanu Inuzuka. Pomocí Jinjū Konbi Henge: Sōtōrō se uživatel i společník promění v Dvouhlavého vlka. K tomuto jutsu je potřeba enormního množství chakry. Jakmile jsou přeměněni, dvouhlavý vlk začne rotovat. V praxi vypadá technika podobně jako Tsūga jen v mnohem větším měřítku. Extrémně rychlá a brutální rotace způsobuje nepředstavitelnou ničivou sílu. Velká rychlost a otáčení znemožňují uživateli využívat svého zraku, proto musí být cíl označen pomocí Dainamikku Mākingu. Velmi zkušení členové klanu se ale bez označení močí dokáží obejít. Tato extrémní hrubá síla má ale i své nevýhody, a to sice, že užití této techniky uživatele i jeho společníka silně unaví.

Klan Inuzuka Kiba_and_Akamaru%27s_Dual_wolf_fang

Japonský název: Chō Garōga
Český název: Super Vlčí tesák přes tesák
Typ (úroveň): A
Popis: Silnější verze Garōgy. Tato technika je dostatečně silná na to, aby prorazila všechny tři brány Rashōmon. Jejím negativním efektem je ale naprosté vysílení uživatele a jeho psího společníka.

Klan Inuzuka Ch%C5%8D_Gar%C5%8Dga

Japonský název: Jinjū Kongō Henge: Santōrō
Český název: Míchaná proměna v trojhlavého vlka
Typ (úroveň): A
Popis: Vylepšená verze Proměny v dvouhlavého vlka. K této technice je potřeba ovládat Kage Bunshin no Jutsu, s jehož pomocí vytvoří uživatel klon, se kterým se ještě se svým psím společníkem spojí a promění v Trojhlavého vlka. Jeho síla a rychlost se zvýší ještě víc, než u Proměny v dvouhlavého vlka.

Klan Inuzuka Three_Headed_Wolf

Japonský název: Ooiga Gatenga
Český název: Tesák honící si ocas přes tesák
Typ (úroveň): A
Popis: Uživatel se v podobě Trojhlavého vlka roztočí jako při technice Gatenga, jen v této podobě je destrukční síla této techniky skutečně extrémní.

Klan Inuzuka Spinning_Fang

Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 25. 04. 13

Zobrazit informace o autorovi http://kon-nfforpg-info-web.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru