Konoha NFFORPG Informační Stránka
Nejdříve se musíte přihlásit!
Pokud nemáte ještě účet, můžete se bezplatně zaregistrovat právě zde: http://kon-nfforpg-info-web.forumczech.com/register
Stránky jsou určeny výhradně pro hráče NFFORPG na Konoha.cz!

Klan Nara

Goto down

Klan Nara  Empty Klan Nara

Příspěvek pro Admin za Sun Sep 01, 2013 1:17 pm

Klan Nara  Kagemane+no+jutsu

Správce klanu: Tobicek

Klan známý pro svou inteligenci, manipulaci stínů a chování jelenů, kteří se pasou na velkých zalesněných plochách Lesu Nara klanu. Tento klan je držitelem knihy, ve které se nalézají různé léčivé recepty pro další generace, které naznačují, že jsou zběhlí v medicíně. Dále je zde například popsán recept a účinek 3 barevných pilulí, které využívá Akimichi klan. Přesto, že jsou členové klanu považováni za génie, muži mají často problémy najít motivaci a jsou velmi líní. Jakmile však situace volá o pomoc, ukáže se, že jsou velmi odhodlaní a loajální. Klan má také výzkumnou laboratoř, ve které zkoumají a vyvíjejí nové léky, tato laboratoř je ukryta v horách za Konohou. Nara klan má zvláštní vztah s Akimichi a Yamanaka klanem.

Techniky povolené od začátku hry:

Japonský název: Kagemane no Jutsu
Český název: Stínová imitace
Typ (úroveň): C
Popis: Umožňuje uživateli ovládat stín na jakémkoliv povrchu, tak daleko, jak jim dovolí jejich limity. Jakmile se stín dotkne stínu cíle, je cíl nucen napodobovat pohyby uživatele. Pokud je cíl příliš daleko, může uživatel využít nějakého zdroje světla pro maximalizování svého rozsahu či použít již existující stín. Touto technikou lze zachytit i více stínů. Lze i použít stín osoby, která není poutána technikou k tomu, aby pomocí techniky zachytil druhou osobu, která je daleko. Nevýhodou této techniky je, že při opakovaném užívání ztrácí efektivitu a trvá kratší dobu. Špatné světlo či silný soupeř může taktéž klást odpor této technice.

Klan Nara  Shadow_Imitation_Technique

Další možné techniky k osvojení:

Japonský název: Kagemane Shuriken no Jutsu
Český název: Stínová shurikenová imitace
Typ (úroveň): C
Popis: Technika vytvořená Shikamarem Narou. Pomocí nožů či jiného nástroje z materiálu, který absorbuje vlastníkovu podstatu chakry lze zachytit nepřítele. Pouhým zasáhnutím jeho stínu se zbraní nabitou stínovou podstatou. Nepřítel je poté uvězněn na místě a nemůže se pohnout. Není známo, jak dlouho takto udrží nepřítele, ale existují dvě možnosti jak toto jutsu prolomit. Odstraněním zbraně ze stínu či zmizením zasaženého stínu.

Klan Nara  Shadow_Imitation_Shuriken_Technique

Japonský název: Kage-Kubishibari no Jutsu
Český název: Stínové škrcení
Typ (úroveň): C
Popis: Tajná technika Nara klanu. Tato technika umožňuje uživateli obdařit své stíny fyzickou silou, pomocí které stíny mohou uškrtit uživatele, či jim při větší síle hned zlomit krk.
Je možné zaútočit na jakoukoliv část těla a to tak, že se kolem ní stín omotá. Technika se jmenuje škrtící, jelikož se ukázalo, že škrcení je nejvíce efektivní. Čím blíže je nepřítel, tím větší fyzickou sílu stíny mají. Tato technika ovšem slábne s ubíhajícím časem.

Klan Nara  Shadow_strangle_jutsu

Japonský název: Kuro Higanbana
Český název: Lilie černého pavouka
Typ (úroveň): C
Popis: Tato technika funguje plošně, a to sice tak, že se stín uživatele natáhne do všech stran, aby lapil stíny nepřátel. Jakmile se tak stane, musí se oběti této techniky vydat k uživateli a přiblížit se k němu co to jde, zatím co on stojí nehnutě a drží pečeť. Technika sama o sobě není nebezpečná, a používá se spolu s jinými technikami, jako je třeba Shinran Enbu no Jutsu Yamanaka klanu.

Klan Nara  1000px-Black_spider_lily

Japonský název: Kage Nui no Jutsu
Český název: Stínové nitě
Typ (úroveň): B
Popis: Tajná technika klanu, která využívá materializovaného stínu k spoutání, znehybnění a ovládání nepřítele. Uživatel změní každý paprsek stínu na několik ostrých jehel a ty řídí jednotlivě. To mu dovoluje napadnout několik cílů najednou. Jelikož se jedná o fyzický útok, je nemožné zachytit někoho aniž by ho zranil, na druhou stranu vyvolání a rychlost stínů je opravdu vynikající. Proto se tato technika používá v naléhavých a nebezpečných situacích, kdy rozhoduje každá vteřina.

Klan Nara  Hidan_binded_by_the_jutsu

Japonský název: Kageyose no Jutsu
Český název: Stínová manipulace
Typ (úroveň): B
Popis: Tato technika opět využívá materializovaných stínů, klade však důraz na detailní ovládání paprsků stínu. Technika přetváří uživatelův stín na větší počet stínových "chapadel", které jsou užity k uchopení objektů a manipulaci s nimi, jako je například házení zbraní, pronikání skrz malé otvory a choulosivá manipulace s objekty. Tato technika má velmi široké spektrum využití, při čemž jí samotné útočná charakter chybí. K této technice nejsou potřeba rušní pečetě, ale přeci jen je potřeba jakési manipulace stínů pomocí pohybu rukou.

Klan Nara  1000px-Kageyose

Japonský název: Kage Tsukami no Jutsu
Český název: Technika stínové pazoury
Typ (úroveň): B
Popis: Stejně jako obě předešlé techniky, využívá i tato technika zhmotněného stínu. Nejprve se spojí uživatelův stín se stínem cíle, a jakmile se tak stane, může uživatel využít svůj stín jako jakési obří chapadlo, kterým může s cílem libovolně manipulovat. Cíl však nemusí napodobovat pohyby uživatele. Je jím pouze např. máváno vzduchem a mláceno o zem.

Klan Nara  Kage_Tsukami_no_Jutsu

Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 25. 04. 13

Zobrazit informace o autorovi http://kon-nfforpg-info-web.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru