Konoha NFFORPG Informační Stránka
Nejdříve se musíte přihlásit!
Pokud nemáte ještě účet, můžete se bezplatně zaregistrovat právě zde: http://kon-nfforpg-info-web.forumczech.com/register
Stránky jsou určeny výhradně pro hráče NFFORPG na Konoha.cz!

Geografie a místa

Goto down

Geografie a místa Empty Geografie a místa

Příspěvek pro Admin za Sat Aug 31, 2013 9:34 pm

Geografie a místa Mapacjc

Geografie a místa Ame
Vesnice skrytá v dešti, jedna z mála vesnic, které vydržely nápory nukeninů a rozhodla se jednat. Vesnice, kterou kdysi v minulosti vedl světově proslulý Hanzou. Vedl válku proti Konoze v Druhé velké válce shinobi. Díky nezájmu ostatních vesnic využil bývalý velitel Akatsuki tuto vesnici jako svou základnu. Nyní je vesnice v poměrně klidném stavu, snaží se však vybojovat si větší území a z neznámých důvodů vede spor s Vesnicí umělců. Není známo, kdo je nynější hlavou vesnice. Může mít nějaké pletky s Vesnicí umělců, a proto se jí snaží zničit? Vesnice zažila v minulých desetiletích velmi dobré doby. Nejen že vesnice zvětšila své území, taktéž zdokonalila svůj výcvik ninjů, rozhodně nehodlá jen tak stát a nechávat se okupovat. Centrum vesnice je tvořeno velkými mrakodrapy, které dorůstají obrovské výšky. Zdejší ninjové jsou specialisti na vodní jutsu, jsou to zkušení stopaři a skvělí bojovníci.

Geografie a místa Ishi
Vesnice skrytá v kamení, vesnice, která vznikla nedávno. Přesněji řečeno, nedávno se v ní probudil život. Po dlouhá desetiletí byla tato vesnice v klidné fázi. Pouze skupovala materiál a suroviny, jen aby uživila svoje obyvatele. Nyní se ale taktéž hodlá přihlásit o lepší postavení ve světě Ninjů a hodlá toho dosáhnout všemi možnými prostředky. Vesnici není snadné najít, traduje se, že je ukryta v podzemí, v systému jeskyní, ve kterých se dá velmi snadno zabloudit. Nynější ninjové jsou skvělí bojovníci a jejich specialitou je ninjutsu spolu s brutálním taijutsu, podle ninjů, kteří zde bojovali, jsou nynější ninjové obrovské hory svaloviny, které dokáží bez problémů zničit menší pohoří. Využije toho vesnice ve svůj prospěch a začne útočit i na ostatní? Nebo má snad něco za lubem a kuje své tajné plány?

Geografie a místa Kiri
Vesnice skrytá v mlze, jedna ze tří nejmocnějších vesnic, které ještě existují. Kdysi známá jako Krvavá mlžná, či Vesnice tvořená ostrovy, ani jedno už však neplatí. Poměry ve vesnici se změnily již dávno a je nutno říci, že to vesnici jen prospělo. Již po skončení Třetí ninja války se vesnice ujala Mei Terumi a dokázala, že tato vesnice má světu co říci. Tato vesnice je asi nejvíce známá svými legendami a pověstmi. K těm můžeme započítat již výše zmíněné názvy, ovládaného Třetího Mizukage, organizaci Sedmi legendárních šermířů či původ Kisameho, legendárního ninji přezdívaného Bijuu bez ocasu. Budovy jsou spíše cylindrické architekruty a budova Mizukage je ta největší. Před několika měsíci se vesnice rozhodla jednat a vybojovala si kus Země ohně a tu si přivlastnila, to ale znamená válku s Konohou. Nynější Mizukage zvolila taktiku agresivní politiky a zdá se, že se její tah vyplatil. Prozatím...

Geografie a místa Konoha
Vesnice skrytá v listí, prozatím nejsilnější a nejschopnější vesnice, která si svou pozici udržela po dobu 200 let. Opravdu úctyhodná doba, ale časy se mění. Bude schopná si tento titul udržet i nadále? Nynější hlavou vesnice je člen klanu Nara. Pomůže mu jeho inteligence v nynější problematické politice? A jak se bude Konoha vůbec chovat? Bude se snažit získat své území opět zpět, bude dělat mrtvého brouka? Spojí se se Sunou a rozdrtí ostatní vesnice? A má na to vůbec? Mluvíme o vnitrozemním území, plném lesů a pahorků. Vesnice je téměř ve středu země, tak aby bylo co nejtěžší se do vesnice dostat. Vesnice má však problémy se zásobováním, kde ale v dnešní době hledat nové zdroje?

Geografie a místa Suna
Vesnice skrytá v písku, poslední ze tří velkých vesnic, které ještě zbyly. Vesnice je tvořena kulovitými budovami, které jsou stavěny především z písku. Ač je rozloha této země největší, většina oblasti této země je nehostinná písečná poušť.
Ninjové i občané vesnic žijí v malých vesničkách, kterých je na velkém území nespočet. Po zemi kolují zvěsti, že se písek rozhněval a jednoho dne se postaví proti lidem samotným. Co to vůbec znamená? A jsou to jen babské tlachy, nebo se mají lidé žijící v této zemi začít bát? Samotným jádrem vesnice otřásají politické machinace. Neustálé politické převraty mezi bratry nechávají vesnici velmi zdevastovanou a bez pevné ruky. Zůstanou základy vesnice stále pevné? Nebo se postupně rozpadne?

Geografie a místa Taki
Vesnice skrytá ve vodopádu, další z menších vesnic, které se rozhodly udržet se zuby nehty, a dokázali, že v této vesnici je skryta velká síla a odhodlání. Ve vedení se vystřídalo již mnoho osobností a každá prokázala, že si svůj titul zasloužila. Tato vesnice je proslulá tím, že jednou za 100 let je schopna poskytnou tzv. Vodu hrdiny. Legendární tekutina, která je schopna poskytnou okamžitě desetinásobek uživatelovy chakry. Využije toho vesnice ve vlastní prospěch, nebo se právě díky tomuto zvláštnímu daru stane terčem útoků? Ve zlatých dobách dokonce vesnice zvětšila své území. Tato země je doslova protkána řekami a potoky, které vytvářejí mohutné a velkolepé vodopády, podle kterých je vesnice i země pojmenována.

Geografie a místa Artists
Vesnice umělců, jedna z uměle vytvořených vesnic, která se nyní rozléhá na území bývalé Otogakure no sato. Jedná se o vesnici, která poskytuje domov zběhlým ninjům, učí je základům řádu a láká je do svých řad. Neexistuje nic, co by v této vesnici bylo tabu. Ninjové jsou tak různorodí, že každý své schopnosti rozvíjí individuálně. V této vesnici najdete ty nejmazanější a nejrůznorodější ninje z celého světa, neříká se jí Vesnice umělců jen tak pro nic za nic. Samotné centrum vesnice je tvořeno menším městečkem, které bylo vytvořeno jednou mocnou technikou vůdce této vesnice. Avšak jeho/její jméno prozatím zůstává otazníkem. Jedno je jisté, vytvořit jednou technikou obrovské město znamená jedno, velkou moc... Proto se ostatní vesnice od této distancují a snaží se do vesnice infiltrovat, aby věděli, čeho vůbec jsou zdejší ninjové schopni.

Geografie a místa Dol
Vesnice skrytá v údolích, jedna z méně známějších vesnic, které vznikly teprve před krátkou dobou. Avšak ninjové i samotná vesnice je velmi odolná, navíc využívá přírodních prvků ve svůj prospěch. Ukázalo se, že tato země je velmi bohatá na nerostné suroviny. Proto se jí velmi dobře vede, jelikož obchoduje s drahými kovy a dokonce i diamanty. Je však jen otázkou času, než se tato přírodní bohatství dostanou do hledáčku ostatních zemí. Vesnice je schována za několika údolími a to ji činí velmi těžce dobyvatelnou, navíc mají ninjové v údolích nastražené pasti a mají zde i své skrýše. Tak jako tak se tahle vesnice musí brát v potaz.

Geografie a místa Prameny
Vesnice skrytá v horkých pramenech, poslední z větších vesnic, které se dožily dnešních dob. Jedná se o vesnici, která byla vytvořena asi před 150 lety, mělo to být místo plné blahobytu, míru a radosti, avšak, osud má se světem jiné plány a tato vesnice musela dělat vše nutné, aby přežila. Na území je plno horkých vřídel, některé prý mají i léčivé účinky. Samotná vesnice je protkána kanály s teplou vodou, a proto je zde i v zimě velmi teplo a sníh se zde velmi dlouho neudrží. Hlava vesnice má velké plány a chce zajistit své zemi blahobyt a prosperitu spolu s velkým růstem své země. Ninjové zdejší vesnice jsou tak vynalézaví, že používají vařící vodu z vřídel jako zbraně.

Země nikoho
Území bývalé Kumogakure no sato. Toto území je plné skalnatých hor a propastí, postupem času se na tuto oblast zapomnělo a z celého světa se zde začali sbíhat nukenini. Proto se zde nedoporučuje cestovat, tato země je nebezpečná a bez opravdu schopného dohledu byste se ani nemuseli vrátit živí. Putují zvěsti, že zde sídlí organizace nukeninů, vrahové a vyděrači. Nynějším ninjům se zalíbily ruiny vesnice, které začali využívat jako své hlavní centrum pro obchod a nabízení svých služeb. Zlaté pravidlo praví, nezdržet se zde víc jak 2 dny. Pokud by se vesnice chtěly zbavit většiny nukeninů, měli by zaútočit právě zde. Ale problémem je, že mezi vesnicemi vládnou rozpory, a proto jsou nukenini v jakémsi bezpečí.

Země démonů
Země Démonů leží přes dvě země od Země Vody. Této zemi vládne kněžka. Je to také jedna ze zemí s civilní armádou, a proto je velmi slabá a díky častým nájezdům nukeninů na tuto zemi, zde vznikl koncept výcviku Lovců, také zde byl první lovec vycvičen. Jelikož je tato země velmi vzdálená od pomyslného středu dění Ninja světa, mají zde lovci ideální podmínky pro svůj výcvik a vybudování armády. Chystá se snad v této zemí něco velkého?

Země vln
Země Vln je země ležící na ostrově poblíž země Ohně. Tato země nemá vlastní skrytou vesnici a spoléhá na asistenci jiných zemí. Zemí vln protéká mnoho řek a je známá pro své mangrovníky, ve kterých žijí spousty různých forem života. Jelikož je tato země ostrovním národem, donedávna spoléhala hlavně na lodní dopravu, ale po incidentu s mafiánským bossem Gatōuem byl postaven most (Velký Narutův most).

Země železa
Země Železa je studená, sněhem pokrytá země. Tato země je politicky zajímavá, protože vždy drží neutrální status a nikdy se nezapojovala do válek ninjů. Ve skutečnosti, ninjové mají staré pravidlo se nemíchat do záležitostí této země. Přesto všechno má však tato země neobvykle velkou vojenskou sílu, založenou na samurajích namísto ninjů. Jen jednou v historii této země se tento národ zapojil do války a to během Čtvrté velké války ninjů. Sídlo této země je umístěno mezi třemi horami přezdívanými Tři vlci.

Most Samurajů
Tento most je umístěn na hranicích země Železa. Je postaven z modrého kamení a nese velkou bránu na jednom konci s kanji znakem pro slovo "Samurai" a sochou katany v pochvě nad branou.

Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 25. 04. 13

Zobrazit informace o autorovi http://kon-nfforpg-info-web.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru