Konoha NFFORPG Informační Stránka
Nejdříve se musíte přihlásit!
Pokud nemáte ještě účet, můžete se bezplatně zaregistrovat právě zde: https://kon-nfforpg-info-web.forumczech.com/register
Stránky jsou určeny výhradně pro hráče NFFORPG na Konoha.cz!
Konoha NFFORPG Informační Stránka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rodina Fu-Kei

Goto down

Rodina Fu-Kei Empty Rodina Fu-Kei

Příspěvek pro Jaden za Fri Oct 16, 2015 12:46 pm

Rodina Fu-Kei Imgo_zpsrt6bzojg

Správce klanu: Stan, Jaden

Rodina Fu-Kei byla založena dobrých třista let zpátky v zemi Vodopádů na hranicích se zemí Ohně mnichem jménem Iritachi Fu-Kei, a to z jediného důvodu. Žít v míru a harmonii s přírodou... ale především žít.
Členové této rodiny totiž trpí jistou vadou, která zpořátku existence rodiny mnohé z nich, spolu s většinou těch, co byli v tu chvíli poblíž, stála život.
Členové rodiny Fu-Kei totiž již od narození postrádají osm bodů tenketsu, známých pod označením Osm Bran, a jsou vlastníky zvláštního typu fialové chakry, která v sobě skrývá jakousi temnou a zlou podstatu, ať už je dotyčný povahově jakýkoliv. U některých se dokonce projeví rozdvojení osobnosti.
To kdysi vedlo zaprvé k tomu, že se málokterý člen dožil alespoň pěti let, kvůli tomu, jaký devastující efekt měla zdivočelá chakra na jeho tělo, a zadruhé k tomu, že čím starší byli ti, kteří se dožili vyššího věku, tím víc jejich mysl a osobnost pohlcovala chakra, proudící v jejich tělech, měnící je v bezduchá monstra, lačnící jen po destrukci a zabíjení.
Bylo jasné, že s takovou nečeká rodinu žádná budoucnost, a tak bylo zapotřebí s tím něco udělat.
Rodině se časem podařilo vyvinout pečetící techniku Osmi Bariér, která zastávala funkci Osmi Bran, a která také potlačovala vliv zlověstné chakry na svého vlastníka.
Když se rodině podařilo zažehnat bezprostřední nebezpečí vymření a proměny v rodinu násilím zaslepených zabijáků bez vlastní vůle, odebrala se do ústraní ve snaze obnovit svůj duševní klid a mír, a po mnoho desítek let tak její členové skutečně žili, zatímco se rodina opět stavěla na nohy.
Jednoho osudného dne zhruba deset let zpátky to vše ale skončilo, když bylo sídlo rodiny napadeno nukeniny ze všech možných vesnic, lačnících po odplatě za skutky, kterých se členové rodiny Fu-Kei dopustili v minulosti. Sídlo rodiny bylo vypáleno, mnoho členů zabito, a ti, co přežili, se rozutekli do světa ve snaze přežít a najít místo, kam by mohli patřit.

Postavy, hlásící se do této rodiny, je možné si založit v jakékoliv místnosti, nejen ve Světě Shinobi.


Techniky k naučení:

Japonský název: Hachi no Kekkai
Český název: Osm Bariér
Typ jutsu: Kekkai Ninjutsu
Třída jutsu: Neznámá
Popis a zápory: Jedná se o formaci osmi miniaturních bariér, které jsou členy rodiny Fu-Kei umišťovány do těla jejich ještě nenarozených dětí a jejichž smysl je nahrazovat osm tenketsu bodů, takzvaných Osm Bran, které žádný z členů rodiny nemá. Funkce, které bariéry v těle tak plní, jsou chránit tělo před velice rychlým vyhořením následkem neusměrněného proudění chakry, a kromě toho také bránit zlovolné chakře členů rodiny Fu-Kei v zastření majitelovi mysli krvavou mlhou, což obvykle vede k tomu, že dotyčného popadne neskutečný záchvat vražedného šílenství.
Všichni členové rodiny v sobě tuto techniku mají již od narození, vlastně ještě dřív, ale ovládat ji, tedy uvolňovat či uzavírat oněch osm bariér, neumí. To se musí naučit až časem.
Uvolňování bariér má na uživatele stejný efekt, jako otevírání Osmi Bran(viz. Osm Bran v článku Existující techniky) a řídí se i stejnými herními pravidly.
Uvolňovat bariéry nese pro každého člena rodiny ale ještě jedno velké nebezpečí. S každou uvolněnou bariérou totiž také sílí vliv chakry na mysl uživatele, a ten upadá do silnějšího a silnějšího záchvatu hněvu, šílenství, a touhy po destrukci. Uvolnění první brány ještě moc neznamená, to se dotyčný jen trochu naštve, ale osmá bariéra už vede ke kompletní ztrátě vlastního vědomí a rozumného úsudku, které nahradí prostoduchá touha vymazat z povrchu zemského všechny nebo všechno na dohled.
Jaden
Jaden

Poèet pøíspìvkù : 276
Join date : 01. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru