Konoha NFFORPG Informační Stránka
Nejdříve se musíte přihlásit!
Pokud nemáte ještě účet, můžete se bezplatně zaregistrovat právě zde: https://kon-nfforpg-info-web.forumczech.com/register
Stránky jsou určeny výhradně pro hráče NFFORPG na Konoha.cz!
Konoha NFFORPG Informační Stránka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klan Kayaku

Goto down

Klan Kayaku Empty Klan Kayaku

Příspěvek pro Tobicek za Fri Apr 10, 2015 7:55 pm

Klan Kayaku Rodokmen_zpsc25b4768

Správce klanu: Jaden, ichi

Kdy nebo jak klan Kayaku vznikl se dá jen velmi těžko určit. Jisté je jen to, že jeho první zárodky se objevily v Iwagakure no sato a jednalo se o neblaze proslulé Bakuha Butai ("Výbušné jednotky"), jejímiž členy byli například člen Akatsuki Deidara nebo Gari. To bylo před více než 200 lety a od té doby se mnohé změnilo, jelikož tehdejší bakuton byl spíše styl ninjutsu než samostatný element. To se však změnilo, jelikož po velké válce proti Akatsuki a Madarovi Bakuha Butai pokračovali ve své tradici ničení a s každou další generací byl mezi nimi Bakuton usedlejší a usedlejší. To bylo z velké části způsobeno také tím, že se členové často brali mezi sebou. A tak se v určitém bodě objevil první opravdový uživatel bakutonu. Jmenoval se Tahiro a žil zhruba před 100 lety. Určitě byste čekali, že to byl mocný ninja, ale pravda je jiná. Tahiro byl spíše podprůměrný ninja, který to nikdy nedotáhl ani na jounina, ale před svojí smrtí udělal jednu důležitou věc, oženil se a měl děti. Co byli děti zač se neví jelikož tehdy nastal Pád a většina písemných dokumentů byla ztracena se zánikem Iwagakure no sato, ale jedno je jisté, obě měly své vlastní potomky.
Po pádu Iwagakure, kdy se většina obyvatel rozhodla prostě odejít někam jinam a vedení se rozhodlo, že nemá již cenu udržovat takto slabou a nesoběstačnou vesnici, se klan ztratil a opět se objevil až před dvaceti lety ve Vesnici Umělců. A právě tam se objevil Keisuke Toshizou se svým výbušným elementem. Když dorazil do vesnice byl sám, ale bylo jasné, že musí existovat víc takových jako on. Keisuke dlouho působil ve vesnici umělců, aniž by o něm nebo jeho rodině kdokoliv cokoliv věděl. Ale ani tento ninja neměl dlouhého trvání kvůli zákeřné nemoci, která ho v jeho 37 letech upoutala na lůžko, kde rok přežíval a poté skonal.
A právě během tohoto roku odhalil tajemství své rodiny, nejspíše protože ho trápilo svědomí. Tehdy řekl, že po pádu Iwagakure se sourozenci rozešli každý svým směrem. Padesát let každý žil svým způsobem života a rodiny se nestýkaly a první kontakt nastal po oněch padesáti letech, kdy se jeden ze sourozenců, tehdy už velmi starý, rozhodl přidat k jedné z velkých vesnic, Kirigakure. To se však rozhodně nesetkalo s nadšeným ohlasem a vytvořil se konflikt jak mezi rodinami tak v nich. Tento konflikt trval deset let a většinou byl jen slovní, i když sem tam nějaké to zranění bylo. Po deseti letech se jeden z protestující rodiny rozhodl to vše ukončit svojí tajnou technikou, Kinsei bakuton: Kuusho. Nejdříve svolal všechny členy kteří byli pro sloučení s Kirigakure na jednání a poté celý dům i s nimi odpálil. Tento incident neměl obdoby a tak už dost oslabená rodina onoho člena vykázala, byl jím tehdy skoro dvacetiletý Keisuke. To byl jeho příběh, který na smrtelné posteli řekl než zemřel.
Další dva roky o rodině nikdo neslyšel, dokud se neobjevili na prahu Konohy. Co se v rodině stalo, ani co donutilo rodinu se přidat k vesnici nikdo z vedení vesnice neví a neví to ani většina klanu, protože starší členové o tom mlčí. Každopádně se tato slabá rodina čítající asi patnáct členů před patnácti roky přidala ke Konohagakure, aby se zachránila před neznámým nebezpečím a nyní žijí jako občané Konohy, bez velkého respektu i bohatství přežívají a doufají, že se objeví v jejich řadách někdo silný, kdo by pomohl jejich klan vyzdvihnout nebo vymřou.


Informace navíc:
I když se klan jmenuje Kayaku, nikdo z členů toto jméno nenese. Příjmení je buďto Nishi nebo Higashi, podle rodiny, ze které pochází. Mezi rodinami vládne občasná rivalita, ale nikdy ne nepřátelství, na to je jich příliš málo. Každý z hráčů by měl mít nějaký vztah k již existujícímu hráči a NPC postavám.
Hlavním artiklem klanu, kromě ninjů, jsou třaskaviny a ohňostroje. Možná je to pro image, možná je k tomu táhne jejich přirozenost, ale nikdo nedělá lepší ohňostroje v celé zemi a když příjde na demolici starých budov, stačí říct někomu z klanu a ten vám levně zboří co si jen budete přát.
Členové klanu Kayaku nosí poněkud specifické oblečení, pokud byste chtěli pomoci s výběrem obrázku, kontaktujte Tobicka.
Hráči při ovládání NPC postav budou dbát na jejich charakter!
Všechny informace týkající se „toho co se stalo“ půjdou přeze mně, jakožto tvůrce. Také si nárokuji právo vyjádřit se ke každému životopisu.Techniky povolené do začátku hry:

Japonský název: Bakuton: Pachi
Český název: Element výbuchu: Lusknutí
Typ jutsu: Kekkei Genkai
Třída jutsu: D
Popis: Uživatel soustředí chakru do konečků prstů, kterými poté luskne. Lusknutí vydá zvuk podobný jako velice silné tlesknutí a jediné "útočné" využití je lusknout soupeři přímo vedle ucha, což je poměrně nepříjemné. Technika je spíše taktického charakteru, je dobrá jako signál nebo k upoutání pozornosti.
Zápory: Technika nezpůsobuje žádné zranění.
Cesta: Všechny

Japonský název: Bakuton: Senkou
Český název: Element exploze: Záblesk
Typ jutsu: Ninjutsu
Třída jutsu: D
Popis: Uživatel v dlani vytvoří malý záblesk a hlasitou ránu, která oslepí a ohluší soupeře. V podstatě je to falshbang jutsu.
Zápory: Zasaženi jsou všichni, kdo to nečekají, často i spojenci.
Cesta: Všechny

Japonský název: Bakuton: Yuuchi
Český název: Element výbuchu: Vábnička
Typ jutsu: Kekkei Genkai
Třída jutsu: D
Popis: Nejzákladnější sekvence pohybů, které ve v klanu učí. Uživatel složí pečeť hada, čímž si připraví jutsu, které způsobí, že při dalším došlápnutí se ozve rána podobná výstřelu z pistole. Standardní postup je nakročit si, což způsobí ránu a odláká pozornost nepřítele, a poté ho udeřit stále spojenýma rukama svrchu do hlavy.
Zápory: Jedná se o úplně nejzákladnější techniku, takže její účinnost se není příliš velká. Navíc je téměř nemožné tuto techniku aplikovat proti silnějšímu soupeři, jelikož vás nejspíše zabije dříve, než ho udeříte.
Cesta: Všechny

Japonský název: Bakuton: Kyosei
Český název: Element výbuchu: Bluff
Typ jutsu: Ninjutsu
Třída jutsu: C
Popis: Uživatel vytvoří v ruce malinkou, zato extrémně hlasitou explozi, která zní jako výbuch několika výbušných lístků. Technika slouží k nalákání soupeře, například do budovy, jelikož většina soupeřů se v domnění katastrofy vrhne plnou rychlostí za zvukem.
Zápory: Exploze sama o sobě nikomu nemůže nic udělat.
Cesta: Bannin (základ)

Japonský název: Bakuton: Gekitai
Český název: Element výbuchu: Odražení
Typ jutsu: Kekkei Genkai
Třída jutsu: C
Popis: Uživatel po složení pečetí okolo sebe vytvoří tlakovou vlnu, které odrazí vše v okolí. Technika slouží k vyproštění z pout nebo vytvoření prostoru okolo sebe, často se také osvědčila při vyprošťování uživatele zpod závalu nebo tak, nejtypičtějším využitím je však odražení velkého množství vrhacích zbraní (tato technika je příliš slabá na to, aby  odhodila osobu nebo zastavila techniku).
Zápory: Technika nepůsobí žádné přímé zranění.
Cesta: Všichni

Japonský název: Bakuton: Kibaku hira
Český název: Element výbuchu: Explodující dlaň
Typ jutsu: Kekkei Genkai
Třída jutsu: C rank
Popis: Uživatel vytvoří v dlani malou explozi asi o síle úderu pěstí ninji zběhlého v taijutsu. Tato technika se dá využít například k vystřelení kunaie či přetržení řetězu či podobné věci. Přímý zásah touto technikou způsobí zasaženému maximálně lehké popáleniny (asi 1. stupně) pokud je zasažena kůže, případně to pouze potrhá a spálí zasažené oblečení.
Zápory: Pokud je technika použita proti těžšímu nebo pevně stojícímu předmětu, tlaková vlna se odrazí a může zranit uživatele.
Cesta: Issoku (základ), Kouken (základ)

Japonský název: Bakuton: Kibaku sochi
Český název: Element výbuchu: Explozivní krok
Typ jutsu: Kekkei Genkai
Třída jutsu: C
Popis: Uživatel po složení dvou jednoduchých pečetí vytvoří kontrolovanou explozi pod svým chodidlem, která ho vymrští daným směrem, pokud je uživatel ve vzduchu, technika může změnit směr jeho letu.
Pozn. autora: Vedení klanu varuje, tato technika ŠKODÍ ZDRAVÍ, nepoužívejte ji hned po sobě a dejte svým nohám odpočinout, než to zkusíte znovu. Náklady na vozíčky jsou hrazeny z vlastní kapsy!
Zápory: Tato technika vyvíjí velký tlak na kotníky, proto je poté uživatel fyzicky zpomalen, opakované použití (tzn. 2x hned po sobě způsobí dlouhodobou necitlivost a výron kotníku a pokud by nějaký blázen použil techniku 3x po sobě [bráno na jeden kotník] tak bude nenávratně poškozen a už nikdy na onu nohu nebude schopen došlápnout)
Bráno tedy z herního hlediska, po prvním užití postava bude asi 3 posty běhat pomaleji než obvykle a kousat se do rtu, aby zakryla bolest, po druhém použití bude tak akorát kulhat sem a tam a po třetím si může začít hledat hezký vozík.
Cesta: Všechny

Další možné techniky k osvojení:

Japonský název: Bakuton: Akarui ashi
Český název: Element výbuchu: Zářivá noha
Typ jutsu: Kekkei Genkai
Třída jutsu: C-A
Popis: Uživatel nabije do nohy výbušnou chakru, kterou následně odpálí při dalším kroku směrem pod sebe. Sílu výbuchu reguluje uživatel množstvím dodané chakry. Je to vlastně chodidlová verze Jiraiken.
C-rank: Technika je schopna vyrušit se s jakoukoliv fyzickou C-rank technikou (tzn. doton, suiton). Na oceli zanechá pár očouzených míst a člověku způsobí lehčí popáleniny a fialové podlitiny, zvonění v uších, navíc  je zasažený odhozen asi tři metry směrem vzad.
B-rank: Opět se vyruší s fyzickými technikami stejné úrovně. Opakované použití na ocel, tedy aspoň 3x, ji dokáže zničit, slabším soupeřům vyrazí zbraň z ruky, soupeři způsobí těžké popáleniny, fraktury kostí, při zásahu hlavy těžký otřes mozku a možné trvalé poškození zraku a sluchu. Soupeř je navíc odhozen pět metrů dozadu.
A-rank: Opět dokáže vyrušit fyzické techniky stejné úrovně, ocel, s výjimkou té nejkvalitnější, rozbije při prvním zásahu a při přímém zásahu vyrazí zbraň komukoliv. Při zásahu těla může způsobit otevřené zlomeniny, vnitřní zranění, ohluchnutí, slepotu, kůži dokáže změnit na živočišné uhlí a odhodí soupeře deset metrů vzad. Může způsobovat vedlejší účinky, jako například smrt.
Zápory: Po užití této techniky je chvilkově omezena pohyblivost kotníku, což může značně zpomalovat.
Cesta: Issoku ( C-rank základ, B+A-rank pokročilá)

Japonský název: Bakuton: Ake fugou
Český název: Element výbuchu: Rudá značka
Typ jutsu: Kekkei Genkai
Třída jutsu: B
Popis: Uživatel po složení pečetí udělá značku na zemi nebo předmětu, kterého se dotkne. Značka vypadá jako rudé kanji pro slovo "výbuch", které svítí slabým vnitřním světlem. Na uživatelův pokyn nebo pokud se někdo přiblíží na vzdálenost deseti centimetrů od značky dojde k výbuchu o síle, která spolehlivě zabije vše v okolí 4 metrů a zraní na vzdálenost 10 metrů. Symbol se vpaluje na zem, je tedy možné ho ukrýt například pod trávu či jiné předměty. Technika se po dvou dnech sama uvolní a exploduje.
Zápory: Značku může svojí přítomností aktivovat kdokoliv, i spojenec. Značku nelze umístit na živý objekt. Značka má asi 10x5 cm, nelze ji tedy umístit na menší předmět a pohybovat s ním, ani jinak přesunovat značku.
Cesta: Bannin (pokročilá)

Japonský název: Bakuton: Hi o tama
Český název: Element výbuchu: Oheň ve skořápce
Typ jutsu: Ninjutsu
Třída jutsu: B
Popis: Uživatel nabije jakýkoliv předmět bakutonovou chakrou a pak jej hodí, předmět při kontaktu vybuchne silou , která při kontaktu může způsobit smrtelná zranění, jinak soupeře zraní na vzdálenost asi 5 metrů.
Zápory: Příprava takového předmětu chvíli trvá, uživatel se musí dotýkat předmětu oběma rukama po dobu asi půl minuty (1 postu) a dokáže udělat jen jeden. Tyto předměty nelze uchovávat, protože se po delší době stávají nestabilními.
Cesta: Ichijin (pokročílá)

Japonský název: Bakuton: Jiraiken
Český název: Element výbuchu: Minová pěst
Typ jutsu: Kekkei Genkai
Třída jutsu: B
Popis: Tato technika má dvě využití. Při prvním, uživatel musí navázat se soupeřem přímý tělesný kontakt pěstí, v tomto případě například úderem, poté uživatel použije Bakuton k tomu aby vytvořil explozi ve směru pěsti. Tímto způsobem je schopen proměnit i mnohem většího soupeře v hromadu popela. Druhé využití je, když uživatel udeří do země, tímto způsobem je schopen zničit půdu okolo sebe a vyvést tím soupeře z rovnováhy.
Zápory: Exploze zasáhne cokoliv ve směru úderu, včetně spojenců.
Cesta: Issoku (pokročílá), Kouken (pokročilá)

Japonský název: Bakuton: Kibaku senjo!
Český název: Element výbuchu: Výbušná víla!
Typ jutsu: Kekkei Genkai
Třída jutsu: B
Popis: Uživatel po složení pečetí vytvoří v dlani malou kouli bakutonové chakry, kterou hodí. Koule se chová asi jako kámen a při dopadu exploduje silou schopnou zabít cokoliv v okruhu 2 metrů a zranit na vzdálenost 8 metrů. Název vyplývá ze vzhledu techniky, protože koule jiskří a prská jako prskavka.
Zápory: Exploze může zasáhnout jak nepřítele tak spojence a výbuch rozmetá do okolí všechno v okolí, takže projektily taktéž mohou zasáhnout kohokoliv.
Cesta: Ichijin (pokročilá)

Japonský název: Bakuton: Yaburi hira
Český název: Element výbuchu: Unikající dlaň
Typ jutsu: Kekkei Genkai
Třída jutsu: B
Popis: Uživatel natáhne před sebe obě dlaně a vytvoří tlakovou vlnu, která odhodí vše od svého středu, který se nachází asi deset centimetrů od dlaní, včetně uživatele. Tato technika nezpůsobuje přímé zranění, pouze to, které je navozeno například nárazem nebo odraženým projektilem. Tato technika slouží hlavně k vytvoření rozestupu a odražení vrhacích zbraní.
Zápory: Pokud je soupeř dostatečně rychlý a dokáže se dostat za střed tlakové vlny, tak technika spíše pomůže soupeři než uživateli.
Cesta: Issoku (pokročilá), Ichijin (pokročilá)

Japonský název: Bakuton: Kibaku enmu
Český název: Element výbuchu: Explozivní mlha
Typ jutsu: Kekkei Genkai
Třída jutsu: A
Popis: Uživatel po složení pečetí vypustí do okolí obrovské množství chakry, která na jeho pokyn exploduje. Chakra je viditelná v podobě drobných jiskřiček přeskakujících ve vzduchu. Velikost mraku je asi 20 m 3, tedy rozsah srovnatelný s Asumovou technikou Katon: Haisekishō. Kvůli tomu, že explodujcí mlha nemá epicentrum, ale spíše exploduje každá její částečka sama o sobě, tak se do okolí nedostane skoro žádná síla (mohli byste stát dva metry od mlhy a měli byste dojem, že vás ovanul jemný závan větru), ale cokoliv uvnitř je nemilosrdně roztrháno „na atomy“. A to se neptejte, jaký je to pocit když onu mlhu vdechnete!
Zápory: Tato technika zasahuje kruh okolo uživatele a jakmile je chakra vypuštěna, musí vybuchnout, nebo počkat až se rozplyne, dále tato technika zasahuje i lidi v okolí(střepy atd...)
Cesta: Bannin (pokročilá), Issoku (pokročilá)

Japonský název: Bakuton: Icchuu no ichimi
Český název: Element výbuchu: Bod dotyku
Typ jutsu: Kekkei Genkai
Třída jutsu: S
Popis: Uživatel vytvoří na konci své dlaně implozi ve směru, kterým dlaň ukazuje asi o stejné velikosti jako je rozsah a tvar exploze Minové pěsti. Tato imploze stáhne k dlani a spálí všechno co zasáhne, technika se často využívá společně s Bakuton: Jiraiken.
Zápory: Neopatrný spojenec taktéž může být zasažen.
Cesta: Issoku (mistrovská), Kouken (mistrovská)

Japonský název: Kinsei bakuton: Kuusho
Český název: Zakázaný element výbuchu: Prázdný prostor
Typ jutsu: kekkei Genkai
Třída jutsu: S
Popis: Uživatel po složení pečetí vytvoří na určitém místě značku, která po aktivaci vytvoří implozi následovanou explozí. Značka se aktivuje po 15 vteřinách a poloměr výbuchu je 50 metrů, i když věci jsou ovlivněny implozí na vzdálenost 75 metrů, tyto věci jsou staženy do středu a následně rozmetány do okolí explozí. Zároveň je vše v okruhu 30 metrů doslova zpopelněno.
Zápory: Pokud není uživatel dostatečně rychlý, nebo je zpomalen, je zasažen také, což většinou znamená smrt, nebo nezvratné poranění, právě kvůli tomuto nebezpečí je tato technika považována za zakázanou.
Cesta: Bannin (mistrovská)

Informace navíc:

I když se klan jmenuje Kayaku, nikdo z členů toto jméno nenese. Příjmení je buďto Nishi nebo Higashi, podle rodiny, ze které pochází. Mezi rodinami vládne občasná rivalita, ale nikdy ne nepřátelství, na to je jich příliš málo. Každý z hráčů by měl mít nějaký vztah k již existujícímu hráči a NPC postavám.
Hlavním artiklem klanu, kromě ninjů, jsou třaskaviny a ohňostroje. Možná je to pro image, možná je k tomu táhne jejich přirozenost, ale nikdo nedělá lepší ohňostroje v celé zemi a když příjde na demolici starých budov, stačí říct někomu z klanu a ten vám levně zboří co si jen budete přát.
Členové klanu Kayaku nosí poněkud specifické oblečení, pokud byste chtěli pomoci s výběrem obrázku, kontaktujte Tobicka.
Hráči při ovládání NPC postav budou dbát na jejich charakter!
Všechny informace týkající se „toho co se stalo“ půjdou přeze mně, jakožto tvůrce. Také si nárokuji právo vyjádřit se ke každému životopisu.

Sídlo - http://fc00.deviantart.net/fs71/i/2013/015/d/f/waterfall_village_by_moozika-d5rknwn.jpg

Rodokmen - https://2img.net/h/i1296.photobucket.com/albums/ag8/Tobicek/Family%20tree/Rodokmen_zpsc25b4768.jpg

Členové klanu: (NPC)

Nishi Hitsu (72)
Funkce a postavení v rodině: Reprezentant obou rodin a nejstarší člen, jounin v důchodě.
Charakter: Je to muž, který přežil svoji milovanou ženu, na tomto světě ho již nic nepoutá a proto již jen klidně čeká na den, kdy zemře a připojí se ke své ženě. Tento fakt značně ovlivňuje jeho charakter. Hitsu je starý a ve svém životě prožil snad vše, co prožít mohl: miloval, nenáviděl, čelil smrti svých blízkých, bojoval na život a na smrt, hádal se i usmiřoval.
Díky tomu je klidný, vyvážený a moudrý. Právě moudrost je jeho nejcharakterističtější vlastnost, jelikož se velmi často snaží předat ji dalším generacím. Je to muž svého slova, nikdy neustoupí nátlaku a je to právě Nishi Hitsu, kdo řeší spory jak mezi členy klanu tak i mezi vesnicí a klanem.
Cesta:  Bannin (Pozorovatel)
Nejčastější věty: „Vy mladí pořád někam pospícháte, tak teď si sedni, seď a přemýšlej nad tím co chceš udělat, uvidíš, že to půjde líp.“
„Nebuď hrdina, viděl jsem až příliš mnoho mrtvých a zapomenutých hrdinů. Přežij, to je to, co se počítá.“
„Ha! Já bych ti mohl povídat o životě, ale místo toho ti dám teď radu, tak mě dobře poslouchej...“
„Mlč, slova hněvu ti nepomohou. Uklidni se a až se uklidníš, mluv.“
Obrázek: https://2img.net/h/i1296.photobucket.com/albums/ag8/Tobicek/Family%20tree/121ff897-f964-409c-bc5c-895ebbc7b093_zps87c8c7f0.png?t=1399238855

Higashi Mei (67)
Funkce a postavení v rodině: Mei je ženou zesnulého Taa a do rodiny se přivdala, pomáhala s výchovou všech dětí z poslední generace a pro všechny je babičkou
Charakter: Mei vždy byla trochu sarkastická babka, co se ráda zasměje. Svým humorem a trefnými poznámkami už zchladila nejednu horkou hlavu a ještě si to užívala. Má ráda srandu, dokonce i mladické hloupé vtípky a je na svůj věk velice aktivní. Své vnuky a vnučky ráda rozmazluje a netají se tím, přitom však mezi nimi nedělá rozdíly, ať jsou její nebo ne.
Její „nedělání rozdílů“ je pro její charakter typické. Mluví stejně se svojí vnučkou jako s Hokagem a ráda si dloubne do obou, možná právě proto ji mají všichni rádi. Ti v postavení, protože se k nim pojednou někdo chová jako k obyčejným lidem a ti obyčejní, protože se k nim chová stejně jako k vůdcům.
Ráda se směje a také vypráví své rošťácké histroky z mládí. Všude chodí se svojí hůlkou a když se jí nelíbí něčí chování, uštědří mu jednu hůlkou.
Cesta: -
Nejčastější věty: „Co ji/ho chudáka zase peskuješ, já si tě pamatuju, když ses kulila sem a tam a dělal/a sis do plínek.“
„Respekt? Respekt je jen iluze a já si ve svém věku snad můžu dovolit nedělat si iluze, ne?“
„Nechceš něco na zub?“
„Heh, to se mi líbí, ale kdybych ti mohla něco poradit, tak tu jámu trochu víc přikryj, jinak ti do ní nikdo nespadne.“
Obrázek: https://2img.net/h/i1296.photobucket.com/albums/ag8/Tobicek/Family%20tree/HigashiMei_zps1df2bfd3.jpg?t=1399238455

Higashi Sekon (45)
Funkce a postavení v rodině: Hlava rodiny Higashi, momentálně nejsilnější člen, jounin
Charakter: Sekon je rozený vůdce. Je empatický, prudký a upřímný, ale život ho naučil být i tvrdý a neústupný. Vždy si ví rady, alespoň tak působí na své okolí, a vždy se staví k problémům čelem. Život je pro něj jakási výzva, pro něj je vlastně všechno výzva, se kterou se musí vypořádat a proto nikdy neuhne, ani když je mu vyhrožováno.
Jakožto nejsilnější klanu je na něj kladena velká zodpovědnost a nároky, se kterými se naučil žít. Má velký respekt pro starší klanu, kteří ho musí často krotit, jelikož Sekon není politik, a tak si raději vybere správnou možnost namísto té výhodnější.
Cesta: Kouken (Strážce)
Nejčastější věty: „Opovaž se! Jestli to uděláš, nadělám z tebe ohňostroj!“
„Až vyrosteš v muže, budeš muset řešit nejen problémy svoje, ale i problémy ostatních, tak raději už začni trénovat.“
„To se raději odpálím, než abych ustoupil!“
„Vím jak se cítíš, a proto vím, že to zvládneš na jedničku.“
Obrázek: https://2img.net/h/i1296.photobucket.com/albums/ag8/Tobicek/Family%20tree/HigashSekon02_zpsa26ff24e.jpg?t=1399237886

Higashi Aiko (43)
Funkce a postavení v rodině: Přivdaná, pochází z bohatší rodiny, Sekonova žena, stará se o finance klanu
Charakter: Aiko je silná a emancipovaná žena. Stojí za svým mužem, i když ne se vším co dělá souhlasí. Než se Aiko vdala, pracovala jako úřednice pro Hokageho, tak se s ní Sekon seznámil.
Poté co měla Aiko děti přestala pracovat a uchýlila se k výchově nejen svých, ale i ostatních dětí v klanu, jelikož Sue i Haruka občas chodily na mise, Aiko zastává pozici „klanové chůvy“, možná právě proto má dobrý vztah se všemi z nejmladší generace, ať už jako máma nebo jako hodná tetička Aiko.
Je také velice praktická a, díky svému předchozímu zaměstnání, i velice organizovaná. Má ráda pořádek a také to vyžaduje od ostatních, což například Sekonovi náramně usnadňuje život. Také její pohled obyčejné ženy, která o chakře i ninjutsu nic neví, společně s jejím selským rozumem dokáže často víc, než ti největší odborníci.
Cesta: -
Nejčastější věty: „Co má být ten nepořádek? Jak v tomhle můžeš něco najít?“
„Ty jsi možná šéf tam venku, ale tohle je kuchyně chlapečku, tady vládnu já. Absolutisticky.“
„Já sice nejsem shinobi, ale tak se mi zdá, že...“
„Ninjutsu, genjutsu, s tím na mě nechoď. Až vychováš tolik dětí jako já, tak si něco říkej!“
Obrázek: https://2img.net/h/i1296.photobucket.com/albums/ag8/Tobicek/Family%20tree/SekonwifeAiko_zps92991956.jpg?t=1399238755

Higashi Sue (37)
Funkce a postavení v rodině: Sestra Sekona, chunnin, stará se o výrobu ohňostrojů a dalších produktů klanu
Charakter: Sue (čteno „Sue“ ne jako „Sjů“) je Sekonova mladší sestra. Když byla malá, Sekon ji vždy chránil, jak od ostatních, tak od zodpovědnosti a právě nyní, v nejtěžších časech mu to vrací tím, že ho podporuje jak jen může. Je velice ochranářská a raději zemře ona, než aby zemřel někdo jiný z rodiny. Taková je hlavně protože nedokázala ochránit svého bratra Kagamiho když byla mladší.
Sue je klidná jen výjimečně, snadno se rozohní a svoji zlost si vybíjí na všech okolo, i když toho vždy později lituje. Je také tak trochu hyperaktivní, jelikož se stará o nejen o své děti, ale i o svoji starou matku a rodinný obchod. Nidky neodporuje vůli klanu a, i když jí to není ke cti, pokud si musí vybrat mezi prospěchem klanu a prospěchem většiny, vždy si vybere klan. Sue je také hrdou matkou tří dětí, kterým vládne pevnou rukou.
Cesta: Issoku-Bannin (Běžec-Pozorovatel)
Nejčastější věty: „Padej si uklidit ten bordel v pokoji!“
„Jestli mě nebudeš poslouchat, tak jsi bez večeře! A to platí i pro vás ostatní!“
„Cos to říkal?! Poď sem a zopakuj to!“
„Ještě jednou něco takového provedeš a už v životě neuvidíš denní světlo!“
„Uhni!“
Obrázek: https://2img.net/h/i1296.photobucket.com/albums/ag8/Tobicek/Family%20tree/HigashiSue2_zps6c384064.jpg?t=1399238046

Higashi Daiki (39)
Funkce a postavení v rodině: Suin manžel, do rodiny se přiženil, vyučený tesař, zkušený kutil a výrobce všeho možného
Charakter: Daiki je klidný muž, pravý opak své ženy. Daiki, i po svatbě, se nepřestal věnovat svému koníčku a tak neustále něco tvoří a opravuje, dílna je jeho rájem. Je to také on, kdo vyrábí většinu třaskavin. Jeho charakter je doslova otcovský. Když zrovna nespravuje nebo nevyrábí něco, věnuje se potomstvu, ať už je učí nebo s nimi jen prostě tráví čas.
Daiki je také skvělý posluchač, i když sám mluví jen málo a proto ho má většina lidí ráda.
Cesta: -
Nejčastější věty: „Nechceš s tím pomoct?“
„Čas? Na tebe máš čas vždycky!“
„Jen mluv, co tě trápí?“
„Ti ninjové, ohnivou kouli udělat umí, ale spravit záchod, to ne. Co byste beze mě dělali?“
Obrázek: https://2img.net/h/i1296.photobucket.com/albums/ag8/Tobicek/Family%20tree/SuehusbandDaiki_zps37b19b06.jpg?t=1399238508

Nishi Hei (29)
Funkce a postavení v rodině: Reprezentant rodiny Nishi, i když není nejstarší ani nejsilnější, je výborný diplomat, chunnin, správce archivu technik
Charakter: Hei je chytrý, trochu arogantní, vědátor, který rád mluví učeně a pokud mu někdy něco provedete, jednoho dne vám to vrátí. Má také skvělé oko na charakter lidí a právě to z něj dělá skvělého diplomata, který, zatímco jeho otec urovnává spor, hledá, co by se z toho dalo získat. Stará se také o to málo z dědictví klanu, které jim zbylo a uschovává všechny techniky.
Je také jediným členem rodiny, který si vzal za partnera ninju, k jisté nevoli zbytku rodiny, ale také k jejich překvapení, jelikož Hei, i přes svoji inteligenci a diplomatické schopnosti byl vždy tišší typ, který moc dobře nevycházel s lidmi a tak trochu samotář. Se svojí ženou vychází tím způsobem, že ji rozmazluje a nikdy se jí nestaví na odpor. Se zbytkem rodiny nemá problém, s výjimkou Sekona, kterého nemá rád, kvůli jeho charakteru a také tak trochu ze závisti.
Cesta: Ichijin-Bannin (Vítr-Pozorovatel)
Nejčastější věty: „A co z toho budeme mít my?“
„Dej mi pokoj, teď na to nemám čas ani chuť, řekni někomu jinému.“
„A to ti to vážně máma dovolila? V tom případě nemám nic proti.“
„Jak dlouho ji nad tím přemýšlel co? Vidím, že moc ne, podívej, udělej to takhle...“
„To není dobrý nápad. Aspoň já si to myslím a jak víš, JÁ mívám pravdu častěji než ty.“
Obrázek: https://2img.net/h/i1296.photobucket.com/albums/ag8/Tobicek/Family%20tree/NishiHei_zpsad9b5489.jpg?t=1399238262

Nishi Haruka (26)
Funkce a postavení v rodině: Heiova žena, občas vyučuje potomstvo v technikách Katonu a tradicích konožských shinobi
Charakter: Haruka je trochu panovačná, ale jinak milá a hezká žena. Pochází z rodiny s dlouho tradicí shinobi, takže trénink a mise jsou její celý život. I když je matkou jednoho dítěte, příliš svého potomka nevychovávala a věnovala se spíše svojí práci, přenechávajíc výchovu Aiko.
Jako shinobi je velice zručná a tak často pomáhá klanu se záležitostmi týkajícími se Konohy a ninjovských záležitostí.
Haruka má však i svoji temnější stránku. I když nikdy nezuří tak jako třeba Sue, její hněv je chladný  a vypočítaný. Příliš nevychází se svým tchánem, protože má dojem, že omezuje její vliv na Heie, což není daleko od pravdy.
Cesta: -
Nejčastější věty: „Kdybys byl na misi, tak...“
„Možná jsem se do klanu přivdala, ale to ti nedává právo mě....“
„Jsem tvoje matka, tak mě budeš poslouchat ty jeden...!“
„Abych tě náhodou nepřekvapila!“
Obrázek: https://2img.net/h/i1296.photobucket.com/albums/ag8/Tobicek/Family%20tree/c3371c9b-6a15-45b8-bb8d-5180a378f098_zps987c31d3.png?t=1399238576

Nishi Izayo (19)
Funkce a postavení v rodině: Jedna z nejmladších členů rodiny, stará se o uvádění mladších členů na Cestu, Tokubetsu Jounin
Charakter: Izayo je nejmladší z generace a tak byla všemi rozmazlována, není ovšem žádným „spratkem.“ Je si vědoma svého postavení a toho, co jí ostatní dali, a tak se snaží ze všech sil jim to vrátit. Je milá, veselá, snaživá a díky tomu, že má věkově blízko k poslední generaci klanu, ale zároveň patří ke generaci rodičů, se jí všichni svěřují, mají-li nějaký problém. Když má někdo problém, jde se vyzpovídat k ní. Izayo chápe, že každý je jiný a tak lidi nesoudí. Má ovšem jednu stránku, o které  její vrstevníci neví, je to tak trochu rebelka a občas nepůsobí moc výchovně na své synovce a neteře. Ráda také uvádí lidi do rozpaků.
Na svůj věk je velice silná i zkušená. Právě proto dostala titul speciálního jounina a je považována za nejpotencionálnějšího ze své generace, dokonce i Sekon říká, že ho Izayo časem překoná.
Cesta: Issoku
Nejčastější věty: „Vypadáš bledě, stalo se něco?“
„Kašli na to, jsou to pitomci. Víš ty co? Za půl hodiny sraz v parku. Donesu něco tvrdšího a pokecáme!“
„Dnes večer, my dva, sake a nějaký hezký bar s hezkýma klukama ve vesnici, co ty na to?“
„Přestaň se tvářit jako hromádka neštěstí a raději si najdi kluka/holku!“
Obrázek: https://2img.net/h/i1296.photobucket.com/albums/ag8/Tobicek/Family%20tree/NishiIzayo02_zps4e1114fa.jpg?t=1399239069

Mrtví:
Higashi Akari - http://rs1296.pbsrc.com/albums/ag8/Tobicek/Family%20tree/HigashiAkari_zpsb8769adb.jpg~c100?t=1399213185
Higashi Tesun - https://2img.net/h/i1296.photobucket.com/albums/ag8/Tobicek/Family%20tree/HigashiTesun_zps06ca3582.jpg?t=1399213242
Nishi Ryuu - https://2img.net/h/i1296.photobucket.com/albums/ag8/Tobicek/Family%20tree/NishiRyuu_zps9622a118.jpg?t=1399212665
Nishi Tamao - https://2img.net/h/i1296.photobucket.com/albums/ag8/Tobicek/Family%20tree/d6827d25-3257-4c61-a841-2f65bda21af7_zpsa9cabf45.png?t=1399160684
Higashi Rikuto - https://2img.net/h/i1296.photobucket.com/albums/ag8/Tobicek/Family%20tree/Meishusbandportrail_zpsec76c278.jpg?t=1399160502
Higashi Tai - https://2img.net/h/i1296.photobucket.com/albums/ag8/Tobicek/Family%20tree/HigashiTai_zpsbd351f4d.jpg?t=1399212915
Higashi Kagami - https://2img.net/h/i1296.photobucket.com/albums/ag8/Tobicek/Family%20tree/HigashiKagamiportrail_zps7864c439.jpg?t=1399163163

Tobicek

Poèet pøíspìvkù : 147
Join date : 01. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru