Konoha NFFORPG Informační Stránka
Nejdříve se musíte přihlásit!
Pokud nemáte ještě účet, můžete se bezplatně zaregistrovat právě zde: https://kon-nfforpg-info-web.forumczech.com/register
Stránky jsou určeny výhradně pro hráče NFFORPG na Konoha.cz!
Konoha NFFORPG Informační Stránka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rodina Akito - V rekonstrukci

Goto down

Rodina Akito - V rekonstrukci Empty Rodina Akito - V rekonstrukci

Příspěvek pro Admin za Sun Sep 01, 2013 7:22 pm

Rodina Akito - V rekonstrukci Vrekonstrukci

Tato rodina je nyní uzavřená a není možné si do ní zakládat postavy. Jakmile bude znovu otevřena, dáme vám vědět Smile

PŮVODNÍ OBSAH:

Rodina Akito - V rekonstrukci Chakra_Types-Healing

Správce rodiny: Qasew

Rodina vznikla na území Sunagakure no Sato již před nějakým časem a v té době to nebyla jen obyčejná rodina, nýbrž hned obrovský klan, který byl jedním z nejlepších klanů ve vesnici. Jako lékaři byli nenahraditelní a nepřekonatelní, nikdo se jim nemohl rovnat a proto byli pro vesnici opravdu důležití. V té době byli největší sokové klanu Sugito. Každý jed, který členové Sugito klanu pracně vytvořili, dokázali za pár dní vyléčit. Proto jsou tyto dva rody v rozepři, které ale nijak neovlivňoval chod samotné vesnice.
Postavení klanu stoupalo výše a výše hlavně při válkách a bojových událostí, kdy byli velmi potřební a také velmi uznávaní, krom klanu Sugito neměli žádného nepřátele a jejich techniky byly dokonalejší a dokonalejší. Všemocné léčicí KG si ale začalo vybírat daň… Speciální lékařské techniky, které museli pod nátlakem ostatních vykonávat, umíralo hodně členů, až se jejich počet snížil na polovinu, v historii klanu je to známo jako "Bílé dělení" hlavně kvůli bílým lékařských rouchům, které pak byly po hřbitově rozesety skoro na každém kroku… Klan se proto začal tak trochu vesnici vzpírat a odmítal její autoritu příjímat úplně a hodlal se osamostatnit. Jenže to bylo pro sedmého nepřijatelné a tak se rozhodl klan vyhladit. Skoro se mu to povedlo, ovšem zapomněl na rozdělení klanu na několik "podrodin" které se dělily dle talentu lékařských technik. Tyto rodiny byly celkem 3. Hlavní rodina, ti jenž ovládali celé KG klanu byli vyvražděni všichni. Druhá, Hemi větev, byla skoro celá vyhlazena, ovšem pár členům, kteří ovládají KG na úrovni poloviční, se podařilo utéct z vesnice a roztrousit se do světa a nakonec rodina Duao, jejíž část, která žila v klanovém sídle byla také vyhlazena, nicméně asi 5 jedinců, kteří žili mimo sídlo přežili a do konce války se skrývali.

Právě z této části se vyvinula naše rodina Akito. Převzala jméno svého bývalého domovského klanu, ale převzala ho právem, protože se traduje, že jako úplně poslední v řetězci obdařených darem KG, by měli zvládnout právě 2 techniky, které se v krvi dědí v celém klanu, ovšem není to žádná výhra, protože jsou to techniky v konečném důsledku sebevražedné. Dnes je členů rodiny Akito v Suně kolem patnácti, stále se zabývají lékařskému řemeslu, nicméně tato frakce musela vyvinout nové techniky, protože všechny staré vyžadovaly minimálně 40% KG v krvi. (V současném stavu, mají průměrně členové 20%).

Rodina se snaží navrátit svou slávu a stát se opět klanem, nicméně proto je nutné obnovit KG v krvi. Rodiče vkládají důvěru do svých dětí ve snaze, že dokáží probudit sílu klanu znovu a rozšířit jí. Dělá se to však velmi nepohodlným způsobem. Když se rodiče rozhodnou, že jsou připraveni, darují jednu svému dítěti každý životní energii, která odpovídá 25ti letem jejich života. Jejich život je tak právě o tyto roky kratší. Očekává se, že předáváním životní síly se předá i větší množství KG a děti tak budou mít větší možnosti práce s KG a léta pak rodičům navrátí zpátky po probuzení KG. Když se přenosy podaří, je možné dosáhnout minimální hodnoty 40% KG v krvi a začít tak se studiem starých lékařských technik.
Členové rodiny jsou stále dobrými vědci a lékárníky, proto vlastní několik apatik v Suně a neustále provádějí výzkum nových léčiv.
Speciální tréninky:
Klan trénuje své děti sám, až do "předání 25ti let" kdy jsou předáni k výcviku do Suny. Stává se tak přibližně při 12/13 letech.

Speciální schopnost:
Schopnosti v rodině Akito jsou rozděleny na dvě větve:

Jednou ze speciálních schopností je Hachi zairu kara Tenruu (8 provazů z nebes). Je to soubor devíti technik, přičemž jedna z technik je tajná, a pro většinu klanu nepoužitelná, potřebuje totiž původní KG klanu Akito, které se v rodině už takřka nevyskytuje… Jedná se o rozvinutí standardních lékařských technik a kombinací technik bývalého, mocného klanu Akito.

Druhou speciální schopností je Hachi zairu kara Heru (8 provazů z pekel). Jedná se o soubor osmi technik, které slouží k útoku pomocí medicíny. V rodině jsou však pouze dva uživatelé útočné větve.

Mladý ninja si už od raného věku musí zvolit, jestli bude chtít provazy nebes nebo pekel. Toto rozhodnutí není možné zvrátit ani nelze měnit své zaměření. Ovšem aby byli medikové schopni se bránit a bojovníci schopni léčit, každá z dvou větví obsahuje jednu techniku z protější větve. Všichni členové této rodiny mají pouze element Suiton. Rodina Akito má také zbytky KG v krvi po mocném klanu Akito, u normálních, netalentovaných jedinců je to 20 %, převážně ho tito netalentovaní darují těm talentovanějším. Tato KG výhoda je však pouze na jednorázové použití a v žádném případě se v těle neobnovuje, je to pouze geneticky vrozená "vada".
Techniky povolené od začátku:

Japonský název: Ten 1: Aibu
Český název: První nebeský provaz: Pohlazení
Typ jutsu: lékařské ninjutsu
Třída jutsu: D
Popis: Vyléčí odřeniny, menší sečná poranění na kůži, popáleniny 1. Stupně. Zelená vnitřní energie
Zápory: ---
Uživatel jutsu: rodina Akito

Další možné techniky k osvojení:

Japonský název: Ten 2: Kokufuku
Český název: Druhý nebeský provaz: Uzdravení
Typ jutsu: lékařské ninjutsu
Třída jutsu: C-B
Popis: Léčebná metoda, která nejdříve do těla vpustí specifické modré indikátory, které se naváží na škodné RNA a zůstává na něm i přes jejich mutace. Označené látky jsou pak vycucné léčebným postupem Sakury Haruno, která s rodinou Akito v minulosti úzce spolupracovala.
Uživatel jutsu: rodina Akito

Japonský název: Ten 3: Ruika
Český název: Třetí nebeský provaz: Urychlení
Typ jutsu: lékařské ninjutsu
Třída jutsu: C
Popis: Technika zvýší výkonnost ostatních lékařských technik. Léči tak rychleji po stálou dobu 2 minut.
Zápory: Náročná na chakru, nemožnost ovlivňovat čas a nutná hodinová prodleva pro další použití.
Uživatel jutsu: rodina Akito

Japonský název: Heru 4: Konchuu
Český název: Čtvrtý pekelný provaz: Zamrazení
Typ jutsu: útočné lékařské ninjutsu
Třída jutsu: C-S
Popis: Jedná se o protější techniku z druhé větve, která slouží k útoku. Tato technika využívá lékařské jehlice, které jsou dopovány chakrou a jsou vrhnuty do přesných bodů na nepřítelově těli. Způsobí jeho chvilkové ztuhnutí v závislosti na úrovni.
Zápory: Tato technika lze použít i na rodinu Akito.
Uživatel jutsu: rodina Akito

Japonský název: Ten 5: Yobou
Český název: Pátý nebeský provaz: Prevence
Typ jutsu: lékařské ninjutsu
Třída jutsu: D (12 hodin) C (1 den) B (2 dny) A (5 dnů) S (10 dnů)
Popis: Růžová vnitřní energie, kterou uživatel usměrní do formy jehly a vpíchnou do těla, tato dávka životní energie pak ochraňuje před viry a bakteriemi po dobu minimálně 2 dnů.
Zápory: ---
Uživatel jutsu: rodina Akito

Japonský název: Ten 6: Risu
Český název: Šestý nebeský provaz: Spojení
Typ jutsu: B
Třída jutsu: lékařské ninjutsu
Popis: Působí na zlomeniny, pří dlouhém působení této techniky se spojují zlomené kosti, nicméně technika musí být vykonávána minimálně 1,5 hodin, proto je velmi náročná.
Zápory: pouze chakrová náročnost
Uživatel jutsu: rodina Akito

Japonský název: Ten 7: Shitai
Český název: Sedmý nebeský provaz: Vnější léčba
Typ jutsu: ninjutsu
Třída jutsu: A
Popis: Vrcholová technika rodiny, která léči poranění vnější, jako jsou velké sečné rány, velké popáleniny a také nejrůznější alergické reakce pokožky. Má modrou barvu.
Zápory: chakra
Uživatel jutsu: rodina Akito

Japonský název: Ten 8: Bantan
Český název: Osmý nebeský provaz: Vnitřní léčba
Typ jutsu: lékařské ninjutsu
Třída jutsu: A
Popis: Vrcholová technika rodiny, která léči indikovaná poranění vnitřních orgánů, když je použita rychle, dokáže odstranit všechny mikroorganismy a mikro částice, kterou nejsou přirozenou součástí těla -> plošné působení. Dokáže působit na každý orgán zvlášť a zajistit tak jeho kompletní uzdravení.
Zápory: Léčení není hned, žrout chakry.
Uživatel jutsu: rodina Akito

Japonský název: Ten 9: Akitotiko
Český název: Devátý nebeský provaz: Dar života
Typ jutsu: lékařské ninjutsu kombinované s "KG"
Třída jutsu: A-S
Popis: Technika, která daruje životní energii léčitele. Tato vnitřní energie pak pomáhá k lepšímu výkonu ostatních lékařských technik. Platí jednoduchý vzorec: 10 minut života navíc = -20 let léčitele (počet uzmutých let = počet minut X 2). Shinobi bez "krve Akito" nedokáží životní energii vstřebávat a proto rychle mizí, přesněji, mění se na normální chakru a pro účinky léčení je zbytečná.
Zápory: Ubírá roky i chakru, maximálně lze darovat 30 minut.
Uživatel jutsu: členové rodiny Akito, kteří vlastní více nebo 40% "KG" rodiny.


8 pekelných provazů zatím není pro účely rodiny potřeba tvořit.

Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 25. 04. 13

https://kon-nfforpg-info-web.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru