Konoha NFFORPG Informační Stránka
Nejdříve se musíte přihlásit!
Pokud nemáte ještě účet, můžete se bezplatně zaregistrovat právě zde: https://kon-nfforpg-info-web.forumczech.com/register
Stránky jsou určeny výhradně pro hráče NFFORPG na Konoha.cz!

Join the forum, it's quick and easy

Konoha NFFORPG Informační Stránka
Nejdříve se musíte přihlásit!
Pokud nemáte ještě účet, můžete se bezplatně zaregistrovat právě zde: https://kon-nfforpg-info-web.forumczech.com/register
Stránky jsou určeny výhradně pro hráče NFFORPG na Konoha.cz!
Konoha NFFORPG Informační Stránka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klan Endo

Goto down

Klan Endo  Empty Klan Endo

Příspěvek pro Admin Sun Sep 01, 2013 12:57 am

Klan Endo  Ice_Disk_Technique_zpsnma6gbo1

Správce klanu: Jaden

Klan Endo vznikl na hranicích Sunagakure no Sato a Konohagakure no Sato. Malá hrstka jedinců s kekkei genkai youtonu v krvi se tehdy snažila začít nový život a tak společně založili malý, ale stabilní klan. V té době si ještě pramálo z nich uvědomovalo, co za dědictví jim proudí v žilách.
Jak klan rostl, rostly i rozdíly mezi jeho členy. Youton se začal pomalu ale jistě u některých členů objevovat, ale žádný z nich ho nedokázal pořádně ovládat. Rozepře ohledně různých stylů a přístupů k youtonu nakonec klan rozhádali a ten se opět rozpadl.
Jeho část, která dnes žije na území Kirigakure a která tvoří nyní již známý klan Endo, si postupem času osvojila jedinečný způsob ovládání Youtonu, díky kterému dovedou jeho členové tvořit sklo.
A proč zrovna Země vody? Inu, členové klanu chtěli zapomenout na bolestivou minulost a tak se co nejvíce vzdálili od Země ohně a větru. Klan nyní žije v Kirigakure no Sato, v průběhu času se klan rozrostl a nyní tvoří dostatečně velkou populaci, aby si hrdě mohli říkat klan.
Klan by nejraději posílil svoje řady a postavil se opět na nohy, aby se stal silným a početným. Bohužel pravidla klanu zakazují členům, aby uzavírali sňatky s jinými dívkami než členkami klanu, kvůli zachování čistoty jejich kekkei genkai, jehož ovládnutí věnovali jeho členové tolik času a práce. I přesto klan našel cestu, jak zesílit a nyní děla Kirigakure no sato jenom čest.

Popis Kekkei Genkai:
Youton je živel, který vzniká kombinací ohně a země, který má na světě mnoho podob. Od gumy přes cement až po lávu, ale i sklo, a právě v této podobě youton klan Endo používá.
Jeho členové pomocí manipulace s jemnou substancí dotonu a žhavou podstatou katonu vytváří sklo, které dovedou poté v různých podobách používat v boji.

Jako první živel ovládá každý člen klanu Endo automaticky youton ve formě skla.

Jakoukoliv jinou formu youtonu bude zapotřebí nejprve herně sepsat a poté se ji naučit, jako by to byl další, odlišný živel, dle pravidel učení se ovládání živlů (viz. článek Druhy chakry)

Techniky do začátku:

Japonský název: Youton: Me ni Mienai Buki
Český název: Živel tání: Technika neviditelných zbraní
Typ jutsu: Ninjutsu, Bukijutsu, Kekkei Genkai
Třída Jutsu: D
Popis a zápory: Jednoduchá technika, využívající skla k vytvoření ninja nástrojů jako jsou shurikeny, kunaie, meče atd. ale i štíty nebo kopí. Tyto zbraně mají jednu velmi špatnou a zároveň skvělou vlastnost. Jsou průhledné, tudíž je velmi těžké se jim vyhnout či je vůbec zahlédnout. A i když je možné je zahlédnout, mohou nepřítele na pár vteřin oslepit odleskem slunečních paprsků.
Čím víc jich uživatel vytvoří, tím více chakry spotřebuje. Pevnosti jejich kovových protějšků se ale vyrovnají až v rukou pokročilého genina.
Také vyžadují jistou míru tréninku a zručnosti, jelikož se přeci jen člověk ohání něčím, co ani sám moc dobře nevidí.

Japonský název: Youton: Sougankyou no Jutsu
Český název: Živel tání: Technika dalekohledu
Typ jutsu: Ninjutsu, Kekkei Genkai
Třída Jutsu: D
Popis a zápory: Po spojení ukazováčku s palcem jakoby v gestu OK se uživateli vytvoří v ruce několik levitujících, skleněných čoček, vznášejících se za sebou, tvořící tak dalekohled, kterým může uživatel dohlédnout na kilometry daleko.
Jakmile uživatel prsty rozpojí, čočky beze stopy zmizí.
Jedná se o čistě nebojovou techniku.

Japonský název: Youton: Danpen no Nami
Český název: Živel tání: Vlna střepů
Typ jutsu: Ninjutsu, Kekkei Genkai
Třída Jutsu: D
Popis a zápory: Technika pro klan typická, uživatel po několika rychlých pečetích vypustí z úst jakousi skleněnou drť, která se za letu přemění na pevné, skleněné střepy. Nevýhoda je, že toto sklo je stejně křehké jako sklo obyčejné, téměř jakýkoliv pevný objekt útok odrazí.
Techniku lze rovněž použít na pokrytí země střepy, které mohou posloužit do jisté míry jako makibishi a zhoršit pronásledování, ale to v tomto případě záleží na obuvi nepřítel.

Japonský název: Youton: Bougyo Kessei
Český název: Živel tání: Skleněná obranná formace
Typ jutsu: Ninjutsu, Kekkei Genkai
Třída Jutsu: C-B
Popis a zápory: Uživatel kolem sebe vytvoří skleněnou krychli, do které se uzavře a která tak funguje jako štít. Jediný způsob, jak se dostat ven je buď techniku prolomit, nebo ji uvolnit. Oheň sklo rozžhaví a uživatel se uvnitř začne pomalu péct, takže se dá říct, že slabinou techniky je tento živel, pokud je oheň dost silný a nebo jeho působení na krychli trvá dost dlouho.
Jinak krychle na úrovni C vydrží většinu průrazných útoků do úrovně C s tím, že až techniky úrovně B ji dokáží zničit, a nebo stejně silný raiton.
Na úrovni B už krychle vydrží i několik explozí výbušných lístků či ničivé techniky úrovně B, kromě raitonu.

Japonský název: Youton: Garasu Kangoku no Jutsu
Český název: Živel tání: Technika Skleněného vězení
Typ jutsu: Ninjutsu, Kekkei Genkai
Třída Jutsu: C
Popis a zápory: Po poskládání potřebných pečetí před sebe vypustí uživatel vlnu skleněné chakry, která obalí tělo oběti a přemění se na něm na sklo, díky čemuž ho kompletně znehybní. Technika je to velice podobná vodnímu vězení, i když v tomto případě nevzniká kopulovité vězení, nýbrž vězení kopírující tělo oběti.
Prolomit ho je prakticky nemožné, leda by byl dotyčný extrémně fyzicky zdatný a i tehdy riskuje, že se o sklo, které ho obklopuje, ošklivě pořeže.
Ideální obranou je tedy dostat se dál od uživatele, než stihne techniku dokončit. Proto je dobré použít ji pouze tehdy, že si je uživatel jistý, že mu oběť neunikne mimo dosah.

Další možné techniky k osvojení:

Japonský název: Youton: Garasu Bunshin no Jutsu
Český název: Živel tání: Technika Skleněných klonů
Typ jutsu: Ninjutsu, Kekkei Genkai
Třída Jutsu: C
Popis a zápory: Uživatel vytvoří ze své skleněné chakry klon, který je nerozeznatelný od originálu, až na pohmat. Po hmatu lze totiž lehce poznat, že jde o sklo. Výhodou použití tohoto klonu v boji je buďto jako nečekaný zdroj skla pro jinou techniku, jakou může být například Technika Skleněného vězení, a nebo, zaútočí-li na něho někdo zblízka, možnost se o takto rozbitý klon pořezat. Klon se totiž při poničení hned nerozpadne, nýbrž se bude snažit nepřítele o své tělo co nejvíce poranit. Zcela se rozpadne až pokud dojde ke zničení alespoň 40% jeho těla.
Klon dovede pouze útočit na blízko a používat techniku Neviditelných zbraní. Jiné techniky používat neumí a ani nemá vlastní vůli.

Japonský název: Youton: Moyaseru Kagami
Český název: Živel tání: Spalující zrcadlo
Typ jutsu: Ninjutsu, Kekkei Genkai
Třída Jutsu: B
Popis a zápory: Uživatel vytvoří stěnu ve vzduchu levitujícího, roztaveného skla, která dokáže zastavit příchozí útoky a poslat je zpět. Veškeré hmotné projektily do úrovně B-rank stěna zastaví, obalí do skla a vystřelí zpět na nepřítele, kromě takových, které by měli až příliš velkou průraznost a stěnou pronikli (záleží na technice). Nehmotné projektily jako jsou například ohnivé střely techniky Katon: Housenka no Jutsu stěna jednoduše zneutralizuje.
Slabinou této techniky je suiton, který sklo zchladí a to zkřehne a ztuhne a tím přijde o svůj prvek protiútoku a také půjde snáze rozbít a prolomit. Stěna rovněž uživatele chrání jen z jedné strany, během čehož navíc musí techniku udržovat spojenými dlaněmi v pečeť draka. Sklo se rozpustí na zem a technika přestane účinkovat hned, jak uživatel ruce rozpojí.

Japonský název: Youton: Ooji no Namida
Český název: Živel tání: Princova slza
Typ jutsu: Ninjutsu, Kekkei Genkai
Třída Jutsu: B
Popis a zápory: Uživatel vystřelí z úst skleněnou slzu, která je s ním po celou dobu spojena jakýmsi skleněným, tenoučkým a prodlužujícím se ocáskem. Dokud je střela s uživatelem pomocí tohoto ocásku spojena, může její let uživatel ovládat dle libosti.
Ve chvíli, kdy uživatel tento ocásek rozkousne, střela exploduje a zasype okolí skleněnými šrapnely.
K explozi střely dojde i tehdy, je-li ocásek zničen někým jiným. Střelu samotnou ale prakticky zničit nelze.
Maximální doba, po kterou může uživatel střelu ovládat, jsou dva posty/3 vteřiny a vzdálenost, kterou může za tu dobu urazit, cca. 100 metrů.

Japonský název: Youton: Hari Namazu no Jutsu
Český název: Živel tání: Technika Střepinového sumce
Typ jutsu: Ninjutsu, Kekkei Genkai
Třída Jutsu: B
Popis a zápory: Uživatel vypustí z úst obrovskou vlnu skleněné chakry, která se přemění na střepy, ty se následně zformují v obrovského sumce, a ten se poté vrhne na nepřítele, kterého ošklivě pořeže, pokud ho trefí. Snažit se sumce rozbít je kontraproduktivní, jelikož se tím oběť akorát vystaví tomu být zasypána střepy a poraněna tak jako tak. Proto je lepší tuto techniku zablokovat defenzivní technikou alespoň ranku B, která cíl před mohutnou salvou střepů ochrání.
Katon ranku B sumce roztaví, ale nezastaví, to až katon ranku A. B-rankový raitonový útok sumce zničí.

Japonský název: Youton: Garasu no Kama
Český název: Živel tání: Skleněná pec
Typ jutsu: Ninjutsu, Kekkei Genkai
Třída Jutsu: C
Popis a zápory: Pomocí této techniky může uživatel sklo techniky Živel tání: Technika Skleněného vězení rozžhavit až na bod tání, což bývá pro oběť uvnitř fatální.
Nejlepší obranou proti této technice je jednoduše nenechat se chytit do Techniky skleněného vězení.

Japonský název: Youton: Kyou no Mori
Český název: Živel tání: Les divů
Typ jutsu: Ninjutsu, Kekkei Genkai
Třída Jutsu: A
Popis a zápory: Jedna z mála plošných technik klanu. Uživatel po delší přípravě, která spočívá v hromadění chakry cca. 2-3 posty podle toho, jak velkou plochu chce pokrýt (nepoužívá techniky a drží se zkrátka), vytvoří obrovský les, kde je vše tvořeno ze skla. Tento les se poté stává zdrojem skla pro všechny uživatelovi techniky a útok tak může přijít prakticky odkudkoliv.

Japonský název: Youton: Ten no Hitomegame
Český název: Živel tání: Nebeská lupa
Typ jutsu: Ninjutsu, Kekkei Genkai
Třída Jutsu: A
Popis a zápory: Po nahromadění dostatečného množství chakry ji uživatel všechnu vypustí k nebesům, kde se z ní ve výšce cca. 200 metrů vytvoří obrovská, levitující čočka. S pomocí této čočky může poté uživatel soustředit na nějaké místo sluneční paprsky, jejichž žár se svou silou může rovnat až S-rankovému katonu. Sílů paprsků může uživatel ovládat zaostřováním a rozostřováním čočky.
Takto soustředěný paprsek je cca. 4 metry tlustý a pohybem čočky ovladatelný. Samotná čočka se však nemůže pohnout z místa, tudíž je nemožné tímto paprskem překonat 45 stupeň a útočit do větší dálky.
Po celou dobu používání čočky musí uživatel mít spojené dlaně v pečeť hada. Jakmile je rozpojí, čočka se rozostří a paprsek zanikne.
Čočku je rovně možné zničit jakýmkoliv průrazným útokem alespoň úrovně B-rank a nebo rozpustit alespoň A-rankovým katonem.
S-rankového žáru je rovněž možné dosáhnout jen za nejoptimálnějších podmínek, kterými musí být slunečné nebe bez mraků.
V noci je tato technika nepoužitelná.

Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 25. 04. 13

https://kon-nfforpg-info-web.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru