Konoha NFFORPG Informační Stránka
Nejdříve se musíte přihlásit!
Pokud nemáte ještě účet, můžete se bezplatně zaregistrovat právě zde: https://kon-nfforpg-info-web.forumczech.com/register
Stránky jsou určeny výhradně pro hráče NFFORPG na Konoha.cz!

Join the forum, it's quick and easy

Konoha NFFORPG Informační Stránka
Nejdříve se musíte přihlásit!
Pokud nemáte ještě účet, můžete se bezplatně zaregistrovat právě zde: https://kon-nfforpg-info-web.forumczech.com/register
Stránky jsou určeny výhradně pro hráče NFFORPG na Konoha.cz!
Konoha NFFORPG Informační Stránka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klan Yuki

Goto down

Klan Yuki  Empty Klan Yuki

Příspěvek pro Admin Sun Sep 01, 2013 12:55 am

Klan Yuki  Yukiklan

Správce klanu: Jaden

Původ tohoto klanu je pro každého lehce domyslitelný už jen z jeho názvu. Ano, jedná se o tentýž klan, jehož členem byl i Haku.
Kdysi byli snad všichni lidé s kekkei genkai považováni za zrůdy a odsuzováni, někdy i zabíjeni, což vedlo k tomu, že se tento klan kompletně ztratil z povrchu zemského a všech nenávistných zraků, jelikož i jeho členové jednou takovou kekkei genkai oplývali. A to sice schopností kombinovat živly Fuuton a Suiton a vytvořit z nich Hyouton. Živel Ledu. Zmizení klanu Yuki ale neznamenalo, že by zanikl. Jeho členové se pouze stáhli a žili životy jako prostí lidé, skrývaje svou schopnost vládnout ledu ze strachu o své životy, který byl tehdy rozhodně oprávněný.
To se ale změnilo, když se v Kirigakure dostala k moci Mei Terumii, Pátá Mizukage, která změnila celou vesnici. A jelikož sama oplývala hned dvěmi kekkei genkai, nebylo divu, že se i pohled na takové lidi změnil.
Tak pro klan Yuki konečně nastala šance vystoupit ze stínů a vrátit se ke svým kořenům. K bytí ninji.
Klan Yuki byl znovu sjednocen a usídlil se přímo v Kirigakure, kde započal své znovuzrození. Netrvalo dlouho a brzo se stal díky schopnostem a odhodlání všech členů vydobít si své místo na slunci a uznání pomalu nejmocnějším a nejváženějším klanem v Kirigakure.

Popis Kekkei Genkai:
Uživatelé Hyoutonu dovedou pomocí kombinace vodní a větrné chakry vytvářet led, který poté různě tvarují a užívají v boji.

Jako první živel ovládá každý člen klanu Yuki automaticky hyouton.

Techniky do začátku:

Japonský název: Hyouton: Koohari no Touriame
Český název: Živel led: Sprška ledových jehel
Typ jutsu: Ninjutsu, Kekkei Genkai
Třída jutsu: C
Popis a zápory: Jedná se o slabší verzi techniky Sensatsu Hyoushou. Uživatel poskládá několik pečetí, načež se z vlhkosti vzduchu kolem něho vytvoří asi 20 ledových jehel, které se směrem od uživatele rozletí na nepřítele. Jehly může uživatel rovněž vyplivnout na svůj cíl z úst. Útok je to stejně silný, jako by kdokoliv jiný po někom hodil jehly z kovu. Tyto jehly se však dají ohnivým útokem silným alespoň úrovně C-rank zničit a čímž se obě techniky vyruší.

Japonský název: Hyouton: Hyougan Doumu
Český název: Živel led: Ochranný ledový dóm
Typ jutsu: Ninjutsu, Kekkei Genkai
Třída jutsu: C-B
Popis a zápory: Uživatel poskládá potřebné pečetě, načež ze své ledové chakry vytvoří během chvíle, ledovou kopuli, která je schopná ochránit i více cílů před fyzickými útoky. Tuto kopuli může vytvořit buď z vlastní chakry kolem sebe a spojenců, co stojí těsně u něho, a nebo ze zdroje vody, kterého se dotýká, kolem někoho jiného (například stojí-li uživatel na hladině jezera a jeho spojenec, kterého chce ochránit, též, jen o pár metrů dál).
Kopule je dost silná odolat technikám do úrovně C. Ohnivé útoky úrovně C ji rozpustí, ale sami se tím zničí, takže se obě techniky vyruší. Průrazné techniky úrovně B jí proniknou.
Na úrovni B už odolá i salvě výbušných lístků a zničí ji pouze ohnivé útoky alespoň úrovně B, které při tom též zaniknou, či průrazné techniky alespoň úrovně A.

Japonský název: Hyouton: Tsubame Fubuki
Český název: Živel led: Sněžná bouře vlaštovek
Typ jutsu: Ninjutsu, Kekkei Genkai
Třída jutsu: C
Popis a zápory: Jedna z velmi efektivních technik klanu. Uživatel vytvoří ze své ledové chakry hejno zhruba 10 ledových vlaštovek, které jako celek zaútočí na nepřítele. Křídla vlaštovek jsou velmi ostrá a jejich let je možné částečně ovládat, avšak pouze jako hejno, ne jednotlivě.
Vlaštovky je možné zničit běžně silnými výpady zbraní, ideálně kovových, a nebo technikami od úrovně C-rank včetně ohnivých. Ohnivé útoky při střetu s touto technikou však rovněž zaniknou.

Japonský název: Hissatsu Hyousou
Český název: Technika ledových bodců
Typ jutsu: Ninjutsu, Kekkei Genkai
Třída jutsu: C-B
Popis a zápory úrovně C: Po vytvoření příslušných pečetí, začnou kolem uživatele v okruhu ze země vyrůstat ledové bodce ostré jako břitva, technika dokáže prorazit obranné techniky úrovně C a nižší a materiál silný jako dřevo. Problém v technice je ten, že nepřítel pod sebou ucítí velké chvění, takže to ho varuje a může se technice lehce vyhnout.
Popis a zápory úrovně B: Po vytvoření příslušných pečetí, začnou kolem uživatele v okruhu ze země vyrůstat ledové bodce ostré jako břitva, které už dokáží prorazit obranné technika úrovně B a nižší a materiál silný jako kámen či tenký kov. Problém v technice je ten, že nepřítel pod sebou ucítí velké chvění, takže to ho varuje a může se technice lehce vyhnout.
Vzdálenost působení: Technika na úrovni Pokročilého genina působí v kruhu o poloměru 5 metrů. Při dalších úrovních postavy (Chunin, Pokročilý chunin, Jounin apod.) se plocha techniky zvětšuje o 10 metrů.
Takto vzniklé bodce jsou sice smrtící při svém vzniku a vzestupu ze země, ale poté se dají lehce zničit obyčejnými taijutsu útoky nebo ohnivými útoky úrovně D, které je zničí a sami zaniknou, jde-li o úroveň C. V případě úrovně B už je na zničení těchto bodců potřeba žár techniky alespoň na úrovni C a nebo exploze výbušného lístku.
Bodce vznikají na povrchu okolí, takže nehraje při jejich tvorbě roli okolí, jinými slovy zda stojí uživatel na železné podlaze či na zemi.

Další možné techniky k osvojení:

Japonský název: Sensatsu Hyoushou
Český název: Tisíc ledových jehel smrti
Typ jutsu: Ninjutsu, Kekkei Genkai
Třída jutsu: B
Popis a zápory: Jedná se o ledovou verzi suitonové techniky, kterou používal sám Haku. K této technice je potřeba voda, které se musí uživatel po dotvoření pečetí libovolným způsobem dotknout. Pokud je ale dostatečně vysoká vlhkost vzduchu, postačí i ta. Z té se poté vytvoří tisíc ledových senbonů, které se na oběť vrhnou. Senbony je možné vytvořit i na dálku a to i kolem oběti, kterou tak útok obklíčí, dokud je ve vzduchu dostatečné množství vlhkosti a nebo k ní sahá zdroj vody, kterého se uživatel dotkl.
Slabinou této techniky je, že se před ní dá teoreticky uniknout horem, jelikož shora není oběť jehlami ohrožena. Jehly je rovněž možné zničit, což je ale vzhledem k jejich množství celkem problematické, a nebo se jim pokusit ubránit nějakou technikou, která poskytne oběti dostatečné krytí.

Japonský název: Hyourou no Jutsu
Český název: Technika Ledového vězení
Typ jutsu: Ninjutsu, Kekkei Genkai
Třída jutsu: B
Popis a zápory: Po poskládání potřebných pečetí vyšle na svou oběť uživatel jakýsi proud ledu, který se buďto šíří po zemi, nebo vzduchem v podobě narůstajícího krystalu. Pokud oběť tento led dostihne, uzavře ji do sebe a tím ji uvězní. Zbavit se této techniky dá jakoukoliv ohnivou technikou alespoň ranku C, a nebo se před ní dá jednoduše uhnout. Je ale dobré okamžitě přejít do protiútoku, aby člověk zamezil být ledem pronásledován. Uživatel se totiž musí po celou dobu na techniku soustředit a sám je tak vystaven nebezpečí. Jakmile by se musel pohnout nebo nějak jinak bránit, technika by skončila.
Chycená oběť se může z techniky dostat podobným způsobem, jako se jí bránit, má-li na to prostředky, či prostou fyzickou silou led prolomit, ale na to už musí být dotyčný opravdu silák.

Japonský název: Hyouton: Haryuu Mouko
Český název: Živel led: Trhající drak, běsnící tygr
Typ jutsu: Ninjutsu, Kekkei Genkai
Třída jutsu: B
Popis a zápory: Uživatel pomocí blízkého zdroje ledu nebo vody vytvoří obrovského ledového tygra s jakýmisi křidélky, připomínajícího tak draka. Tento tygr je uživatelem poté vyslán na cíl, kterému způsobí škodu svými drápy a tesáky, kterou vzhledem k rozměrům techniky způsobí i okolnímu prostředí.
Dostane-li se do kontaktu s vodou, promění tuto v led, tudíž je neobyčejně účinný proti vodním technikám.
Dobrou obranou jsou techniky podobného charakteru, které nejsou z vody, či ohnivé techniky alespoň úrovně B, které se s touto technikou vzájemně vyruší.

Japonský název: Hyouton: Ikkaku Hakugei
Český název: Živel ledu: Technika jednorohé bílé velryby
Typ jutsu: Ninjutsu, Kekkei Genkai
Třída jutsu: B
Popis a zápory: Uživatel pomocí blízkého zdroje ledu či vody vytvoří ledovou velrybu, připomínající narvala. Která se vrhne na svůj cíl. Její útok je především plošný a drtivý, ale také dost těžkopádný, sloužící spíše ke zničení okolí a zaměstnání nepřítele, než že by se počítalo s tím, že jím dojde k zasažení nepřítele jako takového.
Bránit se mu dá vhodnou obrannou technikou alespoň úrovně A a nebo podobně plošnou útočnou technikou. Tak či onak vítězí v obraně proti tomuto jutsu opět katon úrovně alespoň B-rank, který se spolu s touto technikou vyruší.

Japonský název: Hyouton: Rouga Nadare no Jutsu
Český název: Živel led: Technika Laviny vlčího tesáku
Typ jutsu: Ninjutsu, Kekkei Genkai
Třída jutsu: B
Popis a zápory: Uživatel pomocí blízkého zdroje ledu či vody vytvoří několik obrovských ledových vlků. Toto jutsu se používá hlavně v horách či u velkých zdrojů ledu, jinak by vypotřebovalo velké množství uživatelovi chakry. Sníh i led se spojí a vytvoří tak obrovskou lavinu, která má podobu běžících vlků, co se vrhnou na nepřítele a jednoduše ho zasypou. Uživatel přeci jen takto prakticky ovládá lavinu.
Zničením vlku je možné zbavit uživatele kontroly nad lavinou, ale nikoliv ji zastavit. Jedinou možností jak lavinu zastavit je dostatečně silnou obrannou technikou, která její nápor vydrží, a nebo ji odpařit dostatečně silným katonem.

Japonský název: Makyou Hyoushou
Český název: Démonická ledová zrcadla
Typ jutsu: Ninjutsu, Kekkei Genkai
Třída jutsu: A
Popis: Jedná se o techniku, díky které může uživatel pomocí Hyoutonu vytvářet ledová zrcadla, levitující ve vzduchu. V těch může a nemusí být vždy zobrazován jeho odraz, i když naproti nim nestojí, záleží na uživateli.
Led, ze kterého jsou tato zrcadla vytvořená, je dostatečně silný odolat i žáru technik do úrovně B-rank. Až A-rankové ohnivé útoky je dokáží zničit.
Pokud jde o využití těchto zrcadel, nejběžnější a nejefektivnější využití je obklopit jimi nepřítele v tzv. formaci 21 zrcadel, kdy jich je 12 na úrovni země, 8 levituje nad nimi, a poslední se nachází přímo nad obětí, tvořící společně jakýsi dóm.
Uživatel totiž může do jednotlivých zrcadel vstoupit a pohybovat se mezi nimi neskutečnou rychlostí, kterou je prakticky nemožné sledovat pouhým okem.
To se dá využít například i k překonání velkých vzdáleností velkou rychlostí. Uživatel může jedno zrcadlo vytvořit na zemi a druhé vysoko ve vzduchu a dostat se tak v mžiku k letícímu cíli, apod.
Nezbytností pro tuto techniku je však ovládat nějakou formu Shunshin no Jutsu alespoň na úrovni A-rank.
Rychlost, které při používání zrcadel uživatel nabývá, se navíc týká jen jeho pohybu. Je sice možné během přesunu ze zrcadla do zrcadla útočit, ale obvykle nijak sofistikovaněji, než je vrhnout po cíli pár jehlic či zasadit mu úder apod. (toto nechápejte jako drtivé údery lámající kosti kvůli tomu jak rychle při tom uživatel letí, nýbrž, jako obyčejné taijutsu výpady).
Udržovat takto silná, ledová zrcadla aktivní, vyžaduje rovněž velké množství chakry, takže musí uživatel s touto technikou dobře nakládat. Čím déle ji bude používat, tím pomalejší bude jeho pohyb mezi jednotlivými zrcadli (jen pro upřesnění, nejedná se o teleportaci z jednoho zrcadla do druhého, nýbrž o výslovné přelétávání, čili normální pohyb, který může například uživatel Sharinganu zachytit a zareagovat na něj. Plus další okolnosti z toho vyplývající jako je nemožnost skočit z jednoho zrcadla do druhého, je-li v cestě překážka).
Také dojde-li ke zničení zrcadla, ve kterém se uživatel nachází, může stále vyskočit z jeho střepů. Je-li zrcadlo rozpuštěno či zničeno tak absolutně, že ani střepy z něho nezůstanou (například celé naráz rozpuštěno S-rank katonem) a uživatel se z něho nestihne dostat včas, aby se útoku sám vyhnul, opustí „dimenzi“ zrcadla a útok ho postihne též.
Vnitřek zrcadel je a zároveň není jakousi jinou dimenzí. Uživatel skrytý uvnitř může dělat vše, co by mohl i obyčejně, jako by byl pořád venku.
Dovnitř zrcadla a ven se může pomocí této techniky dostat vždy jen samotný uživatel.
Vedlejším produktem použití této techniky bývá sníh, padající z nebe, ale to už záleží na prostředí.

Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 25. 04. 13

https://kon-nfforpg-info-web.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru