Konoha NFFORPG Informační Stránka
Nejdříve se musíte přihlásit!
Pokud nemáte ještě účet, můžete se bezplatně zaregistrovat právě zde: https://kon-nfforpg-info-web.forumczech.com/register
Stránky jsou určeny výhradně pro hráče NFFORPG na Konoha.cz!

Join the forum, it's quick and easy

Konoha NFFORPG Informační Stránka
Nejdříve se musíte přihlásit!
Pokud nemáte ještě účet, můžete se bezplatně zaregistrovat právě zde: https://kon-nfforpg-info-web.forumczech.com/register
Stránky jsou určeny výhradně pro hráče NFFORPG na Konoha.cz!
Konoha NFFORPG Informační Stránka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klan Yarui

Goto down

Klan Yarui Empty Klan Yarui

Příspěvek pro Admin Sun Sep 01, 2013 12:48 am

Klan Yarui Plochaoko

Správce klanu: Jaden

Klan Yarui existuje tak dlouho, že už se zapomnělo, kdy a kdo vlastně prvně přišel do Krvavé mlžné. Ano, je tomu tak, členové klanu přišli do Kirigakure v době její největší krutosti, jelikož hledali sílu, kterou by podpořili svou moc. Jejich techniky byly tehdy na samých počátcích, takže se nesmíte divit, že hledali silné zázemí. A to našli v Kirigakure no Sato. Usadili se zde se vším, co měli, což bylo pár karavanů a spousta členů. Čtvrtý Mizukage jim daroval pár domků a něco do začátku jejich nového života. Do 50 let se klan rozrostl na dvojnásobek. Jejich techniky pokročily a Mizukage měl v ruce trumf. Netrvalo to ani pár let a vypukla válka. Kirigakure byla doslova zruinován, ale ano, díky Yarui klanu neprohrála na plné čáře. Byl to opravdu velkolepý boj, ale klan byl téměř rozprášen klanem Senju, jelikož proti nim byli v přesile a nepřezdívalo se jim jen tak pro nic "Klan s tisíci dovednostmi". Z majestátného klanu zbyly jen hrstky přeživších, kteří se zapřísáhli, že nedopustí, aby se jejich klan jen tak ztratil. Proto zmizeli i ze zraku Kirigakure no Sato a přežívali v malých vesnicích a stali se kočovným klanem, který chodil od vesnice do vesnice. Učili se, jak plně využít svůj potenciál a snažili se opět navýšit svou populaci. Snažili se naplno porozumět Katonu a Suitonu, z nichž se jejich Kekkei Genkai Futton skládalo.
Učili se respektu i novým tradicím, kterým se naučili v různých vesnicích, chtěli vědět vše, co jen bylo možné, aby zajistili svému klanu budoucnost a to se i nakonec podařilo. Po mnoha desetiletích, se klan opět vrátil do Kirigakure no Sato. Rozhodli se, že pokud mají zaniknout, zaniknou pod velení Mizukage a dokáží tak, jak hrdí jsou na to, že pochází z Kirigakure no sato. Tento návrat se jim povedl s plnou parádou, jelikož při moci byla Pátá Mizukage, Mei Terumii. Žena, které v žilách proudila tatáž krev, co ostatním členům klanu Yarui.
Mei přivítala klan opět ve vesnici a přidělila jim vlastní čtvrť. Namísto zániku se klan dočkal znovuzrození.
V dnešní době jsou členové klanu připraveni položit život za svou milovanou Kirigakure no Sato a pomoci jí v období její největší krize.
Jejich hrdost jim však velí růst dál a dál a překonávat své meze, dokud to půjde, často i na úkor vlastních členů. Mezi klanem Yarui a Yuki panuje díky tomu jistá rivalita, jejíž nádech se čas od času liší.

Popis Kekkei Genkai:
Futton neboli živel kyseliny je element, který vzniká kombinací ohnivé a vodní chakry, jehož uživatelé jsou schopní vytvářet jak páru, tak kyselinu či žíravé páry a ty používat v boji.
Členové klanu Yarui se však zaměřují na používání kyseliny namísto páry jako takové.
Uživatelé futtonu jsou vůči svým vlastním technikám imunní, ale pro jejich okolí jsou ničivé.
Vůči kyselinovým technikám ostatních uživatelů futtonu jsou ninjové z klanu Yarui immuní do úrovně C, ale cokoliv silnějšího dokáže poranit už i je.

Jako první živel ovládá každý člen klanu Yarui automaticky futton ve formě kyseliny.

Jakoukoliv jinou formu futtonu (např. byčejnou páru) bude zapotřebí nejprve herně sepsat a poté se ji naučit, jako by to byl další, odlišný živel, dle pravidel učení se ovládání živlů (viz. článek Druhy chakry)

Techniky povolené od začátku hry:

Japonský název: Futton: Kushi
Český název: Živel kyselina: Plivanec
Typ jutsu: Ninjutsu, Kekkei Genkai
Třída Jutsu: D
Popis a zápory: Pomocí této prosté techniky může uživatel plivnout na svůj cíl kyselinu. Vzhledem k tomu, že technika nevyužívá pečetí, jedná se o slabou kyselinu, která však dokáže při zasažení zraku přeci jen nějakou to škodu napáchat a nepřítele na několik postů oslepit. Vymyje-li si oběť okamžitě oči, efekt kyseliny tím zcela vyruší.

Japonský název: Futton: San no Dangan
Český název: Živel kyselina: Kyselinová střela
Typ jutsu: Ninjutsu, Kekkei Genkai
Třída Jutsu: C
Popis a zápory: Po poskládání pečetí vypustí uživatel na svůj cíl masu kyseliny, která je dost silná na to, aby se během mžiku proleptala i skrz kmen stromu.
Slabinou této techniky je suiton, který dokáže efekt kyseliny zneutralizovat. Jinak je lepší se jí prostě vyhnout, než se jí snažit zablokovat.

Japonský název: Futton: San no Touriame
Český název: Živel kyselina: Kyselinová sprška
Typ jutsu: Ninjutsu, Kekkei Genkai
Třída Jutsu: C
Popis a zápory: Uživatel vyplivne větší množství kyseliny do vzduchu nad sebe, odkud se ta snese zpět na zem v podobě kyselinových kapek. Takto vzniklá kyselina je dost silná na to, aby rozežrala provaz či nahlodala i dřevo a tudíž ideální na to dostat se z pout či sevření nepřítele. Na kůži vytváří bolestivé popáleniny prvního stupně.
Vzhledem k tomu že uživatel takto vlastně sesílá svou techniku sám na sebe, nemá tato technika lepšího využití, než od sebe nepřítele odehnat. V boji jako takovém nalezne lepšího využití technika Kyselinové střely.
Nepřítel má rovněž relativně dost času na to se dostat mimo pole působnosti této techniky.


Další možné techniky k osvojení:

Japonský název: Futton: Gutai San
Český název: Technika kyseliny: Stlačená kyselina
Typ jutsu: Ninjutsu, Kekkei Genkai
Třída Jutsu: B
Popis a zápory: Uživatel vytvoří v dlani malou kuličku stlačené kyseliny, která se na rozkaz uživatele uvolní a rozprskne se do všech směrů. Kuličku lze i hodit.
Kyselina je to dost silná na to, aby se proleptala skrz dřevo či způsobila popáleniny druhého stupně. Dosah spršky je ale jen pár metrů.
Slabinou této techniky je opět voda, která dokáže kyselinu zředit a zneutralizovat.

Japonský název: Futton: Koumu no Jutsu
Český název: Živel kyselina: Technika Kyselinové mlhy
Typ jutsu: Ninjutsu, Kekkei Genkai
Třída Jutsu: B-S
Popis a zápory: Uživatel začne z úst vylučovat kyselinový opar, který vypadá jako obyčejná mlha, ale po několika vteřinách uvnitř tohoto oparu se projeví jeho kyselinová podstata.
Na úrovni B-rank dovede vytvořit uživatel opar stejných rozměrů jako je Kirigakure no Jutsu, který dokáže během pár minut rozleptat i kosti. Platí tedy čím déle nepřítel v této mlze stráví, tím hůř poraněný bude.
Na úrovni A-rank dovede tato mlha už rozleptat i kámen a na úrovni S-rank i kov či kosti techniky Susanoo.
Nejnáchylnější na zranění je sliznice, takže může na chvíli pomoci zadržet dech a zavřít oči, i když ne na dlouho.
Ideální obranou je tento opar buďto rozfoukat nějakou větrnou technikou či dostatečně silnou explozí, nebo spláchnout dostatečně plošnou vodní technikou. Únik mimo pole působnosti této techniky je také možnost.
Samotný uživatel však dokáže ovládat sílu této techniky za pochodu, takže dokáže její efekt zmírnit, jsou-li mu např. nečekaně vystaveni i jeho spolubojovníci.

Japonský název: Futton: Sui Bunshin no jutsu
Český název: Živel kyselina: Technika kyselinového klonu
Typ jutsu: Ninjutsu, Kekkei Genkai
Třída Jutsu: C
Popis a zápory: Uživatel vytvoří ze své chakry klon, který může nechat útočit na svého nepřítele či ho využít jinak, dle potřeby. Takto vytvořený klon nemá vlastní vůli a dovede používat pouze kyselinové techniky, které ovládá i jeho uživatel. Po dvou až třech se ale zruší. Je-li při boji zničen, rozprskne se na kyselinu, kterou může svého soupeře poleptat. Tato kyselina je dost silná na to, aby způsobila popáleniny prvního stupně, není-li rychle smyta.
Slabinou této techniky jsou útoky na dálku a suiton, který může efekt kyseliny zneutralizovat.

Japonský název: Futton: San Kangoku no Jutsu
Český název: Živel kyselina: Technika Kyselinové vězení
Typ jutsu: Ninjutsu, Kekkei Genkai
Třída Jutsu: B
Popis a zápory: Toto jutsu je obdobou techniky Vodního vězení s tím rozdílem, že je na něho použita kyselina, což je ve většině případů fatální.
Pokud se uživatel nedostane z této smrtonosné pasti alespoň do minuty ven, je jeho osud zpečetěn.
Slabinou této techniky je však opět suiton, který může kyselinu na tuto techniku použitou zředit a zneutralizovat její efekt. Utopit se v ní však jde pořád. Stejně jako i u Vodního vězení musí uživatel po celou dobu držet v kyselinové kouli alespoň jednu ruku, aby se ta nerozpadla.

Japonský název: Fuuton: San no Jigoku
Český název: Živel kyselina: Kyselinové peklo
Typ jutsu: Ninjutsu, Kekkei Genkai, Kinjutsu
Třída Jutsu: A
Popis a zápory: Po nashromáždění dostatečného množství chakry ji uživatel všechnu uvolní k nebesům. Tam vznikne mrak, ze kterého začne pršet čirá kyselina na vše pod ním, která je dost silná na to, aby během chvilky rozežrala i dřevo a proměnila tak obecně jakékoliv prostředí na mrtvou krajinu. Lidem způsobuje tím horší popáleniny, čím déle jsou jejímu působení vystaveni.
Mrak je zafixovaný na místě, kde vznikl, a zničit ho lze jen skutečně silným fuutonem či masivním suitonem.
Jinak je slabinou kyseliny z něho padající opět voda, která dokáže její leptavý efekt zneutralizovat.
Tato technika trvá po dobu 5 postů/3 minut a stojí obrovské množství chakry. Spolu s faktem, že je smrtelná i pro spolubojovníky, je považována za zakázanou a prakticky se nepoužívá.

Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 25. 04. 13

https://kon-nfforpg-info-web.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru