Konoha NFFORPG Informační Stránka
Nejdříve se musíte přihlásit!
Pokud nemáte ještě účet, můžete se bezplatně zaregistrovat právě zde: http://kon-nfforpg-info-web.forumczech.com/register
Stránky jsou určeny výhradně pro hráče NFFORPG na Konoha.cz!

Konoha Keimu Butai

Goto down

Konoha Keimu Butai

Příspěvek pro ichi za Tue Oct 07, 2014 1:59 pm


Historie
Konoha Keimu Butai mají dokonce několikasetletou tradici. Kdysi tuto funkci plnil klan Uchiha a dělali to dokonale, ale po jejich vyvraždění vlastním členem přešla tato organizace pod křídla vesnice a její členové se mohou přihlásit ať už pocházejí z jakékoliv rodiny.
Jako každá vesnice i Konoha potřebuje své pořádkové síly, které lidi vidí, za kterými mohou přijít se svými problémy a právě k tomu slouží Konoha Keimu Butai. Je to také neoficiální přípravka pro ANBU, jelikož mnoho veteránů z Konoha Keimu Butai později přechází do ANBU.
Vojenská policie byla založena prvním Hokagem a slouží i nyní, více jak dvě stě let poté. Během let si prošla několika strukturními změnami, vystřídala patnáct velitelů a vycvičila stovky shinobi, přičemž mnoho z nich se později stali ANBU.
Po vyvraždění klanu Uchiha se Konoha Keimu Butai stali jen tváří ANBU, ve skutečnosti jen dostávali oznámení o zločinech a i když se tvářili, že zločiny vyšetřují, v praxi to dělali ANBU a právě díky tomu si vysloužili ne příliš hezkou pověst kvůli brutálním způsobům vyšetřování a vyslýchání.
Změna přišla až se šestým Hokagem, Uzumaki Narutem, který tyto praktiky odmítl a Konoha Keimu Butai se konečně oddělili od ANBU, získali pravomoc vyšetřovat a podobně.
Další krize nastala až za vlády Sedmého Hokageho, kdy organizace byla po letech tak prolezlá korupcí, že jediné co její členové dělali bylo, že chytali kapsáře, kdokoliv měl peníze, mohl si beztrestně dělat co se mu zlíbilo, dokud nepřitáhl zraky ANBU.
To se změnilo až s novým, třináctým, velitelem. Satsuma Renshiro by mohl být prohlášen za nejzkorumpovanějšího policistu v historii Konoha Keimu Butai a také se tak choval, ale ve chvíli, kdy převzal post velitele se vše změnilo a ukázalo se, že za jeho působení ve funkci ředitele se korupce tolerovat nebude. Okamžitě vyházel všechny, na koho jen padlo podezření a pak, po třech měsících, sám odstoupil. Jeho nástupce pokračoval v této tradici potírání korupce a také jeho nástupce, současný ředitel Sarutobi Taterou, se také drží tradice.

Struktura
Do organizace se může přihlásit každý, kdo má status chunnina. Může buď pracovat na plný úvazek, to znamená, že odejde ze svého dosavadního týmu a dále je trénován v Konoha Keimu Butai a vyšetřuje lehčí a méně závažné zločiny, nebo se přihlásí na práci na poloviční úvazek a tedy zůstává se svým dosavadním týmem, je trénován svým senseiem a vyšetřování provádí ve svém volném čase.
Od úrovně jounina dostávají členové těžší případy a většinou jsou převeleni na oddělení vražd nebo OVS, tedy Oddělení pro vyšetřovní shinobi, které vyšetřuje zločiny, kde je podezření, že byly spáchány ninjou.
Pokud se ninja osvědčí, tak je mu na úrovni jounina nabídnuto členství v ANBU.

Členové organizace: Sarutobi Taterou, Hyuuga Kotoka
Dohlížející admin: Tobicek, Ichi

ichi

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 05. 09. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru