Konoha NFFORPG Informační Stránka
Nejdříve se musíte přihlásit!
Pokud nemáte ještě účet, můžete se bezplatně zaregistrovat právě zde: http://kon-nfforpg-info-web.forumczech.com/register
Stránky jsou určeny výhradně pro hráče NFFORPG na Konoha.cz!

Klan Mokushi

Goto down

Klan Mokushi Empty Klan Mokushi

Příspěvek pro Admin za Sun Sep 01, 2013 6:55 pm

Klan Mokushi Puppet_Brigade_by_MsManipulateYourLife

Správce klanu: Jaden

Také přezdívaný "klan tajnůstkářů", což rozhodně není bezdůvodné. Členové klanu Mokushi jsou do jednoho loutkáři, čili shinobi a kunoichi vynikající ve tvorbě bojových loutek a technik s nimi spojených.
A jednou takovou technikou je ta nejzákladnější pro tento klan. Chakrová vlákna.
S jejich pomocí ovládají loutkáři nejen pohyby svých loutek, ale také mechanizmy v nich ukryté. Fungují jako jakési kabely pro přenos povelů loutkáře loutce.
Někteří loutkáři se zaměřují na kvalitu, jianí na kvantitu, a ti nejlepší na oboje. Za normálních okolností lze ovládat až 10 loutek najednou s tím, že je na každou z nich potřeba jednoho chakra vlákna. Tudíž jedna loutka na prst. Takové úrovně v manipulaci s chakrovými vlákny jsou schopni dosáhnout ale jen skuteční mistři.
Vyjma jednoho jediného, zvaného Akasuna no Sasori. Ten totiž zašel až tak daleko, že sám sebe na loutku přetvořil a zvýšil počet svých chakra vláken uměle. A krom toho byl také průkopníkem umění přetvářet lidi v lidské loutky, díky čemuž je zachován chakrový oběh dotyčného spolu se všemi technikami, které zaživa uměl, což z takové loutky v rukou zkušeného loutkáře činí vskutku smrtonosnou zbraň.
Toto umění bylo však časem klanem zavrženo a prohlášeno za zakázané vzhledem k jeho naprosté neúctě k životu a smrti a kvůli jeho nelidskoti.
V čem je tento klan dále zajímavý je fakt, že jeho členové nesdílí pokrevní pouto. Členem klanu Mokushi se může stát každý loutkář pocházející ze Sunagakure, který prokáže svou oddanost klanu a schopnosti. Takoví jedinci poté převezmou jméno klanu a začnou ho používat místo svého původního příjmení.
A aby se neřeklo, že je klan výjimečný jen v tom, jak dobře si hlídá patenty, techniky a vynálezy svých členů, je zde ještě jedna zajímavost, která činí tento klan loutkářů neobyčejným. A tou je speciální dřevo, využívané jeho členy ke tvorbě loutek.
Toto dřevo je totiž pěstováno pomocí zvláštních postupů a praktik a reaguje na chakru jako papír na vodu. Okamžitě ji vstřebá a zareaguje na ni. Díky tomu se eliminuje prodleva mezi vydáním rozkazu loutce a jeho provedením loutkou. Loutky se tak stávají doslova prodlouženými prsty loutkářů, kterými jsou členové klanu Mokushi schopni zabíjet v pouhem okamžiku.
Nevýhodou členů klanu Mokushi je však bezpochyby jejich křehkost. Loutkáři spoléhají v boji obvykle výhradně na své loutky, jelikož tráví veškerý čas a trénink jejich tvorbou nebo zlepšováním se v práci s chakra vlákny. Bez svých loutek jsou téměř bezbranní a v boji jeden na jednoho by bez nich měli jen malou šanci na vítězství.


Neherní info:
Prostudujte si jak loutky fungují, jakými pravidly se jakožto jejich uživatel řídit, či jak si vytvořit vlastní loutku, což se dozvíte v sekci Zbraně a pomůcky, kde je toto vše pod nadpisem „Loutky“ vysvětleno.


Techniky povolené od začátku hry:

Japonský název: Chakura no Ito
Český název: Chakra vlákna
Typ jutsu: Ninjutsu
Třída jutsu: D
Popis a zápory: Základní technika pro všechny loutkaře. Pomocí chakra vláken ovládají své loutky i všemožné předměty, které jim nekladou odpor, čili nelze samotná vlákna využívat k fyzickým útokům, např. šťouchat do nepřátel a vyvádět je tak z rovnováhy či je s jejich pomocí spoutat či jinak znevýhodňovat.
Na této úrovni jsou vlákna viditelná pouhým okem a lze je přerušit jen chakrovým ostřím nebo technikou, založenou na chakrou napuštěné zbrani.
Obyčejně je také možné vytvořit maximálně 10 vláken naráz, na každý prst na ruce jedno.
Klan Mokushi Chakra_Strings_zpsb9cx2g3x

Další možné techniky k osvojení:

Japonský název: Kōdona Chakura no Ito
Český název: Pokročilá Chakra vlákna
Typ (úroveň): Od Jounina
Popis: Pokročilé ovládání chakra vláken umožńuje zkušeným loutkářům potlačit chakru natolik, aby kompletně zneviditelnili svá chakra vlákna. Tato schopnost je k nezaplacení například při útocích ze zálohy.
Klan Mokushi Tenpuppetcollectionofch

Japonský název: Hitokugutsu no Geijutsu
Český název: Umění Lidských loutek
Typ (úroveň): Kinjutsu, od Pokročilého Chuunina
Popis: Umění považované za ztracené, později však obnovené. Jde o techniku, s jejíž pomocí loutkář přetvoří tělo mrtvého na loutku. Tímto způsobem vytvořená loutka je dvakrát tak smrtonosná, jelikož si zachová chakrový oběh a také všechny techniky oběti, které zaživa uměla.
Jedinou nevýhodou lidských loutek oproti obyčejným je snad jen fakt, že je na jejich ovládání zapotřebí dvakrát tolik chakra vláken. I ti nejschopnější loutkáři potřebují jedno vlákno na ovládání pohybů a mechanizmů loutky a druhé na ovládání jejich chakrového oběhu.
Toto"umění" bylo však nakonec prohlášeno za zakázané a veškeré informace o něm jsou klanem pečlivě střeženy v hlavním sidle. Tvořit z mrtvol loutky a využívat je poté v boji je přeci jen proti všem morálním předpisům a lidskosti a klanem Mokushi je odsuzováno a jeho uživatelé trestáni, odnětím lidské loutky počínaje a vyhnáním z vesnice konče.
Klan Mokushi Sandaimekazekagepuppet

Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 25. 04. 13

Zobrazit informace o autorovi http://kon-nfforpg-info-web.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru