Konoha NFFORPG Informační Stránka
Nejdříve se musíte přihlásit!
Pokud nemáte ještě účet, můžete se bezplatně zaregistrovat právě zde: http://kon-nfforpg-info-web.forumczech.com/register
Stránky jsou určeny výhradně pro hráče NFFORPG na Konoha.cz!

Kult Sedmého

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

Kult Sedmého

Příspěvek pro Admin za Sun Sep 01, 2013 12:45 am


Tento kult je složen z fanatických přisluhovačů bývalého Kazekageho. Od jejich porážky a smrti Sedmého uplynulo sedm let. Jeden z nejvěrnějších přisluhovačů, Joben Kazeshini sjednotil všechny zbylé přisluhovače a ti přijali mezi sebe novou krev. Členové kultu se tak infiltrovali do všech vojenských složek vesnice. Cílem je najít způsob, jak oživit jejich padlého vůdce, proroka, a vrátit Suně její bývalou slávu.
Členové jsou v kultu dobrovolně, ale někteří, hlavně ti se slabou vůlí a pochybnostmi jsou ovládáni "vyšší silou" aniž by to tušili. Členům, kteří jsou infiltrováni mezi ostatními jednotkami, je vždy podána zpráva o tom, co se od nich v nejbližší době očekává. Nebo jsou rovnou pozváni před zástupce vůdce Kultu. Hráči patřící do Kultu Sedmého ovládají techniku zvanou Kurai gekido - V překladu Temný hněv. Uživatel této techniky v sobě probudí Temný hněv vůči svému soupeři. Stane se rychlejším, silnějším a ignoruje zranění a bolest. Na druhou stranu se neovládá a nemůže používat techniky, které vyžadují pečetě. Tato technika nestojí žádnou chakru. Podmínkou pro probuzení Kurai gekido je krvácející zranění na těle uživatele. Technika u geninů trvá 2 minuty u chuninů 5 minut. Absolutní mistři této techniky-jounini a výše mají limit neomezený, ale mohou techniku přerušit.

Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 87
Join date : 25. 04. 13

Zobrazit informace o autorovi http://kon-nfforpg-info-web.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru