Konoha NFFORPG Informační Stránka
Nejdříve se musíte přihlásit!
Pokud nemáte ještě účet, můžete se bezplatně zaregistrovat právě zde: http://kon-nfforpg-info-web.forumczech.com/register
Stránky jsou určeny výhradně pro hráče NFFORPG na Konoha.cz!

Kult Sedmého

Goto down

Kult Sedmého

Příspěvek pro Admin za Sun Sep 01, 2013 12:45 am


Tento kult je složen z fanatických přisluhovačů bývalého Kazekageho. Od jejich porážky a smrti Sedmého uplynulo sedm let. Jeden z nejvěrnějších přisluhovačů, Joben Kazeshini sjednotil všechny zbylé přisluhovače a ti přijali mezi sebe novou krev. Členové kultu se tak infiltrovali do všech vojenských složek vesnice. Cílem je najít způsob, jak oživit jejich padlého vůdce, proroka, a vrátit Suně její bývalou slávu.
Členové jsou v kultu dobrovolně, ale někteří, hlavně ti se slabou vůlí a pochybnostmi jsou ovládáni "vyšší silou" aniž by to tušili. Členům, kteří jsou infiltrováni mezi ostatními jednotkami, je vždy podána zpráva o tom, co se od nich v nejbližší době očekává. Nebo jsou rovnou pozváni před zástupce vůdce Kultu. Hráči patřící do Kultu Sedmého ovládají techniku zvanou Kurai gekido - V překladu Temný hněv. Uživatel této techniky v sobě probudí Temný hněv vůči svému soupeři. Stane se rychlejším, silnějším a ignoruje zranění a bolest. Na druhou stranu se neovládá a nemůže používat techniky, které vyžadují pečetě. Tato technika nestojí žádnou chakru. Podmínkou pro probuzení Kurai gekido je krvácející zranění na těle uživatele. Technika u geninů trvá 2 minuty u chuninů 5 minut. Absolutní mistři této techniky-jounini a výše mají limit neomezený, ale mohou techniku přerušit.

Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 87
Join date : 25. 04. 13

Zobrazit informace o autorovi http://kon-nfforpg-info-web.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru