Konoha NFFORPG Informační Stránka
Nejdříve se musíte přihlásit!
Pokud nemáte ještě účet, můžete se bezplatně zaregistrovat právě zde: http://kon-nfforpg-info-web.forumczech.com/register
Stránky jsou určeny výhradně pro hráče NFFORPG na Konoha.cz!

Černé Písky

Goto down

Černé Písky

Příspěvek pro Admin za Sun Sep 01, 2013 12:44 am


Černé písky jsou jen zkratka pro Jednotku speciální taktiky, rozvědky a kontrarozvědky Sunagakure. Tato jednotka byla založena manželkou Kazekageho Mayuou-hime. Veškerá její činnost je přísně utajována, stejně jako totožnost jejich členů. Mají za úkol vyhledávat korupci a vlastizrádce na domácím území. Naopak jsou někdy vysláni na nepřátelské území jako špioni zjišťující vojenskou aktivitu a sílu nepřítele. Veškeré své informace předává velitel skupiny Mayu-hime a ta předává informace Osmému, nebo rovnou kapitánovi Zlatých písků.
Pokud je nutný rychlý zásah proti osobě podezřelé ze zrady, mohou být místo elitní gardy vysláni právě oni, což způsobuje určitou nevraživost mezi Písky. Členové Černých písků mají v hlavě zabudovanou pečeť. Díky tomu nepřítel nemůže zjistit informace z agentovy hlavy.(například klan Yamanaka.) Černé písky se nenechávají chytit. Stíny jsou jejich spojenci. Proto ovládají techniku Burendo no kage - Stínové splynutí. Členové Černých písků jsou schopni splynout se stíny a ukrýt se, popřípadě sami ze stínů nečekaně zaútočit. Trvání techniky je neomezené, nicméně uživatel je odhalen, pokud se pohne. V této technice se zmírní tok chakry a tak je možné na střední vzdálenost uniknout i senzibilům.

Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 87
Join date : 25. 04. 13

Zobrazit informace o autorovi http://kon-nfforpg-info-web.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru