Konoha NFFORPG Informační Stránka
Nejdříve se musíte přihlásit!
Pokud nemáte ještě účet, můžete se bezplatně zaregistrovat právě zde: http://kon-nfforpg-info-web.forumczech.com/register
Stránky jsou určeny výhradně pro hráče NFFORPG na Konoha.cz!

Zlaté Písky

Goto down

Zlaté Písky

Příspěvek pro Admin za Sun Sep 01, 2013 12:43 am


Zlaté písky jsou v podstatě elitní gardou Osmého Kazekageho, kteří dbají na jeho bezpečnost. Tato speciální jednotka fungovala už za doby Šestého. Sedmý ve svém šílenství tuto jednotku rozpustil a jeho bratr Osmý ji opět obnovil.
Jejich hlavním stanovištěm je nádvoří Kazekageho paláce, kde hlídají jediný oficiální vstup do budovy. Odtud přebírají rozkazy od svého Kapitána.
Zlaté písky nemají za úkol jen hlídání Kazekageho. Pokud se ukáže, že je nějaká osoba nebezpečím pro Kazekageho a je označena rozvědkou Suny, Zlaté písky jsou v některých případech vyslány k eliminaci takovéto osoby. Členové této jednotky jsou obvykle rivaly členů druhé speciální skupiny Černých písků. Členové Zlatých písků se nikdy nevzdávají a bojují až do konce, proto ovládají speciální schopnost. Jmenuje se Eihei ishi-Strážcova vůle. Pokud uživateli dojde chakra na velmi nízkou hodnotu, je schopen silou své vůle použít ještě naposledy jakoukoliv techniku typu C. Nevýhodou je automatická ztráta vědomí.

Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 87
Join date : 25. 04. 13

Zobrazit informace o autorovi http://kon-nfforpg-info-web.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru