Konoha NFFORPG Informační Stránka
Nejdříve se musíte přihlásit!
Pokud nemáte ještě účet, můžete se bezplatně zaregistrovat právě zde: http://kon-nfforpg-info-web.forumczech.com/register
Stránky jsou určeny výhradně pro hráče NFFORPG na Konoha.cz!

Organizace Youhei

Goto down

Organizace Youhei

Příspěvek pro Admin za Sun Sep 01, 2013 12:42 am


Podvodníci a bandité existovali vždy, a jinak tomu není ani v Mizu no Kuni. Ovšem tato organizace není tak úplně špatná, záleží na úhlu pohledu.
Jedná se o skupinu žoldáků, kteří jdou pouze po penězích a proč? Protože lační po moci.
Velitelé Yōhei jsou zkušení ninjové a ekonomové v jednom, hlídají si situaci v Kirigakure no Sato a sami se chystají na převrat.
Organizace sídlila na okraji hlavního ostrova Mizu no Kuni. Ostrov, na kterém se rozléhá Kirigakue no Sato. Poté co se však bývalý velitel veřejně vzepřel Kirigakure a vyhlásil jí válku, obrátilo se celé Yōhei vzhůru nohama. Kirigakure si tohle totiž samozřejmě nenechala líbit a započala operaci „Mýcení“, jejíž cílem bylo jediné: Kompletní destrukce Yōhei.
Nový tajemný velitel, který se však chvíli před osudným dnem vedení Yōhei ujal, měl kontakty na těch správných místech, a tak díky němu Yōhei nezanikla úplně. Využila útoku Kirigakure, aby za sebou dokonale zahladila všechny stopy a důkazy své existence a stáhla se do stínů podzemí, ve kterém si založila svou novou základnu.
Hlavami organizace jsou ti nejschopnější ninjové, kteří se rozhodli se situací v Zemi Vody něco udělat. Rozhodli se spřádat plány a poté se pokusit o převrat, který celou zemi rozhodně změní. Neprozradí se však příliš brzy? Nebo se naopak pustí do otevřené války s Kirigakure? A pokud ano, kde na to vezmou prostředky? O tom všem bude rozhodnuto, až se odhalí i to nejtemnější tajemství, které Yōhei a Kirigakure spojuje.

Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 87
Join date : 25. 04. 13

Zobrazit informace o autorovi http://kon-nfforpg-info-web.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru