Konoha NFFORPG Informační Stránka
Nejdříve se musíte přihlásit!
Pokud nemáte ještě účet, můžete se bezplatně zaregistrovat právě zde: http://kon-nfforpg-info-web.forumczech.com/register
Stránky jsou určeny výhradně pro hráče NFFORPG na Konoha.cz!

Jednotky Oininů

Goto down

Jednotky Oininů

Příspěvek pro Admin za Sun Sep 01, 2013 12:36 am


Nejlepší z nejlepších, ninja lovci, původně vycvičeni k jedinému účelu, najít a zničit. Tyto jednotky ninjů jsou nejschopnějšími shinobi ve vesnici, jejich cílem je postarat se o vnitřní záležitosti Kirigakure no Sato a udržet tajemství tam, kde mají své místo. Nyní se z této organizace stala organizace spadající přímo pod Mizukage. Bez řečí přijímají její rozkazy a neptají se proč a kvůli čemu. Pouze vykonají potřebnou akci. Je ale dobré takto bezmyšlenkovitě jednat?
Historie Oininů: Kořeny této organizace se táhnou několik stovek let do minulosti. Během Druhé ninja války byla vesnice ve velké nevýhodě, tato válka byla spíše válkou klanů, ale přesto již byly založeny prvopočátky Kirigakure no Sato. Tyto základy ale byly ohroženy zrádci, kteří se nechali podplatit či přeběhli kvůli vlastnímu prospěchu.
Takovéto chování bylo během války nepřijatelné a pro vesnici opravdu krizové, tudíž se Nidaime Mizukage rozhodl založit tuto organizaci, kterou nazval Ninja lovci.
Skupiny ninjů byly postupně cvičeny k vystopování a rychlé likvidaci nežádoucích osob. Je samozřejmé, že tato organizace prošla postupem času spousta změnami a základ organizace je v dnešní době už úplně jiný. Ninjové této organizace jsou elity elit a v hlavě mají jediné, své poslání. Není pro ně nic důležitějšího než splnění mise. Noví členové jsou označení speciální pečetí pro jejich snadnou vysledovatelnost, dále obdrží prokletou pečeť mlčenlivosti a pečeť sebezničení.
Pokud se vám zdá, že jsou tyto praktiky poněkud drastické, opravdu tomu tak je. Ale tito ninjové jsou hrdinové, kteří jsou rozhodnuti položit svůj život za svou milovanou vesnici.
Posledních 5 let je hlavou této organizace Ai, jedna z nejnebezpečnějších samurajů. Do velitelského postu se dostala především díky svým schopnostem, někteří ale tvrdí, že je to díky tomu, že je Mizukage její starší sestrou.
Proto je tato organizace tolik poslušná, jelikož Ai s Mizukage velmi sympatizuje. Přinejmenším to alespoň dokonale předstírá. Vypadá to, že Mizukage má něco za lubem, jelikož ovládá skoro všechny organizace na území Země vody a Oininy ovládá téměř dokonale. Není nic, co by nevěděla.
Otázkou zůstává, zda ninjové v organizaci budou nadále chtít být jako loutky, které dělají něco, co ostatní řeknou. Pokud totiž začnou používat hlavu a spojí si určité záležitosti, zjistí, že se k něčemu chystá.

Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 87
Join date : 25. 04. 13

Zobrazit informace o autorovi http://kon-nfforpg-info-web.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru