Konoha NFFORPG Informační Stránka
Nejdříve se musíte přihlásit!
Pokud nemáte ještě účet, můžete se bezplatně zaregistrovat právě zde: http://kon-nfforpg-info-web.forumczech.com/register
Stránky jsou určeny výhradně pro hráče NFFORPG na Konoha.cz!

Mise, jejich ranky a honorář za ně

Goto down

Mise, jejich ranky a honorář za ně Empty Mise, jejich ranky a honorář za ně

Příspěvek pro Admin za Sun Sep 01, 2013 12:24 am

D-rank mise - Nejnižší možná úroveň misí. Tyto mise jsou obvykle přiřazovány geninům či studentům Akademií. Jedná se o jednodušší úkony, které by někteří mohli označit za nevděčné. Může se jednat o hledání zaběhlého mazlíčka či sekání trávníku. Honorář D-rank misí se pohybuje od 5 000 až po 50 000 ryou.

C-rank mise - Tyto mise jsou nejčastěji přiřazovány chuuninům nebo schopnějším geninům. Jedná se o úkoly jako je lov divoké či nebezpečné zvěře, ochrana klienta atd… Honorář C-rank mise se pohybuje od 30 000 až po 100 000 ryou.

B-rank mise - Mise určené pro chuuniny nebo jouniny. Úkoly mohou zahrnovat špionáže či nájemné vraždy. Ninja musí počítat, že půjde proti nepříteli, který ho může a nemusí očekávat. Honorář B-rank mise se pohybuje od 80 000 až po 200 000 ryou.

A-rank mise - Zvláštní druhy misí, které se týkají toho, co se děje ve vesnici či v dané oblasti. Jsou proslulé jako extrémně obtížné a velmi těžko splnitelné mise, které se připisují více jouninům. Honorář A-rank mise se pohybuje od 150 000 až po 1 000 000 ryou.

S-rank mise - Mise s největším honorářem a největším nebezpečím. Jedná se o ty nejsložitější mise, na které může být ninja poslán. Tyto mise se připisují vysoce kvalifikovaným jouninům nebo velkým skupinám ninjů. Honorář S-rank mise se pohybuje v rozmezí od 1 000 000 ryou a výše.

(Pro srovnání, 1 Ryou se rovná 2 Kč.)

Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 25. 04. 13

Zobrazit informace o autorovi http://kon-nfforpg-info-web.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru