Konoha NFFORPG Informační Stránka
Nejdříve se musíte přihlásit!
Pokud nemáte ještě účet, můžete se bezplatně zaregistrovat právě zde: http://kon-nfforpg-info-web.forumczech.com/register
Stránky jsou určeny výhradně pro hráče NFFORPG na Konoha.cz!

Ninja ranky (genin, chuunin, apod.)

Goto down

Ninja ranky (genin, chuunin, apod.) Empty Ninja ranky (genin, chuunin, apod.)

Příspěvek pro Admin za Sun Sep 01, 2013 12:22 am

Ačkoli se v různých vesnicích mohou lišit, základní struktura a hierarchie ninja vesnic je přibližně stejná.

Zde uvedené ranky jsou pouze ty ranky, které jsou relevantní i pro role play a ve světě NFFORPG se i herně používají. Ranky jako např. „pokročilý genin“ existují pouze kvůli mechanice růstu postavy a herně se nepoužívají.

Student akademie

Ninja ranky (genin, chuunin, apod.) Konohamaru_Sarutobi

Nacházejí se nejčastěji v akademii, kde jsou školeni a připravováni na život jako shinobi. Nejsou ještě plnohodnotnými silami vesnice, jelikož se stále učí a osvojují si samotné základy ninjího stylu boje. Nicméně mohou být povolání jako vojenská síla v době nouze. Studenti akademie tráví svůj čas nejčastěji zdokonalováním svých dovedností. Které jsou potřeba pro úspěšné skládání testů a zkoušek. Kromě běžných předmětů jako je matematika či historie se učí i základy taijutsu, ninjutsu a také genjutsu. To zahrnuje ovládání chakry, taktiky, ruční pečetě a jednoduchá jutsu. Učí se jak individuálnímu tak týmovému chování.
Dívky se rovněž učí o ostatních kulturách a umění aranžování květin apod, aby mohly na svých misích lépe splynou s okolím.
Nakonec musí akademii ukončit závěrečnou zkouškou, pokud jsou připraveni stát se geninem. Absolvování tohoto testu jim ještě nezajistí titul genina, jelikož musí ještě složit druhou, praktickou část, ve které musí předvést určité techniky. Nároky na techniky se liší, záleží na požadavcích vesnic. Ti, kteří zkoušky nesloží, jsou posláni zpět do akademie.

Genin

Ninja ranky (genin, chuunin, apod.) 14082981598940974571.jpeg___1_500_1_500_cb94de6a_

Je nejnižší úroveň ninje. U této úrovně lze vidět velký rozdíl mezi potenciály ninjů. Když se student akademie stane geninem, začíná také pracovat pro svou vesnici. Je vysílán na mise, které jsou placené, část připadá vesnici a část zúčastněným ninjům. Geninové jsou nejčastěji ve čtyřčlenných skupinkách, tři geninové a jeden jonin-sensei. Naučí se tak týmové práci, získají zkušenosti a určitý pohled na svět pod záštitým dohledem a ochranou schopného senseie. Při vytváření týmu se vedení snaží o rovnoměrné rozložení sil.

Chuunin

Ninja ranky (genin, chuunin, apod.) 312b39f030_79808625_o2

Ninja schopný vést ostatní ninje, či být zodpovědný za průběh mise. Ninja v tomto ranku již dosáhl jisté zralosti, jeho schopnosti jej činí vůdcem a zná taktiky boje. Geninové, kteří nemají schopnosti stát se chuninem, jsou propuštěni z chuninských zkoušek. Můžou mít různé funkce jako například vedoucí akademie. Aby se genin mohl stát chuninem, musí projít tzv. chuninskými zkouškami.

Jounin

Ninja ranky (genin, chuunin, apod.) Anko

Je obecně velmi zkušený ninja s pestrou škálou dovedností a schopností. Může působit jako velitel týmů či kapitán bojových jednotek. Velmi často jsou posílání plnit A-rank mise, zkušený jonin může být i sám vyslán na S-rank misi. Jonini jsou obvykle schopni používat alespoň dva druhy živelné chakry, některá genjutsu a navrch mají nadprůměrně dobré taijutsu.

ANBU

Ninja ranky (genin, chuunin, apod.) ANBU

Je zkratka pro Ansatsu Senjutsu Tokushu Butai (Speciální vraždící a taktická skupina). ANBU pracují přímo pro Kageho. Tito specializovaní ninjové pracují obvykle ve skupinách po čtyřech až pěti členech. Členové nosí masky, které jsou založené na znamení zvěrokruhu. Zvířecí masky, které nosí, slouží k utajení jejich identity a odlišují se tak od normálních shinobi. Nosí standardní uniformy, které se skládají z černého a šedého brnění. Také mají tetování na levém rameni, ženy v ANBU ho mají na pravém, aby se rozeznalo pohlaví mezi členy. Někteří členové nosí, na rozdíl od standardních uniform, černé a bílé pláště. ANBU chrání vesnici v mimořádném ohrožení, podnikají mise do nepřátelských zemí a vypořádají se i s mimořádně silnými ninji. Jsou zodpovědní za atentáty a úkoly vyžadující vysoce kvalifikované ninji. Většina ANBU nosí na zádech Ninjaken (Krátké katany) a znají do detailů uspořádání lidského těla.

Sannin

Ninja ranky (genin, chuunin, apod.) Sannin

Tento titul získali jako první studenti Hiruzena Sarutobiho, Jiraiya, Orochimaru a Tsunade. Jejich schopnosti jsou legendární. V době, kdy byli ještě relativně mladí a neznámí bojovali v Druhé ninja válce proti Hanzouvi, ten jim udělil tento titul za to, že dokázali vzdorovat jeho technikám a nechal je odejít.
Tento titul znamená: Legendární tři ninjové, avšak pro jejich dobrý zvuk, se tento název stal tak populární, že se z něj stala jedna z úrovní ninjů.
Spíše než oficielní titul se jedná o jakousi tradici mezi ninji, kteří si ninjové udělují prakticky sami. Dosáhne-li někdo takové síly, že je shledám ninjovskou veřejností hodným tento titul nosit, společnost mu ho v podstatě sama přiřkne.

Kage/Třída S

Ninja ranky (genin, chuunin, apod.) Kage

Vůdce jedné z pěti nejsilnějších Skrytých vesnic, či elitní zběhlý ninja na stejné úrovni. Získat tento titul trvá několik desetiletí, někdy i celý život a i tak není zajištěno, že jej ninjové dosáhnou. Jedná se o jednoho z nejsilnějších, ne-li nejsilnějšího shinobi v celé vesnici či v rozlehlém okolí. Tato hodnost je doposud nejvyšší známá a dosáhla jí pouze hrstka ninjů.

Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 25. 04. 13

Zobrazit informace o autorovi http://kon-nfforpg-info-web.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru