Konoha NFFORPG Informační Stránka
Nejdříve se musíte přihlásit!
Pokud nemáte ještě účet, můžete se bezplatně zaregistrovat právě zde: http://kon-nfforpg-info-web.forumczech.com/register
Stránky jsou určeny výhradně pro hráče NFFORPG na Konoha.cz!

Ranky technik

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

Ranky technik

Příspěvek pro Admin za Sun Sep 01, 2013 12:03 am

Jutsu

Jsou v doslovném překladu mytická umění ninji. K jutsu je potřeba umět vyvolat a manipulovat s chakrou. Pomocí ručních technik je ninja schopen vytvořit spoustu různých technik. Vzhledem ke kombinaci různých ručních znamení je ninja schopen vytvořit až tisíce různých technik.
Ranky (Úrovně)

E-Rank - Jednoduché techniky, které se vyučuji v Akademii. Jedná se o nejvíce rozšířené a základní techniky pro všechny ninji.

D-Rank - Techniky na úrovni geninů. Tyto techniky jsou schopni vytvořit všichni geninové, pomocí těchto technik se naučí a zjistí, jaký typ či styl technik jim vyhovuje a jaké se budou dále učit.

C-Rank
- Techniky na úrovni chuninů. Tyto techniky jsou schopni se naučit i pokročilí genini, kteří tvrdě trénují. (Z herního hlediska se může postava jednu techniku úrovně C naučit již jako Pokročilý Genin)

B-Rank - Techniky pokročilých chuuninů či jouninů. Vyžadují vyšší úroveň práce s chakrou. (Z herního hlediska se může postava jednu techniku úrovně B naučit již jako Chuunin)

A-Rank - Techniky na úrovni lepších jouninů či elitních ninjů jako jsou ANBU. Vyžadují dokonalou kontrolu nad chakrou. Tyto techniky mohou být i zakázané. (Z herního hlediska se může postava jednu techniku úrovně A naučit již jako Pokročilý Chuunin)

S-rank - Tajné techniky, které jsou na nejvyšší úrovni. Většinou se jedná o unikátní techniky a vážou se na jednotlivce. (Z herního hlediska se může postava jednu techniku úrovně S naučit již jako Sannin)

Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 87
Join date : 25. 04. 13

Zobrazit informace o autorovi http://kon-nfforpg-info-web.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru