Konoha NFFORPG Informační Stránka
Nejdříve se musíte přihlásit!
Pokud nemáte ještě účet, můžete se bezplatně zaregistrovat právě zde: http://kon-nfforpg-info-web.forumczech.com/register
Stránky jsou určeny výhradně pro hráče NFFORPG na Konoha.cz!

Ranky technik

Goto down

Ranky technik Empty Ranky technik

Příspěvek pro Admin za Sun Sep 01, 2013 12:03 am

Jutsu

Jsou v doslovném překladu mytická umění ninji. K jutsu je potřeba umět vyvolat a manipulovat s chakrou. Pomocí ručních technik je ninja schopen vytvořit spoustu různých technik. Vzhledem ke kombinaci různých ručních znamení je ninja schopen vytvořit až tisíce různých technik.
Ranky (Úrovně)

E-Rank - Jednoduché techniky, které se vyučuji v Akademii. Jedná se o nejvíce rozšířené a základní techniky pro všechny ninji.

D-Rank - Techniky na úrovni geninů. Tyto techniky jsou schopni vytvořit všichni geninové, pomocí těchto technik se naučí a zjistí, jaký typ či styl technik jim vyhovuje a jaké se budou dále učit.

C-Rank
- Techniky na úrovni chuninů. Tyto techniky jsou schopni se naučit i pokročilí genini, kteří tvrdě trénují. (Z herního hlediska se může postava jednu techniku úrovně C naučit již jako Pokročilý Genin, ale činíme i výjimky, kdy dovolíme postavě ovládat nějakou techniku na úrovni C-rank už na úrovni Genina)

B-Rank - Techniky pokročilých chuuninů či jouninů. Vyžadují vyšší úroveň práce s chakrou. (Z herního hlediska se může postava jednu techniku úrovně B naučit již jako Chuunin)

A-Rank - Techniky na úrovni lepších jouninů či elitních ninjů jako jsou ANBU. Vyžadují dokonalou kontrolu nad chakrou. Tyto techniky mohou být i zakázané. (Z herního hlediska se může postava jednu techniku úrovně A naučit již jako Pokročilý Chuunin)

S-rank - Tajné techniky, které jsou na nejvyšší úrovni. Většinou se jedná o unikátní techniky a vážou se na jednotlivce. (Z herního hlediska se může postava jednu techniku úrovně S naučit již jako Sannin)

Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 25. 04. 13

Zobrazit informace o autorovi http://kon-nfforpg-info-web.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru