Konoha NFFORPG Informační Stránka
Nejdříve se musíte přihlásit!
Pokud nemáte ještě účet, můžete se bezplatně zaregistrovat právě zde: http://kon-nfforpg-info-web.forumczech.com/register
Stránky jsou určeny výhradně pro hráče NFFORPG na Konoha.cz!

Popisy Rodin

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

Popisy Rodin

Příspěvek pro Ranmaru za Wed Jul 24, 2013 2:31 pm

Všiml jsem si ve hře pár postav, které jsou nejspíše členové rodin, nebylo by špatné mít někde kromě přehledu klanů i přehled rodin, protože některé mají také své speciální techniky a schopnosti.
Třeba by se pak našli lidé, kteří by po domluvě s autorem obohatili rodinky o nové členy.

Ranmaru

Poèet pøíspìvkù : 10

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Popisy Rodin

Příspěvek pro Jaden za Mon Sep 09, 2013 9:48 pm

Ranmaru napsal:Všiml jsem si ve hře pár postav, které jsou nejspíše členové rodin, nebylo by špatné mít někde kromě přehledu klanů i přehled rodin, protože některé mají také své speciální techniky a schopnosti.
Třeba by se pak našli lidé, kteří by po domluvě s autorem obohatili rodinky o nové členy.
Všechny existující rodiny(kromě té tvé v Konoze xD) jsou zde vypsány. Zatím jsou i s tou tvou jen dvě.
Co se tvé rodiny týče, tak tu tam rádi doplníme, pokud si ji sepíšeš po vzoru nějakého klanu zde Smile

Rodiny a klany se zde sepisují totiž úplně stejně. To jest úvodní text, techniky osvojitelné od začátku, a techniky k dalšímu naučení.

Jestli chceš, pošlu ti kostru nějakého zde sepsaného klanu, do které bys vepsal info o rodině Chikanagare, a my ji sem poté doplníme Smile

Jaden

Poèet pøíspìvkù : 221

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Ranmaru za Sat Sep 14, 2013 12:57 pm

Myslel jsem si že je tu více rodin, ale asi jsem se spletl.scratch  No, ale vsadím se že každý ninja tu má svou rodinu, i když není oficiálně založená a potvrzená. Tak alespoň nějaké zajímavosti by z toho šli vypíchnout ne?Wink 

Ranmaru

Poèet pøíspìvkù : 10

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Jaden za Sun Sep 15, 2013 6:41 pm

Tak určitě, protože jinak bysme měli houby co na práci....xD

Jaden

Poèet pøíspìvkù : 221

Návrat nahoru Goto down